סגירת חורף בהתאמה מלאה

מתכוננים לחורף? הגיע הזמן לסגירת חורף מלאה, אנו בחברת עץ ופלא מציעים שירות של סגירת חורף בהתאמה אישית במגוון רחב של אפשרויות 100% נגד גשם.

סגירת חורף למרפסת, לחצר או לעסק

החורף כבר כאן השמיים מעוננים וגם הקור והרוחות כאן בישראל, מפעם לפעם גם יורדים גשמים עזים ואתם מסתגרים בבית החמים והנעים ומתגעגעים לשבת קצת בחוץ עם כוס הקפה שלכם ולהביט על הנוף מהמרפסת או מהחצר, אבל הקור תמיד תמיד מבריח אתכם פנימה אחרי שהות קצרה במרפסת.

עכשיו אתם חושבים ברצינות איך לנצל את השטח שבמרפסת ולהפוך אותו לנעים ומתאים גם לחורף ומתעניינים בסגירת חורף למרפסת.

חשוב לדעת שישנם אופציות יקרות של סגירת חורף כמו בניה בבטון או איטום בחומרים שונים אבל הן מבחינה פרקטית והן מבחינת עלויות אנו מציעים לכם לבצע סגירת חורף למרפסת באמצעות שמשונית שיש לה יתרונות רבים כפי שנפרט בהמשך המאמר.

סגירת חורף למרפסת

סגירת חורף למרפסת

המרפסת שלכם היא עדיין מקום מושלם לבלות בו. וגם בתקופת החורף והגשם עדיין אפשרי ליהנות מהמרפסת. אנו בחברת עץ ופלא מציעים לכם פתרון מושלם לשמור על המרפסת שלכם נקייה מגשם רוח וקור.

סגירת חורף לחצר

סגירת חורף לחצר

הסגירה בחצר לחורף היא הפתרון המשולם לחוויית חורף חמימה ונעימה, לבילוי אחר הצהריים עם הילדים או לישיבה כיפית עם חברים בשעות הערב ובסופי שבוע במרחב שמצד אחד נמצא בתוך החצר ומצד שני תחושו מוגנים מסערת החורף שבחוץ.

סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות

בעלי מסעדות שהסועדים שלהם יושבים במרחב הפתוח בכל ימות השנה. אחד האתגרים זה התמודדות עם החורף. סגירת החורף למסעדה ליצירת מרחב בו יחושו הסועדים את חווית הישיבה הנעימה של המסעדה. 

הפתרון של עץ ופלא לסגירות חורף

סגירת חורף

שלב ראשון – בניית פרגולה מעץ

ישראלים רבים אוהבים לבצע סגירת חורף לפרגולה ואם בניתם לאחרונה פרגולה בוודאי אתם מחפשים את סגירת החורף המתאימה לפרגולה שלכם.

הישיבה בפרגולה מחוממת עם סגירת חורף תעניק לכם רגעי חורף מהנים וקסומים במיוחד עם כוס התה או הקפה שלכם מצד אחד וחווית חורף של גשמים ממש קרובים אליכם.

לדעת יותר על פרגולות לחצו על הקישור – בניית פרגולות מעץ

סגירת חורף

שלב שני – שמשונית לסגירת פרגולה

החומר בו אנו בעץ ופלא משתמשים לסגירות החורף הוא שמשונית איכותית במיוחד.

ניתן להזמין שמשונית בהתאמה מלאה. תוכלו לבחור את הצבע את הגודל, היכן יהיו החלונות, והאם להוסיף סגירה חשמלית או מנואלה.

מידע נוסף – שמשונית לסגירת חורף

היתרונות לשימוש בשמשונית:

בחירת גודל – את השמשונית אפשר להזמין בכל גודל שרק תרצו, אך חשוב לדעת כי מעבר ל4 מטר יש צורך בעמודים בכדי לאפשר לשמשונית פתיחה וסגירה קלה.

בחירת צבע – מבחר הצבעים הקיים בשמשונית הוא רחב וכך תוכלו לבחור את הגוון המדויק עבורכם לבית ולמרפסת או לחצר בעיצוב אישי על פי הטעם שלכם כך שסגירת החורף תשרה עליכם אווירה נעימה במיוחד.

שקיפות ואטימות – בשמשונית יש לכם את האפשרות לבחור אם תרצו את כל סגירת החורף בצבע אחד לעשות אותה לגמרי שקופה או רק לשלב חלונות שקופים בתוך הסגירה.

קיפול קל ונוח – ברגע שהאביב מגיע זה גם הרע שתהיו מעוניינים לקפל את סגירת החורף וחשוב מאוד שזה יהיה לכם קל ונוח ולא מאמץ גדול ובנוסף שהסגירה לא תתפוס לכם שטח אחסון חשוב ויקר, את השמשונית אפשר לקפל מתי שאין בה שימוש, יש שני סוגים של קיפול ידני (מנואלה).

שלב שלישי – אטימת הגג נגד גשם

את הגג ניתן לסגור במגוון גדול של דרכים:

  1. גג שעשוי סנטף – הנפוץ והמשתלם ביותר – יש גם סנטף BH שהוא נראה טוב יותר מהרגיל (לקרוא עוד על סנטף).
  2. גג מעץ עם שינגלס – זה כמו איטום חזק ושיכבה בדוגמאות יפות שנראת כמו גג רעפים ניתן לבחור דוגמאות של שינגלס.
  3. גג פוליגל – פתרון זול אבל מאוד מרעיש כשיורד גשם ולכן לא מומלץ.
סנטף

גג עשוי סנטף

בדרך כלל לסגירת חורף איכותית אנו מציעים את גג הסנטף שהוא הנפוץ והכי אטרקטיבי מבחינת העלויות שלו ומצד שני מבחינת המענה האיכותי שהוא נותן לכם ככיסוי גג לסגירת הפרגולה שלכם לחורף.

סנטף BH – הוא חומר איכותי עוד יותר וגם נראה טוב יותר תוכלו לקרוא עוד על ההבדלים במאמר המיוחד על סנטף.

גג מעץ עם שינגלס

גג מעץ עם שינגלס

זה כמו איטום חזק ושיכבה בדוגמאות יפות שנראית כמו גג רעפים ניתן לבחור דוגמאות של שינגלס.

את השינגלס מתקינים על פלטות מעץ שאותם אנו מרכיבים על הפרוגלה, ומדביקים אותם בדבק חזק.

גג פוליגל

גג פוליגל

פתרון זול אבל מאוד מרעיש כשיורד גשם ולכן לא מומלץ!

כדאי לדעת שישנם פתרונות נוספים לרעשי גשם בחורף היורד על סגירת החורף ולפעמים יכול להיות מטרד משמעותי עבורכם ועבור השכנים שבוודאי לא תרצו להפריע את מנוחתם.

סגירה בהתאמה אישית

חשוב מאוד שכל סגירת חורף שתעשו בסופו של דבר תהיה בהתאמה אישית שלכם כך שהתוצאה סופית תהיה לשביעות רצונכם.

בבחירת הצבעים הבסיסים של סגירת החורף כדאי  מאוד שיהיו מותאמים לצבעי הסביבה ולעיצוב הבית שלכם.

חשוב גם לתכנן את דלתות הכניסה והיציאה באופן פרקטי ונעים, מתוך חשיבה על המרחב שלכם בין אם זה המרפסת או החצר ויציאה וכניסה אל שאר המרחבים שבחצר.

בתכנון המוקדם כדאי שתחשבו יחד עם צוות החברה שתבנה עבורכם את סגירת החורף, על כל האופציות האפשריות מבחינת זרימות אויר. איך ואיפה כדאי  ומומלץ למקם את החלונות כדי לאפשר זרימת אויר ובנוסף אלו וכמה חלקים תרצו להשתמש בשמשונית שקופה כדאי לאפשר לאור להיכנס פנימה מצד אחד ומצד שני לא לאבד את החוויה של ישיבה בחוץ גם בימי החורף.

נקודה נוספת שכדאי לתת עליה מראש מלכתחילה היא צבע הגג והחומר איתו תשתמשו וכמה רעש הוא מייצר ואלו פתרונות אפשריים יש למניעת רעשי גשם בסגירת חורף.

שאלות ותשובות בנושא סגירות חורף

גם כשאתם עושים סגירת חורף חשוב לעצב את הסגירה שתהיה פרקטית לחיי היום יום ובודאי תרצו ליצור גם דלת כניסה ויציאה לסגירת החורף אם הפרגולה היא לא על כל שטח המרפסת שלכם או שהיא בחצר ויש לכם שטחים נוספים בחצר אליהם תרצו לצאת ולהיכנס.

אנחנו בעץ ופלא מתמחים ביצירת של דלתות שמשונית פרקטית ונוחה לשימוש בחורף.

הפתרון המתאים הוא לשלב כבר בתכנון סגירת החורף לפרגולה את החלונות אותם נרצה ליצור על מנת לאפשר זרימת אוויר וכניסה של רוח חורפית נעימה.

ניתן לסגור את הגג בצורה אטומה ע"י שימוש ב- 1. גג שעשוי סנטף. 2. גג מעץ עם שינגלס. 3. גג פוליגל. הכי מומלץ להשתמש בגג סנטף לפתרון מהיר. ולאטימה עם שינגלס לפתרון חזק יותר. אנחנו מעדיפים לא להשתמש בפוליגל מפני הרעש שהוא מייצר בזמן שיורד גשם.

אנו בעץ ופלא נשמח לתת את השירות הטוב ביותר מתוך ניסיון רב ולחשוב יחד אתכם על פתרון סגירת החורף בהתאמה אישית עבורכם.

קטגוריה

איך לסגור מרפסת בזול
סגירות חורף
עץ ופלא

איך לסגור מרפסת בזול? הפתרון של עץ ופלא

איך לסגור את המרפסת ולצאת בזול? אם אתם מחפשים את הפתרון הזול והאיכותי לסגירת חורף למרפסת שלכם… אז המאמר "איך לסגור מרפסת בזול" בדיוק בשבילכם. תמיד כשמדברים על סגירת מרפסת לחורף זה מגיע מתוך צורך. לפעמים מדובר בבית צפוף עם צורך באזור מגורים נוסף גם לימי החורף או בצורך בסיסי של ישיבה והנאה בשעות הפנאי.

קרא עוד »
שמשונית לסגירת פרגולה
סגירות חורף
עץ ופלא

שמשונית לסגירת חורף – הפתרון האידיאלי לכל אתגר של גשם ורוח

שמשונית לסגירת חורף סגירת חורף היא הפתרון האידיאלי לכל אתגר של גשם ורוח, מסעדות רבות משתמשות בפתרון של סגירת חורף עם שמשונית מעוצבת. כזו שהופכת את השטח הקר לפינת ישיבה, בה אפשר לארח סועדים בצורה נעימה למראה מבחינה עיצובית, הסגירה מאפשרת לחמם את השטח באמצעות מזגנים או פטריות חימום ניידות, כך שהאירוח הופך למושלם ונעים

קרא עוד »
קירוי פרגולה נגד גשם
סגירות חורף
עץ ופלא

קירוי פרגולה נגד גשם

השקעתם בבניית פרגולה נעימה לישיבה בימי הקיץ, עכשיו הגיע זמן לחשוב על פתרון לחורף. איך תהפכו את הפרגולה למוגנת מפני הגשם, איזה קירוי פרגולה נגד גשם מתאים לכם. לפעמים יש לנו בפרגולה ציוד שעלול להינזק בעקבות הגשם. או שאנחנו רוצים לשבת גם בימי הגשם בחוץ וליהנות מהאוויר הקר עם כוס תה חם מבלי לספוג את

קרא עוד »
סנטף
סגירות חורף
עץ ופלא

סנטף לקירוי פרגולה – כל מה שצריך לדעת על סנטף

ממה עשוי הסנטף? סנטף עשוי מחומר הנקרא פולי קרבונט שהוא חומר פלסטי איכותי במיוחד עם תכונות מעולות עבור קירוי והגנה. לסנטף יכולת עמידות טובה בתנאי מזג אויר קיצוניים של חום וקור לא משנה אם זה גשמים או שלגים ואפילו סופות ברקים וברד. לסנטף יש יכולת הצללה מצד אחד וסינון קרני השמש ומתן מעבר לאור השמש

קרא עוד »
לקוחות ממליצים
אני רוצה לכתוב על שירות יוצא דופן שקיבלתי מחברת 'עץ ופלא' ובעיקר להודות לאיציק היקר על השירות הטוב, לאורך כל הדרך היה לו סבלנות ומענה לכל בקשה, והביצוע אין מילים, עבודה יפה מאוד. ודיוק בזמנים.
מימון בדוש
צור הדסה
התקשרתי בעקבות המלצה את האמת לא דמיינתי שזה מה שאקבל! אחרי שיחה נעימה שבה הבנתי את התהליך הבנתי שאני בידיים טובות והתוצאה? לא פחות ממדהימה,לגינה שלנו מראה חדש ושונה לטובה.תודה ענקית יישר כח
איילת בן שלום
רמות ירושלים
הגעתי לאיציק דרך גוגל לאחר שבדקתי הרבה מתחרים והתרשמתי ממנו, איציק והצוות שלו בנו לי הרחבה מוצללת לפרגולה, העבודה מדהימה שירות חבל על הזמן וכל מי שרואה את הפרגולה, מפרגן.. תודה איציק
נועה אלפר
נוקדים
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן