פרגולות ברחובות

פרגולות ברחובות

בניית פרגולות ברחובות

מכירים את הביטוי "איש תחת גפנו ואיש תחת תאנתו"? בתקופות קדומות לפני חורבן בתי המקדש, היו היהודים וגם הערבים בארץ בונים פרגולה פשוטה מעץ, ושותלים סביבה של זרעי גפנים. וכך יושבים בימות הקיץ הנעימים סביב סוכת הגפנים. בעשור האחרון נהיה נפוץ מאוד לבנות פרגולות מעץ בחצרות ברחבי הארץ. אולם הפרגולות הן מקרשים עבים, והקורות בתקרת הפרגולה נותנות הרבה צל. נעים מאוד לשבת בקיץ תחת פרגולות ברחובות.

פרגולות ברחובות

שירותים משלימים לבניית פרגולות

פרגולות במבוק ברחובות

רוצים להוסיף למרפסת או לחצר שלכם אלמנטים טבעיים? אתם יכולים לבנות פרגולות מבמבוק. קורות הפרגולה לא עשויים מענפי הבמבוק המוכרים לנו, אלא מקרשים חזקים העשויים מעץ הבמבוק. את ההצללה של הפרגולה אנו מייצרים מרשת שעשויה מקני במבוק הצמודים זה לזה. אם אתם רוצים לבנות פרגולות מקרשים דקים, כדאי לכם לבחור בקורות שעשויות דווקא מעץ הבמבוק.

הצללה לפרגולות מבמבוק

אין ספר שהצללה לפרגולה מבמבוק היא איכותית ביותר. אולם אתם לא חייבים להשתמש דווקא בקרשים מעץ הבמבוק לבניית הפרגולה. תוכלו לבחור בסוגים אחרים של עצים איכותיים לבניית הקרשים לפרגולה, אך לשים יריעת במבוק.

הזמנת פרגולות מרחובות מ"עץ ופלא"

העיר רחובות התברכה בחצרות גדולים. ולכן, תושבי רחובות מוזמנים לפנות אל "עץ ופלא" לצורך בניית פרגולות ברחובות. אנו נותנים שירות ייעוץ ראשוני חינמי. הליך ייצור הפרגולה שנתכנן ביחד אתכם נעשה מהר. אנו מתקינים תוך כמה שעות בשטח את הפרגולה. אתם לא תצאו מאוכזבים- כי אנו נעצב ונבנה את הפרגולה אך ורק לפי התכנון והעיצוב שלכם. רוצים פרגולה איכותית בהתאמה אישית? פנו ל"עץ ופלא" עוד היום"!

עבודות עץ נוספות ברחובות

חיפוי קירות פנים בעץ

בעיר רחובות אפשר להרגיש את הטבע. כיוון שיש בעיר משפחות תימניות רבות, הן מגדלות עצים ועשבים מיוחדים שהשימוש בהם מאפיין את בני העדה התימנית. אפשר לראות ברחובות חצרות רבים עם עצי פרי. אפשר לתכנן את עיצוב הקירות בבית באופן שישתלב עם האווירה הכפרית והטבעית ברחובות. חיפוי הקירות הפנימיים של הבית בעץ. האם צריך לחפות את כל הקיר? העיצוב הטוב ביותר הוא רק חיפוי חלקי של קירות הבית. אפשר להסתפק אפילו ביצירת שקע בקיר עבור טלוויזיה, וחיפוי של קורות עץ סביב השקע.

בניית גגות עץ

מה דעתכם להחליף את גגות הרעפים האדומים בגגות מעץ? המראה של בית עם גג מעץ שונה ממראה בית עם גג רעפים. אולם כדי שלא תסבלו מרטיבות בחורף, עליכם לבחור בחברה הטובה ביותר לבניית גגות מעץ. אנו דואגים להצמיד היטב את הקרשים זה לזה. אנו דואגים למגן את העץ מפני שריפות. אולם, אתם לא חייבים להסתפק בגג עם מראה פשוט. תוכלו לצבוע את הגג בגוונים אחרים עמידים בפני מים לפי הבחירה שלכם.

כל שירותי פרגולות ברחובות

בחירת צבע לפרגולה

בחירת צבע לפרגולה

שאלת מיליון הגוונים – כיצד נבחר צבע לפרגולה?


אנו בחברת 'עץ ופלא' מודעים לקושי בבחירת צבע לפרגולה ולכן הכנו לכם את הדף הזה, לפניכם דוגמאות של צבעים שונים.

מידע נוסף »
פרגולות מעץ תמונות

פרגולות מעץ תמונות

חיפשתם אחר פרגולות מעץ תמונות ומצאתם את תיק העבודות שלנו. כאן אתם תמצאו פרויקטים מוגמרים שסיפקנו ללקוחות שלנו מזה שנים, חלקם לקוחות קבועים שלנו שמסתייעים בשירותינו בכל פעם שהם צריכים עבודות "קוסמטיקה" מעץ אצלם.

מידע נוסף »
התקנת סנטף לפרגולה

התקנת סנטף לפרגולה

הסנטף הוא לוח פולימרי סינטטי והמטרה שלו היא קירוי של הפרגולה. הסנטף עשוי מחומר שעמיד לגשם, הוא גמיש אך חזק במיוחד, יש לו יכולות סינון של הקרינה האולטרה סגולה. בעמוד זה נדבר על התקנת סנטף לפרגולה. איך מתקינים? ומה המחירים?

מידע נוסף »
פרגולה מעץ אורן

פרגולה מעץ אורן

רוצים להחליט על סוג העץ שאיתו תבנו את הפרגולה? פרגולה מעץ אורן היא בהחלט יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. המשיכו לקרוא על פרגולה זו »

מידע נוסף »

פרגולה לבנה

מזה פרגולה לבנה? ולמה היא כל כך מיוחדת? והכי חשוב כמה זה יעלה לכם? תמשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

מידע נוסף »
פרגולה במבוק

פרגולה במבוק

שמדברים על פרגולה במבוק הכוונה להצללה מעל הפרגולה עם במבוק, ופרגולה שכולה עשויה מבמבוק זה גם אפשרי, אבל זה משהו שלא רואים כל יום.

מידע נוסף »

פרגולה תלויה

האם פרגולה תלויה מתאימה לכל מקום? ואיך זה עובד? הכנו לכם מאמר שלם שבסופו של דבר תבינו האם זאת הפרגולה שאתם רוצים.

מידע נוסף »

שירותים נוספים ברחובות

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן