דקים מחירים

דק עץ מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ריצוף איכותי, חמים, אסתטי ויוקרתי, לצד היתרונות הגלומים בשימוש בעץ טבעי. אפשר לבחור מתוך סוגים שונים של עץ טבעי, המתאימים לבניית דקים לתנאי חוץ, כמו במרפסת, או בחצר.
אבל איך קובעים מחיר דק? מהם השיקולים בבחירת הדק המשפיעים על המחיר ואיך בוחרים את הדק המתאים ביותר?

דקים מחירים - איך קובעים אותם?

מחירים של דקים מעץ מושפעים משיקולים שונים, ביניהם עיצובים מיוחדים, סוג העץ, מצב השטח ועוד.

אנחנו בעץ ופלא מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו ולכן מציעים לכם פירוט מלא, שיסביר לכם אחת ולתמיד – איך אנחנו קובעים את מחיר הדק שלכם.

מחירים של דקים לפי סוג העץ

קיימים כמה סוגי עצים נפוצים במיוחד להתקנת דקים.  המשותף לכל סוגי העצים לבניית דקים הוא העמידות היחסית שלהם לתנאי חוץ.

אבל טווח המחירים שלהם הוא רחב מאוד, בגלל הבדלים שונים ברמת התפוצה של העץ, רמת העמידות שלו, יבוא ממקומות רחוקים ועוד.

כאשר בוחרים עץ לבניית הדק שלכם, חשוב להכיר לא רק את המראה והמאפיינים שיש לו בזמן הבנייה, אלא את השינויים הצפויים להתרחש בצבע הטבעי של העץ ובמאפיינים הנושפים שלו, לאחר שנה ויותר.

אז הכירו את סוגי העצים המתאימים לבניית דק ואת רמות המחירים שלהם:

מחירון דקים של חברת עץ ופלא

מחיר הדק נקבע לפי כמות של פרמטרים כגון: תנאי השטח, סוג העץ, כמות מטר רבוע ככל שיהיה יותר כמות ככה המחיר יהיה נמוך יותר, המחירים שכתובים כאן הם החל מ… וכמובן שמדובר בבניית דקים בכמות של 10 מ"ר לפחות.

דק אורן

דק מעץ אורן

זהו העץ הזול ביותר לבניית דקים, אשר יש לו יתרונות נוספים, שהופכים אותו לסוג העץ הנפוץ ביותר למטרת בניית דקים - הוא נוח לבנייה ועיבוד, יש לו מראה מובהק של עץ טבעי והוא בהיר יחסית. מנגד, הוא פחות עמיד לעומת סוגים אחרים של עץ לבניית דקים, הוא נוטה להפריש שרף וחשוב לוודא שהוא עבר חיטוי איכותי נגד מזיקים.

 • מחיר דק אורן למ"ר החל מ- 300₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

משטח דק איפאה

דק מעץ איפאה

נחשב איכותי וחזק במיוחד, מרשים, יוקרתי למראה ומחירו גבוה מאוד, במיוחד בהשוואה לעץ אורן למשל. איפאה מגיע מאזורים טרופיים גשומים וכנראה משום כך הוא גם בעל עמידות טבעית גבוהה מאוד בפני מים ומזיקים. יש לו צבע עמוק, כהה ועשיר, אך הוא נוטה לדהות מחשיפה ישירה לשמש ולכן יש לצבוע אותו פעם בשנה.

 • מחיר דק איפאה למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דקים מעץ

דק מעץ קומרו

עץ חזק מאוד, ייחודי וחלק למגע, בהיר בהשוואה לעץ איפאה, עמיד בכל תנאי מזג האוויר ולכן כמעט אינו מושפע מחשיפה ישירה לגשם ושמש, אלא שחשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום לצבע שלו לדהות מעט.  זהו סוג יקר של עץ לדקים בהשוואה לסוגי העצים האחרים ולכן הוא גם פחות נפוץ בישראל.

 • מחיר דק קומרו למ"ר החל מ- 500₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק טיק

דק מעץ טיק

טיק בורמזי נחשב איכותי וייחודי יותר מהעצים האחרים לבניית דקים ומשום כך הוא גם נחשב בין היקרים בעולם.

 • מחיר דק טיק למ"ר החל מ- 1000₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק סינטטי

דק סינטטי

דק סינטטי הוא נחשב לדק איכותי וחזק וניתן גם לבחור מגוון גדול של דוגמאות יש דק סינטטי אמריקאי שהוא איכותי יותר ויקר יותר, החיסרון בדק הזה שהוא נראה פחות יפה מעץ טבעי אבל הוא נשאר באותה צורה לעומת העץ הטבעי.

 • מחיר דק סינטטי למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורכם חייגו עכשיו או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!

אם אתם מתלבטים לגבי בחירת גוון הדק לחצו על הקישור ותראו מבחר גדול של גוונים – דקים גווניםואם הדק שלכם ישן ואתם רוצים לחדש אותו אנו מספקים שירות חידוש דק.

מחירים של דקים לפי עיצוב הדק

תכנון הדק הוא שלב מחייב, שבו אנחנו בודקים את המידות הנחוצות, את אורך הקורות הרצוי, את גובה הדק מעל פני האדמה, את עבודות ההכנה לבניית תשתית ועוד.

אבל זהו גם השלב שבו אתם יכולים לבחור את העיצוב של הדק שלכם. אתם יכולים להזמין מאיתנו דק שטוח, ישר ופשוט למראה, אשר יעניק לכם אזור ישיבה ומשחק חמים, נעים, יוקרתי למראה ואסתטי ביותר, או להוסיף לדק שלכם עיצובים מיוחדים, כמו מפלסים בגבהים שונים, מדרגות, פיתולים מיוחדים ועוד.

אנו מתמחים בעיצוב דק למרפסת או דק לגינה שלכם!

כל אחד מסגנונות העיצוב הללו עשוי כמובן לייקר את מחיר הדק.

עיצובים יפים שעושים בעץ ופלא

דקים מחירים לפי תשתית הדק

תשתית הדק היא אלמנט חיוני בשמירה על יציבות הדק, הגנה על הדק מפני מפגעים שונים ואף עמידות שלו לשנים ארוכות. משום כך, הכנת תשתית איכותית לדק היא חיונית.

אם אתם בונים את הדק על משטח בטון, אז בניית התשתית תהיה קלה ומהירה ולא תשפיע על המחיר במידה רבה, אבל אם אתם בונים את הדק על אדמה, תצטרכו להזמין גם בניית תשתית יציבה ואיכותית וזו עשויה להעלות את מחיר הדק.

אנחנו בונים תשתית לדק על גבי אדמה בעזרת מוטות, אותם מקבעים אל האדמה, כדי למנוע תזוזה של הדק בעקבות גשמים וסחף אדמה.

מוטות אלה חייבים להיות מצופים זפת, כדי להגן עליהם מפני לחות בעומק האדמה ולקבוע אותם בתוך בורות עמוקים מלאי בטון.

כמות הברגים גם לזה יש משקל

ברגים לקיבוע דקים הם יקרים מאוד ומשום כך, ככל שנזדקק לשימוש בברגים רבים יותר, כך מחיר הדק יעלה מעט. מספר הברגים משתנה לפי סוג העץ, גודל הדק, אורך קורות העץ ועוד.

 

מחיר דקים לפי גודל

באופן טבעי, ככל שהדק גדול יותר, כך נצטרך להשתמש בכמות גדולה יותר של עץ ולעבוד מספר גדול יותר של שעות. משום כך גודל הדק משפיע על מחירו, אבל כך גם העיצוב.

בנוסף, לעיתים גודל הדק משפיע גם על הכנת התשתית, שכן הוא עשוי להתפרש על פני שני משטחים שונים, כמו משטח בטון ומשטח אדמה. משום כך, הכנת התשתית תהיה מורכבת יותר ויקרה יותר.

 

מחיר הצבעים של הדקים

בו כל עבודה של בניית דק, אנחנו צובעים אותו בצבעים שונים לבחירתכם, או באמצעות שמן דקים.

בשני המקרים, מדובר על חומרים איכותיים, המגנים על העץ הטבעי מפני בלאי ושחיקה ולכן חשוב לבחור צבע, או שמן איכותי להגנה על הדק. יש לצפות להבדלים קלים במחיר הדק בהתאם לבחירת סוג הצבע והשמן.

 

לסיכום

אם אתם חושבים על התקנה של דק אצלכם בחצר, כדאי שתכירו את השיקולים שיכולים להשפיע על מחיר הדק שלכם, אבל אתם תמיד יכולים לבקש מאיתנו להתאים את המאפיינים של הדק אל התקציב העומד לרשותכם, כמובן בתנאי שזה לא מתנגש עם המאפיינים של השטח והייעוד של הדק.

ובכל מקרה, כל דק שלא תבחרו להתקין אצלכם בבית, נשמח לעמוד לרשותכם, לתת לכם את השירות והייעוץ המקצועי מהטובים ביותר בתחום ולספק לכם את הדק המושלם לחצר שלכם.

איציק פלבני

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית דקים מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לרצפת דק?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

דק למרפסת

שדרגו את המרפסת עם רצפת דק המתאימה למרפסת, דפדפו באתר כדי לדעת מחירים, דוגמאות. וגם איך זה עובד?! חברת עץ ופלא מתמחה בהתקנת דק למרפסת.

דק לגינה

דק לגינה / לחצר הבית, הוא אמצעי מושלם לספק לגינה מראה מרשים ומשודרג, אנו בחברת עץ ופלא מתמחים בהתקנת דקים, כמה זה עולה? ואיך זה עובד?

חידוש דקים

אנו מתמחים בכל הקשור לעבודות עץ וגם בדקים: בניית דק חדש מכל סוג. וגם חידוש דקים על ידי ליטוש הדק וצביעת הדקים ותקבלו מראה של דק חדש

בחירת גוון הדק – דקים גוונים

בחירת גוון הדק עשויה להיראות לכם כמו אופציה מסובכת, אבל היא בהחלט אפשרית וחשוב מכך – היא משתלמת כי אם תבצעו אותה באופן הנכון היא תספק לכם הגנה על הדק לטווח ארוך.

סוגי אריחי דק לבחירה

מתלבטים בין המבחר הגדול של סוגי אריחי דק. אנו בחברת עץ ופלא הכנו עבורכם רשימה הכוללת כל סוג וסוג של אריח דק, ופירוט מלא עם יתרונות וחסרונות. בחרו בסוג המתאים ביותר עבור החצר שלכם.

בניית דקים לג'קוזי בחצר

כשבונים ג'קוזי בחצר ברוב המקרים מצפים אותו בדקים מעץ. אנו מתמחים בכל הקשור ל- בניית דקים לג'קוזי בחצר. האם כדאי לעשות את זה? תכלו לעבור על התמונות ולהחליט בעצמכם. המשיכו לקרוא אם יש לכם ג'קוזי ואתם מתלבטים… אבל אם אתם רוצים להזמין צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר במהירות.

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה משמש לכיסוי שטח הפנים של בריכת שחיה, כדי למנוע נפילת לכלוכים לתוך המים ולהגן על ילדים קטנים מפני טביעה.

בריכה עם דק

למה כולם בישראל רוצים בריכה עם דק? עץ ופלא מציעה לכם שירותי התקנת דקים מסביב לבריכה המשיכו לקרוא…

מחירון דק עץ 2022

עץ ופלא

לקבלת הצעת מחיר לרצפת דקים

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן