בניית גגות עם המומחים

אנו ב'עץ ופלא' מתמחים בכל הקשור לבניית גגות. אנו יודעים לבנות גגות רעפים, גגות חשופים וכל מה שתחלמו עליו. אנו עובדים יחד עם קבלני בנייה וגם עם לקוחות פרטיים, בעיקר אנו עובדים יחד עם אדריכלים בגלל היכולת שלנו לבצע גגות מעוצבות בהתאמה אישית.

בניית גגות עץ ופלא

צוותי החברה של עץ ופלא בנויים מעובדים בעלי כישרון רב, מנוסים ומקצועיים שמכירים את עבודת גימור העץ ובניית גגות בצורה הטובה ביותר. אנו בעץ ופלא נלווה אתכם בתהליך קבלת ההחלטות החל מסוג הגג אותו תרצו ועד הטקסטורות והצבעים שיאפיינו את ביתכם החדש. תהליך קבלת ההחלטות יעשה על ידי איש מקצוע אשר יפרוש בפניכם את כל חלקי העבודה החל מהבידוד והאיטום ועד הנחת הרעף האחרון.

חברתנו מתמחה בכל סוגי עבודות עץ, ואנו פרושים בכל רחבי הארץ.

סוג הבנייה לגגות

בניית גגות רעפים

גג רעפים הוא בהחלט הגג המנצח מול רטיבות החורף ובידוד חום הבית. תצורתו המשופעת וחיבור הרעפים בסגנון המרזב החשוף מעניקים לנו הגנה מרבית.

לגגות רעפים מספר סוגים. החל מרעפי החרס המוכרים ועד רעפי ביטון. לכל אחד יש את יתרונותיו שלו. חברת עץ ופלא תעמוד לשירותכם ותעניק עבורכם יעוץ מיטבי עם המומחים של החברה עד סוף התהליך.

בניית גג חשוף

גג חשוף הוא ללא חיפוי. הגג כך שנשאר ערום למראה בתוך הבית. בניית גג חשוף תורמת להרחבת החלל בסגנון עיצובי מיוחד. בניית הגג דורשת מיומנות גבוהה וניסיון רחב. תצורת הגג ועמידתו בתוך כללי הבטיחות הנוקשים מצריכה ידיים מנוסות.

הגג מגיע בכל צבע ומבחר גוונים אנו בעץ ופלא נלווה אתכם לכל אורך התהליך מבחירת קורות העץ ועד השלמת הבנייה באופן המקצועי ביותר.

בניית גגות שינגלס

רעפי השינגלס מגיעים כיריעות זפת בשלל גוונים ותצורות הבניות מביטומן גמיש וסיבי זכוכית דבר אשר נקנה להם עמידות גבוהה מול פגעי מזג אוויר. גגות שינגלס מועדפים בזכות יכולת האיטום והבידוד שהם מקנים לבית. ויודעים כחומר האיטום הטוב ביותר.

בנוסף אלה גגות אשר מאפשרות משחק רחב בסגנון ועיצוב גג הבית. היריעות מגיעות בשלל גוונים וטקסטורות שיעניקו לביתכם נוף ייחודי ומרהיב.

פרויקט בניית בית הוא הוא פרויקט ארוך ומורכב. על מנת להגיע לגימור מושלם של הבית אנו חייבים להקיף עצמנו בבעלי מקצוע מנוסים אשר תחתיהם שנים של ניסיון ויבצעו עבורנו את העבודה הטובה ביותר, כי מגיע לכם את הטוב ביותר – עץ ופלא.

היתרונות של גגות עצים

לא מעט גגות ברחבי הארץ בנויים מעץ. השימוש הנפוץ בהם נובע מכמה יתרונות:

בטיחות מרבית

בשונה משאר החורים ביקועו שלך העץ נראה לעין. ואם ישנו כשל הנדסי או כשל שנגרם מבלאי, העץ אינו קורס לתוך עצמו ישירות וניתן לראות את הליקויים בזמן אמת ולתת מענה נדרש. בגגות אחרים כאשר יש בקע מסוים או כשל כזה או אחר, לעין בלתי מקצועית זה לא נראה וכך גג שלם יכול לקרוס לתוך עצמו ולסכן את תושבי הבית.

אינו מגביר בעירה

עץ הוא אכן חומר דליק אך לא מגביר בעירה, דבר התורם לבטיחות הבית מול חומרים אחרים. בנוסף לגגות עץ ניתן להוסיף מעכבי בעירה אשר יתנו פתרון בשעת חירום. התפשטות האש בעץ נעשית בהדרגה ולכן לתושבי הבית יש התאפשרות להתארגן ולצאת טרם הבית ניזוק חלילה.

התאמה מרבית ללקוח

המשחק בעץ הוא גמיש בהרבה משאר החומרים. יתרון זה מאפשר לנו להגיע הכי קרוב ומדויק לבקשת הלקוח. עיצוב החלל ועיצוב הקונסטרוקציה הופכים את המלאכה לבהירה יותר עבור הלקוח שנהנה מעבודת אמנות ברף גבוה. המשחק בעץ נותן לנו גם את היכולת להגיע לרמת בידוד ואיטום גבוהה יותר על ידי משחק שתי וערב שנותן מענה אלגנטי לבעיית האיטום.

התאמה אישית ללקוח

הייחודיות של חברת עץ ופלא היא היכולת להתאים את דרישות הלקוח לעבודה בשטח. תחת כל קטגוריה ישם שלל עיצובים וסגנונות הנותנים מענה עיצובי לבחירת הלקוח. לחברה יותר מעשור של ניסיון, המומחים של החברה יעבדו איתכם בצמוד תחת תוכנית ראשונים ובה כלל הדרישות שלכם אל מול פני העבודה ועמידה בלוחות הזמנים וכללי הבטיחות של החברה.

בנייה בהתאמה אישית כוללת תוספות והתקנים אשר משפרים גם את עיצוב הבית וגם את עמידות החומר אותו אתם בוחרים. היכולת לפתוח את חלל הבית ולהתגבר על מכשולי גישה בצורה ייחודית ואלגנטית שתתן את הפתרון הטוב ביותר עבור כל בעיה אשר תצוץ בפניכם.

בניית גגות – תכנון הגג

חשוב לדעת– תכנון גגות מעץ דורש מיומנות גבוהה וניסיון רב. וכמו בכל תחום קיימים בארץ גם כאלה אשר אין בידם את הניסיון הנדרש על מנת לבצע עבודת גגנות מקצועית דבר אשר גורר אחריו ליקוי בנייה בטיחותיים אשר מסכנים את דרי הבית.

בניית גגות

בעלי מקצוע בתחום הגגות

החוק הקיים בישראל לא דורש או מחייב הסמכה חוקית לאנשים הפועלים במקצוע. בשטח, כל אדם הרוצה לעסוק בבניה גם אם בצורה פיראטית ומסכנת, יכול לעבוד. בניגוד למדינות רבות שם נדרשת הסמכה וניסיון. חורים אלו בחוק מנצלים רבים על מנת לעסוק במקצוע שהם אינם מנוסים בו ולסכן ציבור רחב.

לכן בטרם אתם מזמינים בעל מקצוע, וודאו את שנות הניסיון אשר צבר ובקשו חוות דעת מלקוחות קודמים. כך תבטיחו לעצמכם בנייה בטיחותית ומקצועית. לחברת עץ ופלא ניסיון רב בבניית גגות ותחתנו המלצות רבות מלקוחות מרוצים.

קונסטרוקציה לבניית גגות

התכנון של גג

בטרם ניגש לביצוע העבודה אנו מחויבים לחוות דעת של מהנדס המאשר את קונסטרוקציית הגג אותה אנו רוצים לבצע. כאשר אנו ניגשים לעבודת בניית גג עץ אנו ראשית נשרטט למהנדס את ביצוע העבודה. ראשית על מנת להגיע לעבודה מוכהים ללא צורך לאלתר תוך כדי בנייה ולבנות בצורה נקייה ומקצועית וגם על מנת לראות שהקורות ואופן הבנייה מספיק בטיחותי ויכול להחזיק את כובד המשקל.

תכנון נכון חוסך לנו בחומר מיותר ומאפשר לנו לקבל החלטות מקצועיות בעת הבנייה ובנוסף נותן לנו ראייה עתידית באם נרצה להוסיף תוספת כלשהיא בגג, תכנון נכון יאפשר לנו בעתיד חיסכון בעבודה.

על החברה- חברת עץ ופלא

חברת עץ ופלא היא מהמובילות בארץ בתחום בניית גגות עץ, ובנייה מעץ בכלל. החברה שמה לה לדגש לשרת את הלקוחות באמינות מקצועיות ואנושיות. תחתנו ניסיון רב של יותר מעשור בבניית עץ בכל התחומים החל מגגו ועד פרגולות וגם גדרות עץ באופן המקצועי ביותר עם מכשור מתקדם אשר מוביל את החברה כחברה עם רף מקצועיות גבוה במיוחד. זמני החברה הם מהמהירים ביותר, בזכות עובדים מנוסים וניהול מוצלח אנו מספקים עבודה מהירה ובטיחותית. אצלנו תוכלו למצא עיצוב בהתאמה אישית ללקוח וליווי מקצועי לכל אורך הדרך. אנו כאן בשבילכם פנו עוד היום לקבלת שיחת יעוץ או הצעת מחיר משתלמת.

ייעוץ ללא עלות ולא התחייבות

תוכלו להתקשר או להשאיר פרטים לחזרה, ולקבוע פגישת ייעוץ והצעת מחיר בביתכם – ללא התחייבות וללא עלות!

קטגוריה

גגות רעפים
בניית גגות
עץ ופלא

החלפת גגות רעפים למה ואיך?

למה צריך להחליף גגות רעפים החלפת גגות רעפים מתבצעת לרוב בעת חידוש מבנים ישנים העשויים מגגות אסבסט או כאשר הרעפים נשברים מסיבות כאלה ואחרות וגורמים לזליפת מים אל תוך בניני המגורים . ומכיוון שלרוב הרעף החדש אינו דומה בגודלו ותצורתו לרעף הישן נצטרך להחליף את כל הרעפים. ואף לעשות עבודת בידוד חדשה שתמנע הישנות המקרה.

קרא עוד »

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן