סגירת חורף בהתאמה מלאה

כשהחורף כבר כאן… הגיע הזמן לסגירת חורף מלאה, אנו בחברת עץ ופלא מציעים שירות של סגירת חורף בהתאמה אישית במגוון רחב של אפשרויות 100% נגד גשם.

סגירת חורף למרפסת, לחצר או לעסק

החורף כבר כאן השמיים מעוננים וגם הקור והרוחות כאן בישראל, מפעם לפעם גם יורדים גשמים עזים ואתם מסתגרים בבית החמים והנעים ומתגעגעים לשבת קצת בחוץ עם כוס הקפה שלכם ולהביט על הנוף מהמרפסת או מהחצר, אבל הקור תמיד תמיד מבריח אתכם פנימה אחרי שהות קצרה במרפסת.

עכשיו אתם חושבים ברצינות איך לנצל את השטח שבמרפסת ולהפוך אותו לנעים ומתאים גם לחורף ומתעניינים בסגירת חורף למרפסת.

חשוב לדעת שישנם אופציות יקרות של סגירת חורף כמו בניה בבטון או איטום בחומרים שונים אבל הן מבחינה פרקטית והן מבחינת עלויות אנו מציעים לכם לבצע סגירת חורף למרפסת באמצעות שמשונית שיש לה יתרונות רבים כפי שנפרט בהמשך המאמר.

סגירת חורף למרפסת

סגירת חורף למרפסת

המרפסת שלכם היא עדיין מקום מושלם לבלות בו. וגם בתקופת החורף והגשם עדיין אפשרי ליהנות מהמרפסת. אנו בחברת עץ ופלא מציעים לכם פתרון מושלם לשמור על המרפסת שלכם נקייה מגשם רוח וקור.

סגירת חורף לחצר

סגירת חורף לחצר

הסגירה בחצר לחורף היא הפתרון המשולם לחוויית חורף חמימה ונעימה, לבילוי אחר הצהריים עם הילדים או לישיבה כיפית עם חברים בשעות הערב ובסופי שבוע במרחב שמצד אחד נמצא בתוך החצר ומצד שני תחושו מוגנים מסערת החורף שבחוץ.

סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות

בעלי מסעדות שהסועדים שלהם יושבים במרחב הפתוח בכל ימות השנה. אחד האתגרים זה התמודדות עם החורף. סגירת החורף למסעדה ליצירת מרחב בו יחושו הסועדים את חווית הישיבה הנעימה של המסעדה. 

הפתרון של עץ ופלא לסגירות חורף

סגירת חורף

שלב ראשון – בניית פרגולה מעץ

ישראלים רבים אוהבים לבצע סגירת חורף לפרגולה ואם בניתם לאחרונה פרגולה בוודאי אתם מחפשים את סגירת החורף המתאימה לפרגולה שלכם.

הישיבה בפרגולה מחוממת עם סגירת חורף תעניק לכם רגעי חורף מהנים וקסומים במיוחד עם כוס התה או הקפה שלכם מצד אחד וחווית חורף של גשמים ממש קרובים אליכם.

לדעת יותר על פרגולות לחצו על הקישור – בניית פרגולות מעץ

סגירת חורף

שלב שני – שמשונית לסגירת פרגולה

החומר בו אנו בעץ ופלא משתמשים לסגירות החורף הוא שמשונית איכותית במיוחד.

ניתן להזמין שמשונית בהתאמה מלאה. תוכלו לבחור את הצבע את הגודל, היכן יהיו החלונות, והאם להוסיף סגירה חשמלית או מנואלה.

מידע נוסף – שמשונית לסגירת חורף

היתרונות לשימוש בשמשונית:

בחירת גודל – את השמשונית אפשר להזמין בכל גודל שרק תרצו, אך חשוב לדעת כי מעבר ל4 מטר יש צורך בעמודים בכדי לאפשר לשמשונית פתיחה וסגירה קלה.

בחירת צבע – מבחר הצבעים הקיים בשמשונית הוא רחב וכך תוכלו לבחור את הגוון המדויק עבורכם לבית ולמרפסת או לחצר בעיצוב אישי על פי הטעם שלכם כך שסגירת החורף תשרה עליכם אווירה נעימה במיוחד.

שקיפות ואטימות – בשמשונית יש לכם את האפשרות לבחור אם תרצו את כל סגירת החורף בצבע אחד לעשות אותה לגמרי שקופה או רק לשלב חלונות שקופים בתוך הסגירה.

קיפול קל ונוח – ברגע שהאביב מגיע זה גם הרע שתהיו מעוניינים לקפל את סגירת החורף וחשוב מאוד שזה יהיה לכם קל ונוח ולא מאמץ גדול ובנוסף שהסגירה לא תתפוס לכם שטח אחסון חשוב ויקר, את השמשונית אפשר לקפל מתי שאין בה שימוש, יש שני סוגים של קיפול ידני (מנואלה).

שלב שלישי – אטימת הגג נגד גשם

את הגג ניתן לסגור במגוון גדול של דרכים:

  1. גג שעשוי סנטף – הנפוץ והמשתלם ביותר – יש גם סנטף BH שהוא נראה טוב יותר מהרגיל (לקרוא עוד על סנטף).
  2. גג מעץ עם שינגלס – זה כמו איטום חזק ושיכבה בדוגמאות יפות שנראת כמו גג רעפים ניתן לבחור דוגמאות של שינגלס.
  3. גג פוליגל – פתרון זול אבל מאוד מרעיש כשיורד גשם ולכן לא מומלץ.
סנטף

גג עשוי סנטף

בדרך כלל לסגירת חורף איכותית אנו מציעים את גג הסנטף שהוא הנפוץ והכי אטרקטיבי מבחינת העלויות שלו ומצד שני מבחינת המענה האיכותי שהוא נותן לכם ככיסוי גג לסגירת הפרגולה שלכם לחורף. למידע נוסף על התקנת סנטף לפרגולה.

סנטף BH – הוא חומר איכותי עוד יותר וגם נראה טוב יותר תוכלו לקרוא עוד על ההבדלים במאמר המיוחד על סנטף.

גג מעץ עם שינגלס

גג מעץ עם שינגלס

זה כמו איטום חזק ושיכבה בדוגמאות יפות שנראית כמו גג רעפים ניתן לבחור דוגמאות של שינגלס.

את השינגלס מתקינים על פלטות מעץ שאותם אנו מרכיבים על הפרוגלה, ומדביקים אותם בדבק חזק.

גג פוליגל

גג פוליגל

פתרון זול אבל מאוד מרעיש כשיורד גשם ולכן לא מומלץ!

כדאי לדעת שישנם פתרונות נוספים לרעשי גשם בחורף היורד על סגירת החורף ולפעמים יכול להיות מטרד משמעותי עבורכם ועבור השכנים שבוודאי לא תרצו להפריע את מנוחתם.

סגירה בהתאמה אישית

חשוב מאוד שכל סגירת חורף שתעשו בסופו של דבר תהיה בהתאמה אישית שלכם כך שהתוצאה סופית תהיה לשביעות רצונכם.

בבחירת הצבעים הבסיסים של סגירת החורף כדאי  מאוד שיהיו מותאמים לצבעי הסביבה ולעיצוב הבית שלכם.

חשוב גם לתכנן את דלתות הכניסה והיציאה באופן פרקטי ונעים, מתוך חשיבה על המרחב שלכם בין אם זה המרפסת או החצר ויציאה וכניסה אל שאר המרחבים שבחצר.

בתכנון המוקדם כדאי שתחשבו יחד עם צוות החברה שתבנה עבורכם את סגירת החורף, על כל האופציות האפשריות מבחינת זרימות אויר. איך ואיפה כדאי  ומומלץ למקם את החלונות כדי לאפשר זרימת אויר ובנוסף אלו וכמה חלקים תרצו להשתמש בשמשונית שקופה כדאי לאפשר לאור להיכנס פנימה מצד אחד ומצד שני לא לאבד את החוויה של ישיבה בחוץ גם בימי החורף.

נקודה נוספת שכדאי לתת עליה מראש מלכתחילה היא צבע הגג והחומר איתו תשתמשו וכמה רעש הוא מייצר ואלו פתרונות אפשריים יש למניעת רעשי גשם בסגירת חורף.

שאלות ותשובות בנושא סגירות חורף

גם כשאתם עושים סגירת חורף חשוב לעצב את הסגירה שתהיה פרקטית לחיי היום יום ובודאי תרצו ליצור גם דלת כניסה ויציאה לסגירת החורף אם הפרגולה היא לא על כל שטח המרפסת שלכם או שהיא בחצר ויש לכם שטחים נוספים בחצר אליהם תרצו לצאת ולהיכנס.

אנחנו בעץ ופלא מתמחים ביצירת של דלתות שמשונית פרקטית ונוחה לשימוש בחורף.

הפתרון המתאים הוא לשלב כבר בתכנון סגירת החורף לפרגולה את החלונות אותם נרצה ליצור על מנת לאפשר זרימת אוויר וכניסה של רוח חורפית נעימה.

ניתן לסגור את הגג בצורה אטומה ע"י שימוש ב- 1. גג שעשוי סנטף. 2. גג מעץ עם שינגלס. 3. גג פוליגל. הכי מומלץ להשתמש בגג סנטף לפתרון מהיר. ולאטימה עם שינגלס לפתרון חזק יותר. אנחנו מעדיפים לא להשתמש בפוליגל מפני הרעש שהוא מייצר בזמן שיורד גשם.

אנו בעץ ופלא נשמח לתת את השירות הטוב ביותר מתוך ניסיון רב ולחשוב יחד אתכם על פתרון סגירת החורף בהתאמה אישית עבורכם.

קטגוריה

חצר אחורית בגשם
סגירות חורף
עץ ופלא

כך תכינו את הגינה שלכם לפני שהחורף מגיע

אין כיף כמו לשבת בחורף מכורבלים בשמיכת פוך מפנקת ולצפות בסדרת הטלוויזיה האהובה אך לשם כך יש להכין את עצמנו מראש ע"י פתרונות הצללה לגינה ואיטום הגג ובכך להגיע מוכנים לחורף ולא לתת לגשם הראשון לתפס אותנו לא מוכנים. סוגי הצללה לגינה: קיימים סוגים שונים של פתרונות הצללה לגינה החל מזכוכיות הזזה ועד שימוש במרקיזה

קרא עוד »
בנייה קלה
סגירות חורף
עץ ופלא

היתרונות של בנייה קלה

כאשר אנשים שומעים את המונח "בנייה קלה" הם חושבים על שיטת בניה לא אטרקטיבית, מגורים בתוך "קופסת קרטון" שעתידה ליפול ועוד כל מיני מיתוסים שלא נחקרו לעומק או נבחנו כראוי.  כחסידים של הבניה הקלה, ועם המון שנות ניסיון בתחום, אנו יכולים לומר לכם בוודאות שלשיטה זו יש המון יתרונות. מה גם שעל ידי תכנון, יצור

קרא עוד »
איך לסגור מרפסת בזול
סגירות חורף
עץ ופלא

איך לסגור מרפסת בזול? הפתרון של עץ ופלא

איך לסגור את המרפסת ולצאת בזול? אם אתם מחפשים את הפתרון הזול והאיכותי לסגירת חורף למרפסת שלכם… אז המאמר "איך לסגור מרפסת בזול" בדיוק בשבילכם. תמיד כשמדברים על סגירת מרפסת לחורף זה מגיע מתוך צורך. לפעמים מדובר בבית צפוף עם צורך באזור מגורים נוסף גם לימי החורף או בצורך בסיסי של ישיבה והנאה בשעות הפנאי.

קרא עוד »
שמשונית לסגירת פרגולה
סגירות חורף
עץ ופלא

שמשונית לסגירת חורף – הפתרון האידיאלי לכל אתגר של גשם ורוח

שמשונית לסגירת חורף סגירת חורף היא הפתרון האידיאלי לכל אתגר של גשם ורוח, מסעדות רבות משתמשות בפתרון של סגירת חורף עם שמשונית מעוצבת. כזו שהופכת את השטח הקר לפינת ישיבה, בה אפשר לארח סועדים בצורה נעימה למראה מבחינה עיצובית, הסגירה מאפשרת לחמם את השטח באמצעות מזגנים או פטריות חימום ניידות, כך שהאירוח הופך למושלם ונעים

קרא עוד »
קירוי פרגולה נגד גשם
סגירות חורף
עץ ופלא

קירוי פרגולה נגד גשם

השקעתם בבניית פרגולה נעימה לישיבה בימי הקיץ, עכשיו הגיע זמן לחשוב על פתרון לחורף. איך תהפכו את הפרגולה למוגנת מפני הגשם, איזה קירוי פרגולה נגד גשם מתאים לכם. לפעמים יש לנו בפרגולה ציוד שעלול להינזק בעקבות הגשם. או שאנחנו רוצים לשבת גם בימי הגשם בחוץ וליהנות מהאוויר הקר עם כוס תה חם מבלי לספוג את

קרא עוד »
סנטף
סגירות חורף
עץ ופלא

סנטף לקירוי פרגולה – כל מה שצריך לדעת על סנטף

ממה עשוי הסנטף? סנטף עשוי מחומר הנקרא פולי קרבונט שהוא חומר פלסטי איכותי במיוחד עם תכונות מעולות עבור קירוי והגנה. לסנטף יכולת עמידות טובה בתנאי מזג אויר קיצוניים של חום וקור לא משנה אם זה גשמים או שלגים ואפילו סופות ברקים וברד. לסנטף יש יכולת הצללה מצד אחד וסינון קרני השמש ומתן מעבר לאור השמש

קרא עוד »

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן