דקים ברחובות

דקים ברחובות

דקים ברחובות הפך היות דבר נפוץ מאוד. אנשים רבים כבר מבינים היום כי בעזרת הדק שהוא מוצר לא כל כך יקר הם יכולים לקבל מענה למגוון גדול של משטחים או מקומות. אם זה בגינות פרטיות או בחצרות ואם זה בבתים פרטיים, במשרדים וכן הלאה. הדק מעניק מראה חמים ונעים לחלל תוך שמתקבל מענה פרקטי ונוח מאוד לתחזוקה.

חברת "עץ ופלא" עם צוות מיומן ומקצועי, מדיניות מוקפדת ושיטת עבודה מנצחת, הבאנו לכם את הפתרון שיטפל בכל מה שקשור בתחום עבודות העץ, בקרו בגלריה לראות את העבודות שלנו.

דקים לכל מטרה

אז כשאנחנו מדברים על דקים אנחנו למעשה מדברים על כמה וכמה מטרות שונות שאר לשמן בונים ומתקינים את הדק.

  • דק למרפסת –  אנשים שרוצים מרפסת עם ריצוף נוח ויעיל שלא ידרוש הרבה תחזוקה, יכולים לקבל את המענה מהדק שבו ירצפו את השטח. התוצאה היא מרפסת נעימה ומזמינה שגם נראית תמיד טוב ונעים.

מובן שלשם כך חשוב לבחור את הדק המתאים מסוג העץ הנכון כדי שיתקבל המענה הנוח והנעים.

  • דק לגינה מקובל מאוד לפגוש היום את הדק שמכסה חלקים שונים בגינה. זה מה שמעשה הופך את הגינה לנעימה יותר ונוחה יותר לשימוש. לפני שמיישמים דק לגינה חשוב להכין את הקרקע. ליישר אותה, להסיר אבנים ולוודא כי הקרקע תהיה חלקה ומכנה ליישום הדק.

לא כל קרקע מתאימה לבניית דק וחשוב להיעזר באנשי המקצוע בתחום.

  • דק לג'קוזי – אנשים שבונים ג'קוזי בחצר חייבים לקחת בחשבון את המשטח מסביב. הוא חייב להיות מונע החלקה והוא גם צריך להיות כזה שלא יתחמם יתר על המידה כאשר יש קרינה חזקה של שמש במקום. הדק עשוי להיות המענה המושלם כאשר מדובר במשטח עץ שמונע החלקה וכן אינו מתחמם מידי גם כשיש קרינה ישירה של שמש.
  • דק לבריכה אנשים שיש להם בריכה בחצר זקוקים גם כן למענה לצורך חיפוי בטיחותי ונוח מסביב לבריכה. הדק מהווה מעה מושלם לצורך הזה בדומה לג'קוזי.

מעבר לכך ניתן ליצור באמצעות הדק גם כיוסי לבריכה כדי למנוע לכלוך שנופל למים וכמובן כדי להגן על ילדים קטנים שלא יפלו אל תוך הבריכה.

ממה מייצרים את הדק?

ישנם סוגי עץ רבים אשר בעזרתם ניתן ליצור את הדק. חשוב לשים לב לאפשרויות ולהתייחס למענה שיתקבל בהתאם לאקלים במקום בו מיישמים את הדק ובהתחשב בתנאי השטח. ככל שתהיה האמה טובה יותר של הדק, התוצאה תוכל להיות טובה יותר ושביעות הרצון מהמוצר כמובן תהיה מושלמת.

היכנסו לקרוא על לקוחות שלנו שממליצים עלינו

סוגי העץ הקיימים לייצור דק

עץ אורן

עץ האורן משמש לצרכים שונים ולייצרו של עבודות עץ שונות. כך אנחנו מוצאים את האורן גם בתחום בניית הדקים. האורן הוא עץ נוח וקל לבנייה ונוח מאוד לשימוש.

מחיר דק מעץ אורן – החל מ – 300 ₪ למ"ר.

עץ איפאה

עץ יוקרתי ומרשים והמחיר שלו בהתאם.

מחיר דק מעץ איפאה החל מ – 600 ₪ למ"ר.

דק סינטטי

דק קל ונוח לתחזוקה.

מחיר דק סינטטי החל מ – 600 ₪ למ"ר.

לפרטים והזמנות – עץ ופלא. מענה מושלם מובטח.

למציאת אזור השירות הקרוב לביתכם

אולי יעניין אותך לקרוא על:

כל שירותי דקים ברחובות

דקים מחירים

דקים מחירים

דק עץ מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ריצוף איכותי, חמים, אסתטי ויוקרתי, לצד היתרונות הגלומים בשימוש בעץ טבעי. אפשר לבחור מתוך סוגים שונים של עץ טבעי, המתאימים לבניית דקים לתנאי חוץ, כמו במרפסת, או בחצר.

אבל איך קובעים מחיר דק? מהם השיקולים בבחירת הדק המשפיעים על המחיר ואיך בוחרים את הדק המתאים ביותר?

מידע נוסף »
עץ מתאים לדק

סוגי אריחי דק לבחירה

מתלבטים בין המבחר הגדול של סוגי אריחי דק. אנו בחברת עץ ופלא הכנו עבורכם רשימה הכוללת כל סוג וסוג של אריח דק, ופירוט מלא עם יתרונות וחסרונות. בחרו בסוג המתאים ביותר עבור החצר שלכם.

מידע נוסף »
דקים בסביון

בניית דקים לג'קוזי בחצר

כשבונים ג'קוזי בחצר ברוב המקרים מצפים אותו בדקים מעץ. אנו מתמחים בכל הקשור ל- בניית דקים לג'קוזי בחצר. האם כדאי לעשות את זה? תכלו לעבור על התמונות ולהחליט בעצמכם. המשיכו לקרוא אם יש לכם ג'קוזי ואתם מתלבטים… אבל אם אתם רוצים להזמין צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר במהירות.

מידע נוסף »
כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה משמש לכיסוי שטח הפנים של בריכת שחיה, כדי למנוע נפילת לכלוכים לתוך המים ולהגן על ילדים קטנים מפני טביעה.

מידע נוסף »

דק למרפסת

שדרגו את המרפסת עם רצפת דק המתאימה למרפסת, דפדפו באתר כדי לדעת מחירים, דוגמאות. וגם איך זה עובד?! חברת עץ ופלא מתמחה בהתקנת דק למרפסת.

מידע נוסף »
דק

דק לגינה

דק לגינה / לחצר הבית, הוא אמצעי מושלם לספק לגינה מראה מרשים ומשודרג, אנו בחברת עץ ופלא מתמחים בהתקנת דקים, כמה זה עולה? ואיך זה עובד?

מידע נוסף »
חידוש דקים

חידוש דקים

אנו מתמחים בכל הקשור לעבודות עץ וגם בדקים: בניית דק חדש מכל סוג. וגם חידוש דקים על ידי ליטוש הדק וצביעת הדקים ותקבלו מראה של דק חדש

מידע נוסף »

שירותים נוספים ברחובות

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן