בניית גגות רעפים

חברת 'עץ ופלא' מתעסקת בכל הקשור לבניית גגות. חברתנו מציע לכם את השירות בניית גגות רעפים בדרך המשתלמת במיוחד. אנו בונים את הגג בהתאמה אישית, ובנוסף תקבלו אחריות מלאה על הגג.

מה צריך לדעת על בניית גג רעפים

לגג רעפים יש יתרון מובהק על מתחריו, הרעפים עמידים יותר לרטיבות ונזילות ולכן עבודת האיטום קלה יותר וחוסכת לנו בירוקרטיה. בנוסף בניית גגות רעפים ידועות כעמידות יותר ובעל תוחלת חיים ארוכה המחזיקה מעמד לשנים רבות בלי הצורך לתחזק את הגג מידי זמן, בניגוד לגג שטוח שבו נצרך איטום מידי שנה ותחזוקה שוטפת.

בנוסף גגות רעפים מבודדים יותר מפני פגעי מזג אוויר וטמפרטורת מזג האוויר משום שהן רחוקות יותר ובעלות שיפוע הממדר מים ולכלוך.

סוגי גגות רעפים

רעפי חרס

רעפי חרס

רעפי חרס הם הרעפים השכיחים שאנו מכירים על גגות הבתים. עם מידת שיפוע של 35 אחוז והוא הרעף הטוב ביותר שאנו מכירים עם עמידות גבוהה מאד של עד כ 90 שנה ללא דהייה ובלאי. רעף חרס הוא המומלץ ביותר לאלה אשר לא מתכננים שינויים נוספים בגג ביתם.

רעפי בטון

רעפי בטון

כשמו כן הוא. הרעף עשוי כולו מבטון, הוא חזק יותר ומעורבב בחומרים דביקים וחזקים. בונה רעפי החרס, רעפי בטון ניתנים להזמנה במבחר צבעים. אורך החיים של רעף בטון הוא נמוך מרעף חרס ועמידותו היא כ40 שנה.

רעפי דג

רעפי דג

רעפים ייחודיים המייצרים תצורת קשקשי דג כשהם מונחים אחד בעקב השני.

רעפי רב רעף

רעפי רב רעף

רעף ארוך עם טקסטורת של מספר רעפים רודפים המחוברים יחדיו. הרעף עשוי ממתכת בעל ציפוי אקרילי וגרגרי קוורץ.

רעפי שינגלס

רעפי שינגלס

יריעות ביטומניות העשויות מזפת וחומרים ממוחזרים. הרעף מומלץ מאד גם לבידוד ואיטם הבית.

דוגמאות של גגות רעפים

שאלות נפוצות בנושא

בניית גגות רעפים זהו תהליך שכל אדם שבונה בית צריך לעבור, בדרך כלל אנו מעסיקים קבלן שמגיע עם כל התשובות. הכנו עבורכם את השאלות והתשובות ישירות מהספק

איך בנויים גגות רעפים?

בניית גגות רעפים תלויה במידה רבה בסגנון הבנייה אותו בחרתם. משום שאם בחרתם בתצורת גג חשוף, שלד הגג (קונסטרוקציית העץ) צריך להיות מאד מסיבי ועמיד על מנת לשאת את משקל הרעפים בבטיחות.

לעומת זאת אם בחרתם בגג לא חשוף הקונסטרוקציה תצופה בדרך כלל בגבס או בטון שעליהם מונחות הלאטות אשר מייצרות את התפיסה עבור הרעפים שהגגן יניח על הגג. סביב הגג אנו יוצרים ארגזי רוח שיעניקו סירקולציה אווירית מסביב לגג וכן על מנת להרחיק רטיבות מהקירות החיצוניים אשר סביב הבית. אל ארגזי הרוח מורכבים המרזבים שיורדים עד פיר הביב.

אחד הדברים המשפיעים ביותר בגג רעפים הוא אחוזי השיפוע. בעוד גג בעל שיפוע נמוך מזמין יותר מים ומסכן ברטיבויות, גג רעפים הוא בעל שיפוע גבוה ולכן המים היורדים עליו נשפכים ויורדים מהגג. כך אנו מונעים הצטברות מים ואפס רטיבויות.

חשוב לזכור! גגות רעפים על בית חדש או מחודש דורשים אישור אדריכל. האדריכל יקבע את תצורת השיפוע וחוזק הקורות בהתאם לסוג הבנייה אותה בחרתם. חברת עץ ופלא פועלת על פי תכנון אדריכלי כי בטיחות היא לפני הכל.

כמה זמן לוקח לבנות גג רעפים?

זמן העבודה משתנה מאד בהתאם לרצונות הלקוח ולבחירות סוג הרעף אותו הלקוח בוחר. בעוד רעפי שינגלס קלים ומהירים יותר להתקנה. רעפי החרס לוקחים זמן ודורשים דיוק ועבודה רבה. האורך הממוצע לבניית גג רעפים הוא כשבועיים.

כמה עולה לבנות גג רעפים?

המחיר משתנה לפי סוג העבודה סוג החומרים והתנאים בשטח. יש טווח מחירים שבדרך כלל בשוק תקבלו עבור בניית גג רעפים, המחיר הוא לפי מטר רבוע.
  • עלות בניית גג רעפים החל מ - 325₪

    המחיר למטר רבוע ועלול לעלות בהתאם לדרישות.

המחיר בשוק הוא בין 250₪ למ"ר ועד ל- 400₪ למ"ר. אנו מודעים לכך שהמחיר שלנו לא זול אבל המוצר הוא בטוח הכי טוב שתקבלו! אצלנו יש אחריות וכשאנחנו אומרים זמן זה באמת זמן. אתם מוזמנים לבדוק עם הלקוחות שלנו.

תוספות לגגות רעפים

גגות רעפים אינם מסתיימים רק בסידורם על הגג וישנם אופציות נוספות ואלמנטים שאנו מוספים לגג רעפים.

חלון בגג רעפים

חלון בגגות רעפים

את האופציה הזאת אנו שומרים במקרה בו יש לנו עליית גג חשוכה או חדר שבניתם זה עכשיו ואנו רוצים להכניס אורק חיצוני. חלון בגג רעפים הוא פתרון מושלם ואינו פוגע בעיצוב משום שצורתו מגיעה בהתאם לרעפים שבחרתם. מדובר על רעף שקוף וממוגן שמותאם במיוחד עבורכם.

סירקולציית אוויר

טמפרטורת החדר נמדדת כתוצאה מהחום שגג הבית יונק. לפיכך ניתן להתקין ונטה בגג ששואבת את החום ובעצם מורידה את טמפרטורת החום בגג, מהלך שמשפיע באופן ישיר על טמפרטורת הבית.

רעף רוכב

ניתן להוסיף על גגות רעפים מין רוכב שסוגר את תצורת הרעפים בצורה אלגנטית ומגיע בתצורות שונות המותאמות לרעף שבחרתם.

בניית גג חשוף

אם אתם רוצים לקבל עיצוב מיוחד בבית שלכם אנו ממליצים לכם לבקר בעמוד בניית גג חשוף.

בידוד גגות רעפים

עבודת הבידוד היא אולי החלק החשוב ביותר בהתקנת גגות רעפים. משום שהבידוד והאיטום יקבעו את תחושת הטמפרטורה בבית ומניעת רטיבות. המבחר הוא רב ויש מספר אפשרויות בידוד: בידוד קלקר, בועות אוויר, רונטופן, צמר סלעים ועוד.

יש גגנים רבים המעדיפים לשים דווקא שכבות איטם העשויות מעץ דק שנקרא "פלטות OSB" ועליהם להניח את יריעות הבידוד. תפקידה של היריעה הוא למנוע זליגת מים באם רעף נסדק או נשבר. אך לרוב נמצא שהחומר היעיל ביותר והמומלץ ביותר לבידוד הוא הBTI חומר המורכב מצמר גפן וציפוי אלומיניום.

החומר משפיע גם בחורף וגם בקיץ ומונע מטמפרטורת החדר להשתנות באופן קיצון בעקבות מזג האוויר. אם תשאלו אותנו, אנחנו ממליצים.

החלפת גגות רעפים

אנו בנוסף מציעים שירות של החלפת גגות רעפים. כדי לדעת מתי כדאי להחליף את הגג לחצו על הקישור: החלפת גגות רעפים.

חברת עץ ופלא היא החברה המובילה בתחום אומנות העץ והתקנת גגות רעפים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לקבלת יעוץ והתאמת עבודה הכי הנכונה עבורכם.

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית גגות מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לבניית גג?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

בניית גגות שינגלס

אנו בעץ ופלא מתמחים בכל סוגי בניית גגות. תחתנו שנים של ניסיון ועבודות רבות עבור לקוחותינו הרבים. בין שלל עבודתנו ניתן למצוא בניית גגות שינגלס מקצועית ואיכותית.

בניית גג חשוף

עץ ופלא היא החברה המובילה בבניית גגות. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון סטנדרטים ואלמנטים שמפתיעים את הדמיון. ביניהם בניית גג חשוף המשרה אווירה כפרית ומודרנית בעת ובעונה אחת. את אלמנט העיצוב אתם בוחרים עם נציג החברה בפגישת הייעוץ ונהנים מעבודה ברף הגבוה ביותר.

החלפת גגות רעפים למה ואיך?

למה צריך להחליף גגות רעפים החלפת גגות רעפים מתבצעת לרוב בעת חידוש מבנים ישנים העשויים מגגות אסבסט או כאשר הרעפים נשברים מסיבות כאלה ואחרות וגורמים

עץ ופלא

כמה יעלה לכם הגג?

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן