גדרות עץ במודיעין עילית

גדרות עץ

רוצים לגדר את הגינה שלכם כדי ליהנות מפרטיות וביטחון גבוה יותר בגינה שלכם? גדרות עץ במודיעין עילית. זה מה שאתם צריכים. הגינה שלכם תהיה רק שלכם. אף אחד לא יוכל לראות מה אתם עושים שם ואין סיכוי שמישהו ינסה לטפס פנימה או לפלוש אליכם. כי הגדר תעניק לכם את ההגנה הגבוהה והטובה ביותר.

אנחנו חברת עץ ופלא מציעים לכם את הגדרות מכל הסוגים ובכל העיצובים כדי שתיהנו ממוצר שיעשה לכם הרבה שקט נפשי וגם ישדרג את הבית שלכם מכל הבחינות.

גדרות עץ במודיעין עילית

כל הגדרות בכל האפשרויות

כשאתם חושבים על גדר, יש לכם הרבה אפשרויות. לא מדובר במוצר אחד שבלוני. תוכלו לבחור גדר שתהיה עשויה מעץ אורן ותוכלו גם ללכת על גדר שתהיה עשויה מעץ במבוק. יש גם את עץ האיפאה ויש גם עץ לבן. אפשר למעשה להגיע לתוצרים יפהפיים ממגוון סוגים של עצים שונים מה שיהפוך את המראה הכללי של הגינה למשהו הרבה יותר ייחודי ומרשים.

מה שחשוב זה להתאים את סוג העץ בהתאם לתנאי השטח שיש לכם בגינה. זה אומר התחשבות באקלים שיש במקום כי יש סוגים של עץ שלא מגיבים טוב לרטיבות ולגשם ויש גם כאלה שדווקא השמש לא טובה להם. הגדר חייבת להיות מותאמת על מנת שהיא תחזיק מעמד היטב ותישאר איכותית ויפה לאורך ימים ושנים.

כמה עולה גדר לגינה?

אנשים שמחפשים גדר לגינה עושים את זה מכמה וכמה סיבות. הם רוצים ליהנות מגינה שתהיה פרטית שלהם בלי שזרים יוכלו להציץ פנימה, הם רוצים גינה שתמנע כניסה של פולשים או פורצים לא רצויים והם גם רוצים את היופי החיצוני והפנימי שהגדר תעניק לכל השטח שלהם. אז ברור שעל מוצר כל כך חושב הם גם מוכנים לשלם.

השאלה היא איך נקבע המחיר.

ראשית יש לדעת כי לכל סוג של עץ יש תעריף אחר. על כן לבחירה של העץ לצורך התקנת הגדר ישנה משמעות רבה. מעבר לכך יש את המידות של הגדר. כלומר הגובה והאורך שלה. מלבד כל זה יש את תנאי השטח שם מבקשים להתקין ולבנות את הגדר כאשר יש לזה משמעות רבה לצורת העבודה במקום.

לפניכם כמה סוגים של עצים:

כל הנתונים הללו משוקללים כדי לקבוע בסופו של דבר את המחיר.

  • יש את גדר האיפאה – החל מ 850 ₪ למטר.
  • גדר האורן – החל מ 520 ₪ למטר.
  • את גדר הבמבוק – החל מ 440 ₪ למטר.

למחירון גדרות עץ המלא לחצו כאן

עץ ופלא עם גדרות עץ במודיעין עילית

מחפשים שירות להתקנת גדר עץ לגינה שלכם? לא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אנחנו כאן לשירותכם. כל הגדרות, מכל הסוגים, כל סוגי העץ ולכל המטרות.

הצוות המקצועי שלנו יתאים עבורכם את הגדר הכי מתאימה מבחינת סוג העץ ואף תתקין את הגדר באופן הכי מקצועי והכי מושלם לשביעות רצונכם המלאה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

כל שירותי גדרות עץ במודיעין עילית

גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה

למרות שיש כיום מגוון גדול של חומרים בשוק, גדר עשויה מעץ תמיד הייתה והיא עדיין – הבחירה המובילה לגינה אצל רוב הישראלים.

מידע נוסף »

שער עץ לגינה

שער עץ לגינה הוא המשך טבעי ומתבקש לגדר, בייחוד אם יש לכם גדר עץ לגינה, אותה כדאי להשלים עם שער מעוצב ותואם – מעץ כמובן.

מידע נוסף »
גדר במבוק

גדר במבוק

אנחנו בחברת עץ ופלא אוהבים ליצור עבורכם גדרות עץ מכל הסוגים, אבל דווקא בגלל שבמבוק הוא עץ כל כך בלתי רגיל, החלטנו להסביר לכם – למה אנחנו כל כך אוהבים לבנות גדר במבוק לגינה.

מידע נוסף »
מחיר גדר מעץ

גדר עץ מחיר

כיצד קובעים את מחיר גדר עץ לגינה? ממה מורכבת הצעת המחיר ומה אתם יכולים לצפות מבעל מקצוע איכותי, שבונה לכם את הגדר?

מידע נוסף »
גדר לוחות עץ אורן

גדר לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן נפוצות מאוד בישראל. נהוג להשתמש בו לייצור אלמנטים אדריכליים מעץ מכל הסוגים, כמו גדר מעץ, פרגולות, דקים, רהיטים וכמובן גדרות.

מידע נוסף »
גדר עץ לבנה

גדר עץ לבנה

עץ ופלא מתמחה בעבודות איכות מעץ בהתאמה אישית ללקוחותיה. התאמה ייחודית לצרכי הלקוח, חומרי גלם איכותיים, ועכשיו גדר עץ לבנה בהתאמה אישית.

מידע נוסף »
גדר עץ לגינה

גדר עץ איפאה

רוצים להשקיע בגדר שלכם? קבלו גדר עץ איפאה, בשנים האחרונות טיפס עץ איפאה לראש רבי המכר של עצים לבניה בישראל. מה מיוחד בעץ הזה? כמה עולה?

מידע נוסף »

שירותים נוספים במודיעין עילית

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן