אודות עץ ופלא

בעידן שבו בעידן שבו האיכות של העבודה תשנה משמעותית את התוצאה – חברת "עץ ופלא" חילצה את עצמה מהמשוואה המוכרת. עם צוות מיומן ומקצועי, מדיניות מוקפדת ושיטת עבודה מנצחת, הבאנו לכם את הפיתרון שיטפל בכל מה שקשור בתחום עבודות העץ. הנוסחה שלנו – עיצוב מותאם אישית לכל לקוח.

עבודות איכות מעץ

עיצוב, הרכבה, שימון, ניקוי, הברקה – בכולם אנו מתמחים, החל מבניית צימר ועד גדר עץ – אנחנו כאן למענכם ובשבילכם. תחום עבודות העץ מביא עימו עולם שלם של אפשרויות וקונסטלציות מגוונות, כך שאת מגוון הרעיונות שלכם אנחנו נשמח לבצע ביעילות. ויתרה מכך, נבצע זאת על פי טעמכם האישי בקשב מלא לצרכים ולדרישות שלכם. לפניכם באתר מגוון העבודות שאנו מציעים וגלריית תמונות כך שתוכלו להתרשם.

על מייסד החברה

איציק פלבני, אדם מסור מקצועי ואכפתי, שהקדיש את העשור האחרון לחייו להקמת החברה אותה ביסס על תשתית ערכים של אמינות מקצועיות ואנושיות. ניסיונו האישי של פלבני אפשר לו להרכיב צוות עובדים מחוספס ומיומן שלא מתפשר בשום עבודה או פרויקט.

מכשור מתקדם

חלק ממדיניות החברה היא תמיד להתעדכן בכל טכנולוגיה חדשה שיוצאת בתחום, כך בעצם אנחנו אף פעם לא נשארים מאחור ויכולים לספק את טיב העבודה הדרוש לכל משימה.

הנקודות החזקות של חברת 'עץ ופלא'

עיצוב בהתאמה אישית

אחד ההישגים שאנו אוהבים להתגאות בו זה המענה המדויק לצרכי הלקוח, כל פרויקט שאי פעם קיבלנו בוצע בהתאמה מלאה מול דרישות הלקוח ולטעמו האישי.

איכות חומרים

על מנת להגיע לרמת גימור מדויקת ותוצאה סופית מרשימה אנו משתמשים בחומרי העץ הטובים ביותר מהמותגים המובילים בעולם תוך שימוש במכונות ניסור ועיצוב מדויקות.

עבודה בשיקוף מלא

אנחנו מאמינים שעבודה מול הלקוח בראש בראשונה צריכה להיות בגובה העיניים, לפני תחילת פרויקט נפרוס לפניכם את כל המידע הרלוונטי ולא נחסיר שום פרט, במהלך העבודה נעדכן אתכם במתרחש ובסיומה נוודא שענינו היטב על דרישותיכם.

לקוחות ממליצים
אני רוצה לכתוב על שירות יוצא דופן שקיבלתי מחברת 'עץ ופלא' ובעיקר להודות לאיציק היקר על השירות הטוב, לאורך כל הדרך היה לו סבלנות ומענה לכל בקשה, והביצוע אין מילים, עבודה יפה מאוד. ודיוק בזמנים.
מימון בדוש
צור הדסה
התקשרתי בעקבות המלצה את האמת לא דמיינתי שזה מה שאקבל! אחרי שיחה נעימה שבה הבנתי את התהליך הבנתי שאני בידיים טובות והתוצאה? לא פחות ממדהימה,לגינה שלנו מראה חדש ושונה לטובה.תודה ענקית יישר כח
איילת בן שלום
רמות ירושלים
הגעתי לאיציק דרך גוגל לאחר שבדקתי הרבה מתחרים והתרשמתי ממנו, איציק והצוות שלו בנו לי הרחבה מוצללת לפרגולה, העבודה מדהימה שירות חבל על הזמן וכל מי שרואה את הפרגולה, מפרגן.. תודה איציק
נועה אלפר
נוקדים
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן