פרגולות במודיעין עילית

פרגולות במודיעין עלית

בנייה של פרגולות במודיעין עילית

כאשר מעצבים חצר, חשוב להגדיר את פינת הישיבה. הפרגולה מסייעת לתחום את האזור המיועד לכך. בכל הארץ פרגולות משמשות לישיבה משותפת של המשפחה בקיץ. אולם פרגולות במודיעין עילית מיוחדות יותר. יש להן תפקיד נוסף. הפרגולות במודיעין עילית יכולות לשמש שלד לבניית סוכה.

פרגולות במודיעין עלית

שירותים הנלווים לבניית פרגולות

פרגולה מבמבוק

לתושבי מודיעין עילית יש נוף פסטורלי מיער. אפשר להוסיף יותר לאווירה הטבעית במודיעין עילית באמצעות הצללת הפרגולה בכיסוי של ענפי במבוק. ישנם עצים איכותיים המשמשים להכנת פרגולה. אולם ישנם יתרונות ייחודיים דווקא לפרגולה מעץ במבוק. פרגולה זו הינה חזקה ביותר, בגלל החוזק של גזע עץ הבמבוק.

הוספת הצללה לפרגולה

הסיבה העיקרית לבניית הפרגולה היא הצל. אולם ישנם רמות שונות של הצללה שיוצרת פרגולה. רמה זו נקבעת לפי המרווחים בין הקרשים שעל גג הפרגולה. ככל שהמרווח יותר קטן, כך בתוך הפרגולה יש יותר צל. הדרך הטובה ביותר ליצור את מלוא ההצללה האפשרית לפרגולה, היא באמצעות הנחת צליה על הפרגולה שעשויה מקני במבוק. משפחות רבות במודיעין עילית משתמשות בטכניקה זו לבניית סוכה. בכל השנה יש מרווח גדול בין הקרשים של הפרגולה. אולם לפני סוכות מניחים על הפרגולה את הסכך מקני במבוק.

פרגולות במודיעין עלית מזמינים מ"עץ ופלא"

חברת "עץ ופלא" נותנת שירות אדיב ומקצועי לכל הלקוחות. החברה לא מתייחסת להבדלי מגזר או מוצא. ולכן, גם בתושבים החרדים של מודיעין עילית יקבלו יחס אדיב ואת השירות המקצועי ביותר כאשר יזמינו בניית פרגולה. כאשר אנו מקבלים בקשה לבניית פרגולות במודיעין עילית, אנו משתדלים לבנות פרגולה שתשמש גם לבניית סוכה. אנו דואגים שאתם הלקוחות תהיו שותפים בכל שלבי התכנון. רוצים לקבל פרגולות שאתם עיצבתם ותכננתם? פנו ל"עץ ופלא" עוד היום.

עבודות עץ ייחודיות במודיעין עילית

חיפוי קירות פנים בעץ

העיר מודיעין עילית מתאפיינת בבתים חדשים. אולם אפשר להוסיף יותר חדשנות לבתים באמצעות חיפוי של קירות הבית בעץ. כדאי מאוד ליצור עיצוב באמצעות חיפוי בעץ לקיר הסלון. בבתים במודיעין עילית אין טלוויזיה, ולכן אי אפשר לחפות סביבה בקרשי עץ. אנו נעזור לכם להחליט באיזה זווית להניח את הקרשים. אם הבית שלכם מרוצף בפרט או דק, מומלץ שצבע הקרשים בחיפוי הקיר יהיה זהה לצבע האריחים שבריצוף.

גדרות עץ

לקומה הראשונה בבתים במודיעין עילית יש חצרות. כדי שהילדים הקטנים בבניין לא ירצו לגשת מהחצר ישר לכביש, יש צורך לשים גדר. בסביבה הטבעית בה מצויה העיר מודיעין עילית, מתאים לשים דווקא גדרות מעץ. תוכלו לבחור האם לבחור בגדר עץ המעוצבת מקרשים הצמודים זה לזה, או לבחור דווקא גדר מבמבוק. אפשר ליצור עיצובים יפים לגדרות עץ באמצעות שילוב צבעים בין הקרשים לבין מסגרת האלומיניום.

שירותים נוספים במודיעין עילית
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן