בתי עץ

בניית בתי עץ הכוללות יסודות בטון חזקות. בתים מעץ המתאימים למגורים וגם לנופש, ואפשר גם בתי עץ לילדים. בחברת עץ ופלא תקבלו שירות אדיב ומקצועי, אז חייגו עכשיו כדי לברר.

בניית בתי עץ

בתי העץ הם פחות נפוצים בארץ. אך בשנים האחרונות אנחנו עדים לעוד ועוד בתי עץ הנבנים בערי הארץ כאשר רובם מיועדים למטרות נופש. אז הדגשנו את היופי שיש בבתים הללו, אך ברור שאי אפשר לתת ליופי לדבר בלי שכל הבנייה של העץ תיעשה בצורה הראויה. את זה אנחנו באים להדגיש כאן.

בניית בתי עץ כוללת שימת דגש מיוחד על האיכות של הבנייה. זה כולל יציקות מבוססות באדמה, זה כולל תשתיות איכותיות וזה גם כולל בידוד מושלם ואיטום מלא. את כל זה אנחנו עושים עם מיטב האדריכלים ואנשי המקצוע שצברו ניסיון בתחום של בניית צימרים מעץ או בתים מעץ.

סוגי בתי עץ

בתי עץ סקנדינבים

בתי העץ הסקנדינביים הם בתים איכותיים וחזקים במיוחד. הדגש בבניית בתי העץ הללו הוא על האיכות והחוזק של הבתים הללו על מנת שהם יהיו עמידים אפילו בפני רעידות אדמה. הבנייה של בתים אלו נעשית בעזרת בולי עץ שהם בעלי חוזק שלדי גבוה ועל כן הבתים הללו הם אכן חזקים באופן מיוחד. מעבר לכך, מדובר בבתים מרהיבים ויפים במיוחד.

בולי העץ המרכיבים את הבתים הללו יכולים להיות גם עגולים וגם מרובעים בגדלים שונים.

כאשר באים לקנות בית עץ בסגנון סקנדינבי, יש לשים דגש על איכות הבנייה ואיכות החומר תוך שימת לב לכך שהבנייה תיעשה באופן מקצועי ובטוח. הבית הסקנדינבי המקורי מבטיח עמידות וחוזק לאורך ימים ושנים. חשוב לוודא כי גם החיקוי של הבית הסקנדינבי המקורי ייעשה באופן מקצועי ונאמן למקור.

בתי עץ למגורים

בשנים האחרונות נעשו בתי העץ נפוצים במיוחד. אם בעבר היו אלו בתים שהכרנו וראינו בעיקר בערים רבים בחו"ל, הרי שהיום אנחנו פוגשים את בתי העץ גם בערים ויישובים רבים בארץ.

רבים הם האנשים המבקשים לנצל את היופי הייחודי של החומר לצד המחיר הזול יחסית למבני האבן. בתי העץ בהחלט משדרגים את הנוף, הודות למראה הייחודי שלהם, במיוחד בגלל האפשרות ליצור מהעץ בתים בסגנונות הרצויים, בעיצובים הבלעדיים בהתאם לרצונו של הלקוח.

יש כאלה הבונים בית מעץ כנספח לבית, כאשר הם מייעדים את הבתים הללו למגורים או לאירוח ויש את אלו המבקשים לבנות בתים מעץ למטרות השכרה של צימרים לנופש כאשר מדובר בהחלט בדבר מושך מאוד.

בתי העץ הללו הם מרשימים במיוחד והמראה הציורי שלהם מעלה מאוד את הביקוש להשכרת הבתים הללו לצרכי נופש.

הדגשנו את היופי הייחודי והרושם שבתי העץ הללו יוצרים. אך מעבר ליופי של בתי העץ, חשוב לזכור כי בתי העץ חייבים להבנות בצורה מיוחדת על מנת שהבתים הללו אכן יוכיחו את עצמם בשטח. זה אומר שבתי העץ הללו יהיו בנויים באופן מקצועי עם איטום מושלם, עם תשתיות חזקות ועם כל מה שצריך על מנת שהבית ישרוד היטב גם את תנאי מזג האוויר הקיצוניים בישראל.

בתי עץ לילדים

בתי עץ לילדים

רוב הילדים נהנים לשחק במבנים קטנים המדמים בית אמיתי קטן. ככל שיהיו בבית יותר אלמנטים, כמו חלונות, דלתות וכדומה, ההנאה מהבית תהיה גדולה יותר.

הם יבלו שעות ארוכות במשחקי דמיון מרתקים שיעניקו להם חוויות נעימות במיוחד שגם יקנו להם כישורי חיים, יצירתיות, שיתופי פעולה מול אחים או חברים ובכלל, הבית הקטן והמושלם יהווה אלטרנטיבה ותחליף מושלמים לעיסוק במחשבים, המסכים ושאר כלי המדיה השונים.

ברור שאין מבורך מזה עבור הילדים שלנו שזקוקים לחוויות ילדות אמיתיות. (ולא וירטואליות)

ישנה אפשרות ליצור בתי עץ מרהיבים לילדים. יש את בתי העץ המשלבים גם מתקני משחק שונים כמו סולמות, מגלשות ועוד. יש את בתי העץ הגדולים שיכולים לשמש את הילדים אפילו לשינה ויש את בתי העץ הקטנים יותר שהם עדיין אטרקטיביים מאוד ומעניקים שעות רבות של חוויה וכיף.

בתי עץ מחיר

כאשר אנחנו ניגשים לבדוק את הנושא הזה של המחירים של בתי העץ, אנחנו חייבים לתת את הדעת לכמה וכמה נתונים.

ראשית אנחנו צריכים לבדוק האם הבנייה של בתי העץ נעשתה בצורה המקצועית והנכונה ביותר? האם מדובר בבנייה של מוצר שאמור להוכיח את עצמו לאורך זמן? האם העץ המרכיב את הבית הוא עץ איכותי וחזק והאם מדובר במוצר שיוכל להוכיח עמידות לאורך ימים ושנים?

רק אם התשובות על כל השאלות הללו הן חיוביות, אפשר להתקדם הלאה ולבנות את הבית מעץ למטרות שלכם.

מה כולל הבית מעץ?

כאשר אתם באים לבנות בית מעץ, אתם צריכים לזכור את כל הפרטים הקטנים שאמורים להרכיב את המוצר הסופי. זה כולל בנייה איכותית שכוללת איטום מלא, בידוד מושלם, תשתיות איכותיות באדמה כמו גם יציקות חזקות שיוכיחו את עצמם לאורך זמן.

מי יבנה עבורכם את הבית?

בגלל שורת הדרישות הארוכה, כאשר אתם באים לבנות את בית העץ, אתם חייבים לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע שיש להם את המומחיות ואת היכולת לבנות בתי עץ איכותיים עם דגש על בטיחות. אתם לא רוצים לוותר על הבטיחות שלכם ושל הילדים שלכם בעד מוצר יפה ככל שיהיה. על כן, לפני הכול חשוב לבדוק כי מדובר באנשי מקצוע שיש להם את היכולת להכנת מוצר איכותי וחזק שיהיה גם בטוח לשימוש. במיוחד נכון הדבר בבתי העץ המיועדים לילדים, כי הילדים תמיד יחפשו לעשות שימושים מתוחכמים בבית שלהם. הם יטפסו עליו, ינסו לאתגר אותו וינצלו אותו למטרות ולהנאות שלהם בלי חשבון.

על כן רק בית שיהיה בנוי היטב אכן יוכל להוכיח את עצמו תוך שהוא יספק את כל ההנאה מהמוצר.

אין ספק כי השקעה בבית מעץ יעניק לכם איכות חיים וחוויה מיוחדת לכם ולילדים שלכם.

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן