פרגולות בהרצליה

פרגולות בהרצליה

הקמת פרגולות בהרצליה

גרים בבית פרטי או ווילה יוקרתית ועדיין לא בניתם פרגולה? מה החשיבות של פרגולות בהרצליה? כדי להרגיש נעים בקיץ, חשוב ליצור במרפסת צל. כיצד יוצרים הצללה? אפשר לפרוס יריעה. אולם היא לא מגנה מספיק מפני החום, וגם חוסמת את זרימת האוויר למרפסת. לעומת זאת, הפרגולה נותנת לנו גם הצללה, וגם מאפשרת זרימה טובה של האוויר לתוך המרפסת. בעת מכירת הנכס, אי אפשר להוציא את הפרגולה ולהעביר לנכס אחר. ולכן, אפשר להעלות במעט מחיר של בתים עם פרגולה.

פרגולות בהרצליה

שירותים נלווים לפרגולה

הצללת פרגולה לחנייה

חום של קרני השמש יכול להזיק לרכב חונה. כאשר יורדים בחורף גשמים, הרכב נרטב ולפעמים מתלכלך. לכן, יש יתרון גדול כאשר אפשר להחנות את הרכב בחנייה פרטית מקורה. האם אפשר להחליף את יריעות ההצללה מברזל המוכרות לנו כל כך בפרגולות מעץ? גם קורות עץ צפופים יכולים למנוע מקרני השמש לחמם יותר מדי את הרכב. בימות החורף, הרכבים שחונים תחת פרגולת עץ יישארו יבשים. פרגולה לחנייה תהיה על עמודים ולא תלויה. וההצללה שלה תהיה צפופה ואיכותית.

פרגולה תלויה

מהי פרגולה תלויה? לפרגולות רגילות יש בסיס של 4 רגליים עבות. לעומתם, יש פרגולה שאין לה בסיס של 4 רגליים. יש לה בסיס של 2 עמודים דקות. מי שרואה את הפרגולה הזו מרגיש שהיא נתלית ומרחפת. בדרך כלל, לפרגולות התלויות יש רשת הצללה צפופה, וכך הן נותנות יותר צל. יתרון נוסף שלהן הוא החיסכון במקום.

פרגולות בהרצליה מזמינים מ"עץ ופלא"

אנו ב"עץ ופלא" מציעים מגוון רחב של פרגולות לתושבי הרצליה. בקטלוג שלנו יש מגוון רחב של צבעים שאינם חומים. תוכלו לתת עיצוב מודרני לפרגולה שלכם, ואף ליצור שילובי צבעים. המחירים שלנו כוללים איכות ושירות. יש לנו רמות איכות שונות של פרגולות. אולם אנו בוחרים עבורכם בסוגי הקרשים הטובים ביותר. לא מהססים! פרגולות בהרצליה מזמינים מ"עץ ופלא"!

עבודות עץ מיוחדות לתושבי הרצליה

גדרות עץ

העיר הרצליה ידועה בווילות ובבתים הפרטיים. הגדרות הטובים ביותר שכדאי לבחור עבור בתים פרטיים, אלו גדרות מעץ. הקטלוג שלנו מגוון מאוד. תוכלו לבחור האם לבנות גדר מקרשים עבים, או מדקים. תוכלו למשל להחליט שאתם בונים גדר ייחודית מקני במבוק. אנו מציעים גוונים שונים לגדר. תוכלו לבחור קרשים בגוון בהיר המזכיר את צבע הקיר.

ריצוף דק סביב הבריכה

החלום של הרבה ישראלים הוא לגור בווילה בהרצליה עם בריכה פרטית. מומלץ לרצף את השטח סביב הבריכה באריחי דק. קרשים אלו נותנים תחושה נוחה לרוחצים בבריכה שהולכים יחפים. האם המים מזיקים לקרשים? ב"עץ ופלא" בוחרים עבור ריצוף הבריכה רק בקרשים העשויים מעצים שיש להם תכונות של עמידות בפני מים. קרשים אלו מחזיקים מעמד לאורך שנים, ולא מפתחים עובש בגלל הרטיבות. עצים אלו אינם מושכים אליהם תולעים.

גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן