בניית גג חשוף

עץ ופלא היא החברה המובילה בבניית גגות. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון סטנדרטים ואלמנטים שמפתיעים את הדמיון. ביניהם בניית גג חשוף המשרה אווירה כפרית ומודרנית בעת ובעונה אחת. את אלמנט העיצוב אתם בוחרים עם נציג החברה בפגישת הייעוץ ונהנים מעבודה ברף הגבוה ביותר.

מה צריך לדעת על בניית גג חשוף

גג חשוף הוא בנייה ייחודית שבה הקורות חשופים. בניגוד לרוב תצורות הבנייה הקיימות בהם הגג מחופה בבטון או בגבס. בניית גג חשוף היא בניית הקורות באופן שבו הן נראות בבית וחשופות למראה. המראה הייחודי פותח את חלל הבית ומשרה אווירה של יוקרה וחמימות ביתית שתורמת לעיצוב הבית. בנוסף למראה ייחודי ומפתיע אשר מקנה לבית נדבך נוסף ומקורי אשר משפיע על כלל העיצוב  בביית.

תחת ידנו שנים של ניסיון בבניית גגות ואנו נדע לשלב את האלמנטים הנכונים. כך שעיצוב גג חשוף יהפוך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

הסגנון שלנו הבחירה שלכם

בניית גג חשוף מצריך עבודת אומנות גבוהה מצד אמן העץ. חיבור הסגנון בו אתם בוחרים לבין העיצוב הקיים בבתיכם מצריך עבודה מקצועית שאנו בעץ ופלא עמלנו שנים על מנת להגיע לרמת הדיוק המרבי ועין עיצובית שתשאיר אתכם ללא מילים.

בניית גג חשוף

הסגנון הכפרי

הסגנון הכפרי הוא בניית קורות עץ חשופים בסגנון עץ טבעי. אשר נצבעים בצבע עץ ונותנים מראה כפרי מחד, אך עדיין שומרים על מראה מודרני ויוקרתי. לתהליך זה קוראים הברשה, כך אנו מדגישים את הטקסטורה אשר על פני העץ ומאפשרים מגע כפרי. בניית גג חשוף בסגנון כפרי מומלץ ללקוחות הרוצים לשמר אווירה ביתית וחמימה ולתת לבית קצת טעם של טבע.

גג חשוף בסגנון קלאסי

הסגנון הקלאסי

הסגנון הקלאסי הוא בניית קורות עץ חשופים אך במראה אלגנטי שמזכיר מעט עיצוב בית מודרני קלאסי. קורות העץ נצבעים בלבן ומתחברים יחד עם גג הבית מבלי לתת לעיצוב הבית להשתנות. נוסף על כך אנו מוסיפים ציפוי נוטפדר שנותן מענה של מראה קלאסי ונקי וזאת מבלי לצפות את העץ בטיח או גבס. בניית גג חשוף בסגנון קלאסי מומלץ ללקוחות אשר רוצים לשמר את עיצוב הבית ולפתוח את החלל. הבנייה הקלאסית נותנת הרגשה של חלל גדול יותר ופתוח.

גג חשוף בסגנון מינימליסטי

הסגנון המינימליסטי

גג חשוף בסגנון מינימליסטי מתאים בעיקר לבניית חדר בעליית הגג. ע"י העיצוב הזה אנו גם נהנים מהתרחבות החדר עד לגג ממש. וגם נהנים מעיצוב עדין של עץ בבית.

לפניכם מספר דוגמאות של עבודות גג חשוף אשר נבנו על ידי חברת עץ ופלא כאן תוכלו להתרשם ממבני גגות חשופים ולקבל אינפורמציה אשר תקנה לכם ידע טרם תהליך העבודה.

איך בונים גג חשוף?

ראשית בטרם תחילת העבודה אנו מתייחסים לסגנון העיצוב. סוג הקורות וסוג הרעפים שיעטפו את הקורות. ישנם הבדלים רבים בבחירת הרעפים בין אלה השטוחים יותר ובין רעפים בתצורה גסה יותר. בבניית גג חשוף יש אלמנטים של בנייה אשר תורמים לעיצוב הכללי של הגג. החל מקורות נסתרות ועד ציפויי העץ השונים.

בעזרת המומחים של עץ ופלא כבר בפגישת יעוץ נבחן ונבחר את כלל הפרמטרים והאלמנטים הנוספים אשר מצריכים את בניית גג חשוף.

בחירת הצבע לעץ

לצבעי העץ גוונים רבים אך אלמנט הצבע מתחלק לשלושה סוגים.

צבע אטום –  צבע פרמיום בעל גרסה חדשה ומשופרת שתפקידו לשמור על טקסטורת העץ. מעניק מראה חדשני ומודרני ובנוסף הוא צבע מאד עמיד ואינו יוצר קליפה. צבע אטום הוא גם צבע נושם יותר כך אנו מונעים סדקים ושברים בצבע. הוא דוחה עובש ומעניק הגנה מפני מים הן מתוך המבנה והן מבחוץ.

צבע חצי אטום – צבע חצי אטום יעניק מראה אלגנטי וטבעי לבית. הוא יעניק שימור מקסימלי לגוון העץ ובכלל הוא נותן אופציות למספר רחב יותר של גוונים.

צבע שמן –  צבע ייחודי הנותן מראה אקזוטי וכפרי ומעניק מראה מיוחד. הצבע יחמיא לטקסטורת העץ ויבליט אותה בצורה אלגנטית תוך משיכות מאד קטנות על העץ ללא צורך בעבודה נוספת. כך גם אתם תוכלו לאחר שנים לחזור על העבודה ממש בקלות.

בחירת סוג הצבע והגוון נעשה  על ידי הלקוח ולבחירה משמעות רבה. הצבע הוא שייתן את "המילה האחרונה" וישפיע על עיצוב הבית הן בפנים והן בחוץ. זו אמורה להיות החלטה שלא ניתן להקל בה, אך אל דאגה המומחים של עץ ופלא יתנו עבורכם את היעוץ הטוב והנכון ביותר בעבורכם.

בידוד גג חשוף

אחד הפרמטרים הכי חשובים בכלל בכל בניית גג הוא הבידוד. שכן הוא זה שיאפשר למבנה להיות נח לשהייה. הבידוד אמור לענות על שלל צרכים, במציאות האקלימית הישראלית שבה החום גבוה ברוב ימות השנה. בידוד טוב הוא שיקבע את רמת החום שהמבנה יאכלס בתוכו. ואת רמת הקור שנכנס אליו בימי החורף. לכך יש לנו מגוון רחב של פתרונות כשהעיקרי בהם הוא אופן הבנייה של הקורות והתכנון של המבנה.

עמידות הגג - איך לשמור על הגג?

על אף שבניית גג חשוף נמצא בקטגוריית "בנייה קלה" אל תטעו היא לא קלה בכלל. חיתוך הקורות ואופן עמידותם על המבנה מצריכים ידע וניסון רב על מנת שהגג יעמוד מול אתני הטבע. לכך יש לנו יועץ הנדסי אשר בוחר את אופן בניית הקורות על המבנה כך שיעמדו בלחץ מרבי ולא יהוו סיכון עבור בני הבית. המומחים של עץ ופלא בעלי ניסיון ותיק בהתקנת גגות ותחת ידם עבודות רבות, סומכים רק על המומחים.

גג חשוף הוא עבודה אשר מתבצעת על ידי אמני עץ. הדיוק והמקצועיות הנצרכים על מנת לבצע את העבודה נקנים לאחר ניסיון רב בתחום. חברת עץ ופלא עתירה בניסיון ותחת ידיה שלל עבודות ודוגמאות אשר נעשו על ידי החברה.

אנו בנוסף מציעים שירותים נוספים של בניית גגות. בניית גגות רעפים, בניית גגות שינגלס. ועוד שירותים בכל הנוגע לתחום עבודות עץ.

אצלנו הלקוח בראש והוא שותף מלא לכל תהליך הבנייה והעיצוב. חברת עץ ופלא תשאיר אתכם מרוצים ומחויכים כי לניסיון שלנו אין מחיר.

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית גגות מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לבניית גג?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

בניית גגות רעפים

חברת 'עץ ופלא' מתעסקת בכל הקשור לבניית גגות. חברתנו מציע לכם את השירות בניית גגות רעפים בדרך המשתלמת במיוחד. אנו בונים את הגג בהתאמה אישית, ובנוסף תקבלו אחריות מלאה על הגג.

בניית גגות שינגלס

אנו בעץ ופלא מתמחים בכל סוגי בניית גגות. תחתנו שנים של ניסיון ועבודות רבות עבור לקוחותינו הרבים. בין שלל עבודתנו ניתן למצוא בניית גגות שינגלס מקצועית ואיכותית.

החלפת גגות רעפים למה ואיך?

למה צריך להחליף גגות רעפים החלפת גגות רעפים מתבצעת לרוב בעת חידוש מבנים ישנים העשויים מגגות אסבסט או כאשר הרעפים נשברים מסיבות כאלה ואחרות וגורמים

עץ ופלא

כמה יעלה לכם הגג?

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן