דקים מחירים

דק עץ מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ריצוף איכותי, חמים, אסתטי ויוקרתי, לצד היתרונות הגלומים בשימוש בעץ טבעי. אפשר לבחור מתוך סוגים שונים של עץ טבעי, המתאימים לבניית דקים לתנאי חוץ, כמו במרפסת, או בחצר.
אבל איך קובעים מחיר דק? מהם השיקולים בבחירת הדק המשפיעים על המחיר ואיך בוחרים את הדק המתאים ביותר?

דקים מחירים - איך קובעים אותם?

מחירים של דקים מעץ מושפעים משיקולים שונים, ביניהם עיצובים מיוחדים, סוג העץ, מצב השטח ועוד.

אנחנו בעץ ופלא מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו ולכן מציעים לכם פירוט מלא, שיסביר לכם אחת ולתמיד – איך אנחנו קובעים את מחיר הדק שלכם.

מחירים של דקים לפי סוג העץ

קיימים כמה סוגי עצים נפוצים במיוחד להתקנת דקים.  המשותף לכל סוגי העצים לבניית דקים הוא העמידות היחסית שלהם לתנאי חוץ.

אבל טווח המחירים שלהם הוא רחב מאוד, בגלל הבדלים שונים ברמת התפוצה של העץ, רמת העמידות שלו, יבוא ממקומות רחוקים ועוד.

כאשר בוחרים עץ לבניית הדק שלכם, חשוב להכיר לא רק את המראה והמאפיינים שיש לו בזמן הבנייה, אלא את השינויים הצפויים להתרחש בצבע הטבעי של העץ ובמאפיינים הנושפים שלו, לאחר שנה ויותר.

אז הכירו את סוגי העצים המתאימים לבניית דק ואת רמות המחירים שלהם:

מחירון דקים של חברת עץ ופלא

מחיר הדק נקבע לפי כמות של פרמטרים כגון: תנאי השטח, סוג העץ, כמות מטר רבוע ככל שיהיה יותר כמות ככה המחיר יהיה נמוך יותר, המחירים שכתובים כאן הם החל מ… וכמובן שמדובר בבניית דקים בכמות של 10 מ"ר לפחות.

דק אורן

דק מעץ אורן

זהו העץ הזול ביותר לבניית דקים, אשר יש לו יתרונות נוספים, שהופכים אותו לסוג העץ הנפוץ ביותר למטרת בניית דקים - הוא נוח לבנייה ועיבוד, יש לו מראה מובהק של עץ טבעי והוא בהיר יחסית. מנגד, הוא פחות עמיד לעומת סוגים אחרים של עץ לבניית דקים, הוא נוטה להפריש שרף וחשוב לוודא שהוא עבר חיטוי איכותי נגד מזיקים.

 • מחיר דק אורן למ"ר החל מ- 300₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

משטח דק איפאה

דק מעץ איפאה

נחשב איכותי וחזק במיוחד, מרשים, יוקרתי למראה ומחירו גבוה מאוד, במיוחד בהשוואה לעץ אורן למשל. איפאה מגיע מאזורים טרופיים גשומים וכנראה משום כך הוא גם בעל עמידות טבעית גבוהה מאוד בפני מים ומזיקים. יש לו צבע עמוק, כהה ועשיר, אך הוא נוטה לדהות מחשיפה ישירה לשמש ולכן יש לצבוע אותו פעם בשנה.

 • מחיר דק איפאה למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק מעץ קומרו

עץ חזק מאוד, ייחודי וחלק למגע, בהיר בהשוואה לעץ איפאה, עמיד בכל תנאי מזג האוויר ולכן כמעט אינו מושפע מחשיפה ישירה לגשם ושמש, אלא שחשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום לצבע שלו לדהות מעט.  זהו סוג יקר של עץ לדקים בהשוואה לסוגי העצים האחרים ולכן הוא גם פחות נפוץ בישראל.

 • מחיר דק קומרו למ"ר החל מ- 500₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק טיק

דק מעץ טיק

טיק בורמזי נחשב איכותי וייחודי יותר מהעצים האחרים לבניית דקים ומשום כך הוא גם נחשב בין היקרים בעולם.

 • מחיר דק טיק למ"ר החל מ- 1000₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק סינטטי

דק סינטטי

דק סינטטי הוא נחשב לדק איכותי וחזק וניתן גם לבחור מגוון גדול של דוגמאות יש דק סינטטי אמריקאי שהוא איכותי יותר ויקר יותר, החיסרון בדק הזה שהוא נראה פחות יפה מעץ טבעי אבל הוא נשאר באותה צורה לעומת העץ הטבעי.

 • מחיר דק סינטטי למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורכם חייגו עכשיו או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!

אם אתם מתלבטים לגבי בחירת גוון הדק לחצו על הקישור ותראו מבחר גדול של גוונים – דקים גווניםואם הדק שלכם ישן ואתם רוצים לחדש אותו אנו מספקים שירות חידוש דק.

מחירים של דקים לפי עיצוב הדק

תכנון הדק הוא שלב מחייב, שבו אנחנו בודקים את המידות הנחוצות, את אורך הקורות הרצוי, את גובה הדק מעל פני האדמה, את עבודות ההכנה לבניית תשתית ועוד.

אבל זהו גם השלב שבו אתם יכולים לבחור את העיצוב של הדק שלכם. אתם יכולים להזמין מאיתנו דק שטוח, ישר ופשוט למראה, אשר יעניק לכם אזור ישיבה ומשחק חמים, נעים, יוקרתי למראה ואסתטי ביותר, או להוסיף לדק שלכם עיצובים מיוחדים, כמו מפלסים בגבהים שונים, מדרגות, פיתולים מיוחדים ועוד.

אנו מתמחים בעיצוב דק למרפסת או דק לגינה שלכם!

כל אחד מסגנונות העיצוב הללו עשוי כמובן לייקר את מחיר הדק.

עיצובים יפים שעושים בעץ ופלא

דקים מחירים לפי תשתית הדק

תשתית הדק היא אלמנט חיוני בשמירה על יציבות הדק, הגנה על הדק מפני מפגעים שונים ואף עמידות שלו לשנים ארוכות. משום כך, הכנת תשתית איכותית לדק היא חיונית.

אם אתם בונים את הדק על משטח בטון, אז בניית התשתית תהיה קלה ומהירה ולא תשפיע על המחיר במידה רבה, אבל אם אתם בונים את הדק על אדמה, תצטרכו להזמין גם בניית תשתית יציבה ואיכותית וזו עשויה להעלות את מחיר הדק.

אנחנו בונים תשתית לדק על גבי אדמה בעזרת מוטות, אותם מקבעים אל האדמה, כדי למנוע תזוזה של הדק בעקבות גשמים וסחף אדמה.

מוטות אלה חייבים להיות מצופים זפת, כדי להגן עליהם מפני לחות בעומק האדמה ולקבוע אותם בתוך בורות עמוקים מלאי בטון.

כמות הברגים גם לזה יש משקל

ברגים לקיבוע דקים הם יקרים מאוד ומשום כך, ככל שנזדקק לשימוש בברגים רבים יותר, כך מחיר הדק יעלה מעט. מספר הברגים משתנה לפי סוג העץ, גודל הדק, אורך קורות העץ ועוד.

 

מחיר דקים לפי גודל

באופן טבעי, ככל שהדק גדול יותר, כך נצטרך להשתמש בכמות גדולה יותר של עץ ולעבוד מספר גדול יותר של שעות. משום כך גודל הדק משפיע על מחירו, אבל כך גם העיצוב.

בנוסף, לעיתים גודל הדק משפיע גם על הכנת התשתית, שכן הוא עשוי להתפרש על פני שני משטחים שונים, כמו משטח בטון ומשטח אדמה. משום כך, הכנת התשתית תהיה מורכבת יותר ויקרה יותר.

 

מחיר הצבעים של הדקים

בו כל עבודה של בניית דק, אנחנו צובעים אותו בצבעים שונים לבחירתכם, או באמצעות שמן דקים.

בשני המקרים, מדובר על חומרים איכותיים, המגנים על העץ הטבעי מפני בלאי ושחיקה ולכן חשוב לבחור צבע, או שמן איכותי להגנה על הדק. יש לצפות להבדלים קלים במחיר הדק בהתאם לבחירת סוג הצבע והשמן.

 

לסיכום

אם אתם חושבים על התקנה של דק אצלכם בחצר, כדאי שתכירו את השיקולים שיכולים להשפיע על מחיר הדק שלכם, אבל אתם תמיד יכולים לבקש מאיתנו להתאים את המאפיינים של הדק אל התקציב העומד לרשותכם, כמובן בתנאי שזה לא מתנגש עם המאפיינים של השטח והייעוד של הדק.

ובכל מקרה, כל דק שלא תבחרו להתקין אצלכם בבית, נשמח לעמוד לרשותכם, לתת לכם את השירות והייעוץ המקצועי מהטובים ביותר בתחום ולספק לכם את הדק המושלם לחצר שלכם.

איציק פלבני

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית דקים מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לרצפת דק?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

דק למרפסת

שדרגו את המרפסת עם רצפת דק המתאימה למרפסת, דפדפו באתר כדי לדעת מחירים, דוגמאות. וגם איך זה עובד?! חברת עץ ופלא מתמחה בהתקנת דק למרפסת.

דק לגינה

דק לגינה / לחצר הבית, הוא אמצעי מושלם לספק לגינה מראה מרשים ומשודרג, אנו בחברת עץ ופלא מתמחים בהתקנת דקים, כמה זה עולה? ואיך זה עובד?

חידוש דקים

אנו מתמחים בכל הקשור לעבודות עץ וגם בדקים: בניית דק חדש מכל סוג. וגם חידוש דקים על ידי ליטוש הדק וצביעת הדקים ותקבלו מראה של דק חדש

בחירת גוון הדק – דקים גוונים

בחירת גוון הדק עשויה להיראות לכם כמו אופציה מסובכת, אבל היא בהחלט אפשרית וחשוב מכך – היא משתלמת כי אם תבצעו אותה באופן הנכון היא תספק לכם הגנה על הדק לטווח ארוך.

מחירון דק עץ 2020

עץ ופלא

לקבלת הצעת מחיר לרצפת דקים

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם
לקוחות ממליצים
אני רוצה לכתוב על שירות יוצא דופן שקיבלתי מחברת 'עץ ופלא' ובעיקר להודות לאיציק היקר על השירות הטוב, לאורך כל הדרך היה לו סבלנות ומענה לכל בקשה, והביצוע אין מילים, עבודה יפה מאוד. ודיוק בזמנים.
מימון בדוש
צור הדסה
התקשרתי בעקבות המלצה את האמת לא דמיינתי שזה מה שאקבל! אחרי שיחה נעימה שבה הבנתי את התהליך הבנתי שאני בידיים טובות והתוצאה? לא פחות ממדהימה,לגינה שלנו מראה חדש ושונה לטובה.תודה ענקית יישר כח
איילת בן שלום
רמות ירושלים
הגעתי לאיציק דרך גוגל לאחר שבדקתי הרבה מתחרים והתרשמתי ממנו, איציק והצוות שלו בנו לי הרחבה מוצללת לפרגולה, העבודה מדהימה שירות חבל על הזמן וכל מי שרואה את הפרגולה, מפרגן.. תודה איציק
נועה אלפר
נוקדים
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן