היתרונות של בנייה קלה

כאשר אנשים שומעים את המונח "בנייה קלה" הם חושבים על שיטת בניה לא אטרקטיבית, מגורים בתוך "קופסת קרטון" שעתידה ליפול ועוד כל מיני מיתוסים שלא נחקרו לעומק או נבחנו כראוי. 

כחסידים של הבניה הקלה, ועם המון שנות ניסיון בתחום, אנו יכולים לומר לכם בוודאות שלשיטה זו יש המון יתרונות. מה גם שעל ידי תכנון, יצור והרכבה מתקדמים, שיטה זו יכולה לעורר לחיים כמעט כל חזון וליצור התאמה אישית כל כך מדויקת, ומבנים שישרתו אתכם נאמנה למשך שנים רבות. 

מכיוון שיש המון תפיסות מוטעות סביב נושא הבניה הקלה, אנו כאן כדי להציג לכם את כל היתרונות וגם – לספק לכם את התוצאות הכי טובות שהן מבנים איכותיים ומתקדמים.

פרודוקטיביות ברמה גבוהה

זה כנראה לא יהיה הלם מוחלט לגלות שהבניה הקלה הרבה יותר זולה משיטות בניה אחרות. ובאמת המחירים הרבה יותר זולים בגלל הפרודוקטיביות ששיטה זו מציעה. רכיבי הבניה האיכותיים אך הפשוטים לצד ההרכבה היעילה של המבנים במפעל, מאפשרים לחברות להסתמך על צוותים קטנים של עובדים מיומנים. 

למעשה, תהליך הבניה של מבנים בשיטה זו הפך לכל כך יעיל, פשוט, נוח ומתוחכם עד כי ניתן להקטין משמעותית את כוח האדם הנדרש לביצוע המשימה, את השימוש בכלים כבדים, את ייצור הפסולת ואת זמן העבודה באחוזים רבים, ועדיין לעמוד בלוחות זמנים בצורה יעילה ולהתמודד עם סוגים שונים של פרויקטים, גם מורכבים יותר, בהצלחה. 

שימת דגש על ראיית הלקוח

פרויקטים של בניה קלה הרבה יותר גמישים ולכן ניתן לשים דגש רב יותר על הצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. באמצעות בניה קלה ניתן ליצור עיצובים ספציפיים, ייחודים ואסתטיים ללקוחות מבלי להתפשר על איכות. הבניה הקלה כל כך גמישה עד שניתן ליצור מבנים חדשניים, יצירתיים, מעניינים ויפים ולצאת קצת מהקופסאות הרגילות. 

וכאשר החברה מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך, החל משלב אפיון הצרכים, היא יכולה לתכנן, לבצע וליצור עבורם מבנה מותאם אישית בהתאם לחזון המיוחד שלהם. כאשר בפועל, קולם של הלקוחות הרבה יותר נשמע בשיטת בניה זו, מאשר בבניה המסורתית שכרוכה באילוצים כאלו ואחרים. 

הקטנת השפעות בריאותיות, סביבתיות ובטיחותיות

נושא הקיימות צריך לתפוס מקום מרכזי בתפיסתם של כל בעלי העניין בתחומי האדריכלות, ההנדסה והבניין, ובהחלט, הבניה הקלה עוזרת למתן השפעות שליליות על ידי ייעול מתמיד של תהליך הבניה. נתונים מעידים על כך ששיטת בניה זו מפחיתה את הפסולת באתר הבניה, ממזערת את זיהום האוויר בזכות פחות תנועה אל אתר הבנייה וממנו ומקטינה את השימוש באנרגיה. כמו כן העובדה שלא עובדים באתר הבניה בפועל, אלא במפעל עם פחות כוח אדם, מקטינה את ההסתברות לתאונות עבודה. 

בשורה התחתונה – הבנייה הקלה יותר בטוחה לאדם ופוגעת פחחות בסביבה. 

קידום חדשנות

תעשיית הבניה הקלה היא ביתם של כמה מהמוחות היצירתיים ביותר בארץ ובעולם, והיא ממוקדת ביצירת עיצובים חדשניים, בעלי ביצועים גבוהים הממוקדים באדם ובסביבה. על ידי הבנת התחום לעומק, ועם צבירת ניסיון, הבנייה הקלה פותחת פתח לאנשי מקצוע להשתמש בכישרונם כדי לתת את המענה המדויק והטוב ביותר ללקוחות, לחברה ולסביבה. כמו כן שיטה זו מאפשרת שיפור מתמיד, יצירתיות, התייעלות והעלאת הרף באופן מתמיד, ולכן אין ספק שהיא מלאה בפוטנציאל שרק ילך ויגדל עם השנים. 

אהבתם? שתפו עם החברים

קירוי פרגולה נגד גשם
סגירות חורף
עץ ופלא

קירוי פרגולה נגד גשם

השקעתם בבניית פרגולה נעימה לישיבה בימי הקיץ, עכשיו הגיע זמן לחשוב על פתרון לחורף. איך תהפכו את הפרגולה למוגנת מפני הגשם, איזה קירוי פרגולה נגד

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן