בניית גגות שינגלס

אנו בעץ ופלא מתמחים בכל סוגי בניית גגות. תחתנו שנים של ניסיון ועבודות רבות עבור לקוחותינו הרבים. בין שלל עבודתנו ניתן למצוא בניית גגות שינגלס מקצועית ואיכותית.

מה צריך לדעת על בניית גגות שינגלס

גג שינגלס הוא תחליף לרעפים המוכרים על גגות הבתים. השינגלס מיוצר מזפת ותרכובות אספלט אשר מגיעות בשלל גוונים ומתחברות יחדיו באמצעות חום. גג שינגלס הוא בעל גמישות רבה ודק מאד. בעל מראה ייחודי ותורם גם לבידוד ואיטום הבית. נוכל לראות שהשימוש העיקרי של בניית גגות שינגלס נמצא בארצות הברית, שם מקדשים את הבנייה הקלה והייחודית.

רעפי השינגלס ידועים כמגוונים ומלאי טקסטורות מדהימות אך ככלל היריעות מתחלקים לשני סוגים:

ברודלין קלאסי

רעפי שינגלס קלים הבנויים משכבות קלות ומיועדים בעיקר למבנים קלים כמו פרגולות חנויות ומבנים בעלי אופי של בנייה קלה.

ברודלין פרו

רעפי שינגלס עבים ומחוזקים אשר מיועדים לבניני מגורים מפעלים וכדו ובנויים לעמוד בכל תנאי מזג האוויר.

דוגמאות רעפי שינגלס

לפניכם מספר דוגמאות לרעפי שינגלס אשר התבצעו בבתי הלקוחות שלנו. כאן תוכלו להתרשם ולקבל מידע נוסף עבור ההעבודה לה אתם נצרכים.

מידע נוסף על בניית גגות שינגלס

גגות השינגלס מגיעות כיריעות זפת. ובנויות משילוב מנצח של ביטומן גמיש וסיבי זכוכית אשר מקנים ליריעה עמידות מול תנאי טמפרטורות שונים ואף קיצוניים.

איך בונים גג שינגלס?

היריעה בנויה מ5 שכבות שעוטפות אחת את השנייה ויוצרות בידוד הרמטי. היריעות מתחברות על ידי שימוש בחום גבוה המהדק את היריעות לכדי יריעה אחת בהתאם לגודל הנדרש.

את החום אנו מייצרים באמצעות מכשיר חימום הנדמה לפן המוכר בביתכם אך בעוצמת חום גבוהה יותר ובאמצעות סרטי הדבקה אנו מחברים בין היריעה אל גג העץ, תוך שילוב החלקה של היריעה במתקן מיוד אשר מתקין החברה משתמש בו על מנת לתת תצורה אסתטית וחלקה. את היריעות ניתן להתקין כל סוגי הגגות בין אם בשיפוע ובין אם מדובר בגג שטוח. היריעות מולבשות על גבי פלטת עץ על מנת לתת להם את המנח והעצוב אותו בוחר הלקוח.

למה נצרך השימוש ביריעות שינגלס?

רעפי שינגלס הם בעלי יתרונות רבים. ונותנים פתרונות לשלל בעיות אשר צצות בעת אנו רוצים לכסות גג.

ההתקנה- התקנת רעפי שינגלס היא הפשוטה והמאירה ביותר. יריעות השינגלס נפרסות בקלילות על גג העץ. ומתחברות במהירות ופשטות. כך נחסוך ימי עבודה ונקדים את יום העבודה

המשקל- יריעות השינגלס הם קלות מאד ואינן מכבידות על הגג. פעמים שקונסטרוקציית הגג אינה עמידה למשקלים כבדים. ולכן נשתמש ביריעות שינגלס שנותנות את אותו אפקט במינימום משקל.

בידוד ואקוסטיקה- מכיוון שיריעות שינגלס עשויות מחומר זפת. אנו מקבלים איטום ברמה גבוהה מאד. הבידוד מונע מפגעי מזג האוויר להשתלט על טמפרטורת החדר ובנוסף מונע רעשים מבחוץ. היריעות נותנות לנו אפקט בידוד שחוסך לנו כסף נוסף שבין כה היינו שמים על בידוד החדר.

פתרונות בנייה- אחד היתרונות העיקריים של גג שינגלס הוא הצורך בשיפוע נמוך של גג המבנה. פעמים רבות כשאנו מוסיפים יחידה בבניין מגורים אנו נאלצים להנמיך את גובה התקרה וזאת רק משום שחלון השכן מפריע לשיפוע הנצרך לגג רעפים. גג רעפים מצריך שיפוע של כ30 אחוז ובכך הוא לוקח לנו מקום מגובה התקרה, בעוד רעפי שינגלס צריכים שיפוע רק של 15 אחוז. האחוז הנמוך שנצרך לשיפוע תורם לנו עוד מקום בגובה החדר.

האסתטיקה- כולנו רוצים להיות ייחודיים ולהפוך את עיצוב הבית למלאכת אומנות. אך פעמים שהכל מושלם אבל אז אנו נתקלים בחיפוי הגג ונאלצים ליישר קו עם העיצוב הנפוץ של רעפים אדומים בגג הבית.

גג שינגלס הוא פתרון מדהים עבור אלו שחשקים בעיצוב מודרני ורוצים לייצר חלופה לרעפים האדומים אשר על ביתם. יריעות השינגלס מגיעות בשלל גוונים צורות וצבעים בהתאמה מיוחדת לבקשת הלקוח. אז אם גם אתם חובבי אמנות, רעפי שינגלס הם הפתרון המובהק ביותר עבורכם.

בנייה קלה - עבודה קשה

על אף שרעפי שינגלס נשמעים כעבודה פשוטה אל תנסו את זה בבית. היא פשוטה עבור מקצוענים ומתקינים וותיקים. עבודת הדיוק הנצרכת לשינגלס היא עבודת אמנות לכל דבר. חיבור היריעות והשטחתם על גבי העץ על מנת לא ליצור " בועות אוויר" היא עבודה הנקנית בניסיון בלבד. חברת עץ ופלא מלאה בידע עשיר ובעלת ותק ארוך המבטיח לכם עבודה איכותית ברף הגבוה ביותר.

בניית גג חשוף

אם אתם רוצים לקבל עיצוב מיוחד בבית שלכם אנו ממליצים לכם לבקר בעמוד בניית גג חשוף.

בניית גגות רעפים

בניית גגות רעפים בהתאמה אישית ובאיכות גבוה ביותר עם המומחים של עץ ופלא

איטום גגות מקצועי

בעוד רוב הלקוחות המבקשים גג שינגלס הם לקוחות אשר דורשים את היריעות על מנת לייצר גג ייחודי וקל. ישנם גם לקוחות הדורשים את יריעות השינגלס אך ורק לבידוד. גם אם בחרתם לעצב את הגג הבית ברעפים השכיחים, חשוב לזכור. כל גג נצרך לאיטם ובידוד. יריעות השינגלס מגיעות גם בתצורה טבעית ללא טקסטורות מיוחדות ומשמשים לבידוד גגות מנזקי אוויר  והן עמידות לטמפרטורות קיצוניות מבלי להתבלות ולהתקלף בנוסף הן מייצרות בידוד רעשי אקוסטיקה המגיעים מחוץ לבית.

איטם הבית באמצעות יריעות ביטמוניות (שינגלס) היא שיטה מאד פופולרית בקרב קבלני הבנייה. וקבלנים רבים ממליצים על השיאה "כשיטה הטובה ביותר עבור איטום הבית" וזאת משום שבנוסף לבידוד ההרמטי היריעות לא מצריכות תחזוקה שוטפת של הלבנת הגג או מחזור הבידוד.

בניית גגות שינגלס - שימור הגג

על מנת לייעל את ביצוע עבודת בניית גגות שינגלס בגג חדש. אנו נבחר פעמים ליישר שיפועים מסוימים בגג על מנת לתת ליריעות להתפרס בצורה אלגנטית ואסתטית.

בגג ישן אנו נבחר לקלף את הגג מאטומים ישנים אשר יקשו על העבודה. ויכולים לגרום לעבודה מרושלת אשר תקלקל את איטום הגג. כמו כן נבחר לסלק עצמים אשר מפריעים לעבודה כגון: צינורות וחלקי בטון מיותרים שמפריעים לעבודת האיטום. 

שירותים נוספים של בניית גגות

אנו באמן העץ מתמחים בכל הנוגע לשירות בניית גגות. אנו בנוסף במצבעים את השירותים: בניית פרגולה מעץ, בניית דקים, גדר עץ ועוד…

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית גגות מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לבניית גג?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

בניית גגות רעפים

חברת 'עץ ופלא' מתעסקת בכל הקשור לבניית גגות. חברתנו מציע לכם את השירות בניית גגות רעפים בדרך המשתלמת במיוחד. אנו בונים את הגג בהתאמה אישית, ובנוסף תקבלו אחריות מלאה על הגג.

בניית גג חשוף

עץ ופלא היא החברה המובילה בבניית גגות. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון סטנדרטים ואלמנטים שמפתיעים את הדמיון. ביניהם בניית גג חשוף המשרה אווירה כפרית ומודרנית בעת ובעונה אחת. את אלמנט העיצוב אתם בוחרים עם נציג החברה בפגישת הייעוץ ונהנים מעבודה ברף הגבוה ביותר.

החלפת גגות רעפים למה ואיך?

למה צריך להחליף גגות רעפים החלפת גגות רעפים מתבצעת לרוב בעת חידוש מבנים ישנים העשויים מגגות אסבסט או כאשר הרעפים נשברים מסיבות כאלה ואחרות וגורמים

עץ ופלא

כמה יעלה לכם הגג?

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן