פרגולה לחניה

הוספת פרגולה קטנה מעל החניון, היא כנראה אחת הדרכים היעילות והאסתטיות ביותר שיש ליצירת צל והגנה לרכב שלכם.

אם אתם מחפשים את הפתרון המושלם לשמור על הרכב שלכם מפני פגעי מזג האוויר, לכלוך ושמש, אבל חשובה לכם גם הנראות של הבית, חשוב לכם להתאים את עיצוב האלמנט הבולט הזה לעיצוב החצר והבית, פרגולה לחניה היא הפתרון המתאים עבורכם.

צוות המומחים שלנו בעץ ופלא ישמח לעמוד לרשותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי לתכנון ועיצוב של פרגולה מתאימה לחנייה שלכם ולבנות לכם פרגולה בטיחותית, יפה, מותאמת לתנאי הסביבה ובעיקר שימושית.

פרגולה לחניה היא חלק ממכלול

אם יש לכם גינה פרטית אתם ודאי יודעים כמה נדרש כדי להפוך אותה לפינת החמד שאתם רוצים שהיא תהיה.

זה מתחיל בגינון, אבל זה לא נגמר שם – ריהוט גן עמיד, תאורת גינה יפה ונעימה, הדברות תקופתיות נגד חרקים ומכרסמים, טיפול בצמחייה, גיזום עצים וכיסוח דשא, ניקיון ותחזוקה שלא נגמרים.

למרות זאת, לפעמים אין ברירה אלא להציב דווקא בגינה היפה שלכם חניון לרכב ומחסן לציוד.

אז איך פרגולה לחניה יכולה לשפר את המצב? למה כדאי לבנות לרכב שלכם דווקא פרגולה ומה זה דורש מכם?

הפריט שמשדרג את מראה הגינה

אחד האתגרים החשובים, שאנחנו בעץ ופלא אוהבים להתמודד איתם, הוא התאמה של מראה הפרגולה למראה הכללי של הגינה.

חשוב לנו שהפרגולה החדשה שלכם לא תבלוט יתר על המידה, אבל שתהיה מספיק מרשימה כדי שתהנו לראות אותה כחלק מהנוף שלכם.

משום כך, אנחנו מתייחסים לעיצוב הכללי של הגינה שלכם כחלק בלתי נפרד מן השיקולים המנחים אותנו בעיצוב ותכנון הפרגולה.

את עיצוב הפרגולה אנחנו מתאימים לייעוד שלה – פרגולה תלויה למשל, צריכה להיבנות מעץ קל משקל ואילו פרגולה עומדת יכולה להיבנות מעץ כבד יותר.

ככלל – ככל שהפרגולה מכסה שטח קטן יותר, כך היא מתאימה יותר לקריטריונים הדרושים לבניית פרגולה תלויה ולכן בבניית פרגולה לרכב, אם יש קיר תומך מספיק גבוה וחזק בחניה שלכם, נוכל לבנות לכם פרגולה תלויה.

אם הגינה שלכם מעוצבת ומסודרת מאוד, נעדיף לבנות לכם פרגולה מעץ מעובד וקל יותר, שיכולה להשתלב במראה הכללי, המוקפד, המאורגן של הגינה שלכם, אך אם הגינה שלכם יותר טבעית ופראית, נוכל לבנות לכ פרגולה מעץ כבד וטבעי יותר, שישתלב במראה הקיים ויחזק אותו.

גם בחירת העץ משפיעה מאוד על המראה הסופי של הפרגולה וגם אותה נתאים לצבעים הקיימים בגינה שלכם ליצירת הרמוניה מלאה.

שיקולים ייחודיים בבניית פרגולה לחניה

בבואנו לבנות לכם פרגולה לחניה באיכות בלתי מתפשרת, אנחנו צריכים לבחון כמה נושאים, שיאפשרו לנו לעשות את הבחירות הטובות ביותר לפרגולה שלכם:

  • עבור כמה כלי רכב מיועדת הפרגולה? מה הגודל המתאים לה?
  • כיצד הכניסה לחניה תשתלב עם בניית הפרגולה באופן האופטימלי?
  • האם השטח מספיק גדול לבניית פרגולה עומדת, או שהוא קטן ולכן מחייב פרגולה תלויה?
  • האם הקירוי מיועד להגן על הרכב רק מפני שמש וליצור צל, או שהוא מיועד גם להגנה מפני גשם?
  • האם יש צורך בהתקנת גוף תאורה, או סככה מתכווננת מעל הרכב?

בניית פרגולה לחניה – תכנון חכם לפרגולה אפקטיבית

כיוון השמש הוא אחד השיקולים המרכזיים בתכנון פרגולה, מפני שהשמש היא האלמנט המשמעותי ביותר ממנו יש להגן על הרכב באמצעות הפרגולה.

לצורך הבנה של כיווני השמש, אנחנו צריכים להבין היכן השמש נמצאת ביחס לחניה לאורך כל שעות היום והיכן היא שוהה במשך פרק הזמן הארוך ביותר. כך אפשר לתכנן בצורה חכמה את המיקום של הפרגולה ואת הזוויות שלה, כך שהרכב שלכם יקבל הגנה מירבית מפני קרני השמש.

שיקול חשוב נוסף הוא גובה הפרגולה – נכון שרוחב הפרגולה חשוב לצורך מתן הגנה מירבית למספר כלי הרכב ששוהים בחניה, אבל תכנון נכון של גובה הפרגולה לחניה שלכם מאפשר לנו לקבוע בצורה אופטימלית את הפרגולה ואף לתכנן אותה באופן שלא יפגע באלמנטים אחרים בסביבה, כמו עצים, שער, חלון ועוד.

 הכנת תשתית חשמל לפרגולה תאפשר לנו להעניק לכם חיבורים מתאימים לתאורה, או לשואב אבק לניקוי הרכב ולצרכים נוספים, שיכולים לעלות תוך כדי שימוש בחניה המקורה החדשה שלכם.

תלויה או עומדת? פרגולה לחניה מותאמת אישית

ההבדלים בין פרגולה עומדת לפרגולה מרחפת נשענים בעיקר על מחירים ועל נראות.

ברוב המקרים, נהוג לבנות פרגולה תלויה, או מרחפת, במקרה של שטח קטן, שאין בו מקום להצבת עמודים, הדרושים לבניית פרגולה עומדת.

בנוסף, ככל שהפרגולה גדולה וכבדה יותר, כך תצטרכו לקבל עבור הקמתה אישור של מהנדס.

כדי לבנות פרגולה עומדת בצורה בטיחותית ויציבה, יש לקבע את העמודים לקרקע באמצעות בסיס בטון. לעומת זאת, אם הפרגולה תלויה, יש לעגן אותה לקיר בעזרת מותחנים, כבל פלדה, שרשרת פלדה, או מוטות, שיבטיחו עמידות ויציבות שלה לטווח ארוך.

למרות שפרגולה עומדת יוצרת רושם של מבנה חזק ויציב יותר מפרגולה תלויה, הדבר עלול להטעות מפני שבניה לא מקצועית, תכנון לא מספיק קפדני וצוות עובדים לא מיומן עלולים ליצור פרגולה לא בטיחותית ולא יציבה – גם אם היא עומדת על עמודים רחבים וחזקים.

מנגד, דווקא פרגולה תלויה, יכולה להיות יציבה, עמידה וחזקה יותר מאשר פרגולה תלויה, בתנאי שהיא מיוצרת מחומרים איכותיים ובנויה על ידי צוות של אנשי מקצוע שלוקחים את העבודה שלהם ברצינות.

לסיכום

הצוות של עץ ופלא עומד לרשותכם בכל רגע נתון ומוכן לתת לכם את השירות הטוב ביותר בתחום, הכולל מתן ייעוץ, תכנון וליווי לבניית פרגולה, הרכבה, שימון, ניקוי והברקה, בדגש על שירות מותאם אישית, אדיבות מקצועית, מיומנות ואמינות.

אנחנו כאן כדי להגשים את כל מה שלבכם חפץ – בעבודות עץ. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני והצעה שלא תרצו לסרב לה.

איציק פלבני

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית פרגולות מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לפרגולה?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

בחירת צבע לפרגולה

שאלת מיליון הגוונים – כיצד נבחר צבע לפרגולה?
פרגולה לבנה

מזה פרגולה לבנה? ולמה היא כל כך מיוחדת? והכי חשוב כמה זה יעלה לכם? תמשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

פרגולות עץ גושני

מזה פרגולה מעץ גושני? לאיזה סגנון היא מתאימה? והאם היא יותר חזקה מקורות עץ רגילות? כאן תקבלו תשובות לכל השאלות שלכם.

פרגולה במבוק

שמדברים על פרגולה במבוק הכוונה להצללה מעל הפרגולה עם במבוק, ופרגולה שכולה עשויה מבמבוק זה גם אפשרי, אבל זה משהו שלא רואים כל יום.

פרגולה תלויה

האם פרגולה תלויה מתאימה לכל מקום? ואיך זה עובד? הכנו לכם מאמר שלם שבסופו של דבר תבינו האם זאת הפרגולה שאתם רוצים.

פרגולות למרפסת

גם המרפסת שלכם לא ידעה שהיא יכולה להיות כזאת יפה, כל מה שרציתם לדעת על פרגולה למרפסת שלכם.

סגירת פרגולה

סגירת פרגולה בעזרת שמשונית, ברזנט ושאר פתרונות סגירה לחורף ולקיץ. אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את חוויית הישיבה שלכם חצר בעזרת עץ ופלא – עבודות עץ ב-110% איכות.

הצללה מעץ לפרגולות

קירוי מעץ לפרגולות בהתאמה אישית, מה הם הסיבות שכדאי לעשות הצללה מעץ לפרגולות, ואיך עושים את זה בקלות.

תאורה לפרגולה מעץ

תאורת לדים מובנת בתוך עץ הפרגולה בצורה מוסתרת, מתאים לכל פרגולה מעץ אנו בחברת עץ ופלא תמיד מציעים ללקוח תאורה מובנת בעץ.

פרגולות מעץ תמונות

חיפשתם אחר פרגולות מעץ תמונות ומצאתם את תיק העבודות שלנו. כאן אתם תמצאו פרויקטים מוגמרים שסיפקנו ללקוחות שלנו מזה שנים, חלקם לקוחות קבועים שלנו שמסתייעים בשירותינו בכל פעם שהם צריכים עבודות "קוסמטיקה" מעץ אצלם.

מחירון פרגולות 2020

עץ ופלא

כמה יעלה לכם הפרגולה?

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם
לקוחות ממליצים
אני רוצה לכתוב על שירות יוצא דופן שקיבלתי מחברת 'עץ ופלא' ובעיקר להודות לאיציק היקר על השירות הטוב, לאורך כל הדרך היה לו סבלנות ומענה לכל בקשה, והביצוע אין מילים, עבודה יפה מאוד. ודיוק בזמנים.
מימון בדוש
צור הדסה
התקשרתי בעקבות המלצה את האמת לא דמיינתי שזה מה שאקבל! אחרי שיחה נעימה שבה הבנתי את התהליך הבנתי שאני בידיים טובות והתוצאה? לא פחות ממדהימה,לגינה שלנו מראה חדש ושונה לטובה.תודה ענקית יישר כח
איילת בן שלום
רמות ירושלים
הגעתי לאיציק דרך גוגל לאחר שבדקתי הרבה מתחרים והתרשמתי ממנו, איציק והצוות שלו בנו לי הרחבה מוצללת לפרגולה, העבודה מדהימה שירות חבל על הזמן וכל מי שרואה את הפרגולה, מפרגן.. תודה איציק
נועה אלפר
נוקדים
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן