מתי במהלך בניית פרגולה נצטרך שירותים נוספים

הפרגולות הן מצרך די בסיסי במדינת ישראל החמה ששטופה בשמש משך חודשים ארוכים בכל שנה.

לרוב בונים פרגולות מעץ או מאלומיניום. אך יש גם מקרים אשר בהם הפרגולה עשויה דווקא מבטון. לרוב יהיו אלו פרגולות שנבנו כחלק בלתי נפרד מתוכניות הבנייה הראשונות של הקבלן.

פרגולת בטון יש לה בהחלט את היתרונות שלה הודות ליציבות ולמסיביות שלה. והיא מעניקה צל נעים בקיץ וקירוי נחמד גם לחודשי החורף.

איך מסירים פרגולה?

אז אם מדובר בפרגולה העשויה עץ או אלומיניום, הרי שהסרה של הפרגולה היא לא ממש סיפור מורכב.  

הפרגולה לרוב מחוברת לקרקע ולעיתים היא מחוברת לקיר המבנה, אך לא יהיה זה מסובך מידי לפרק אותה ממקומה.

כשמדובר בפרגולת בטון הסיפור יהיה הרבה פחות פשוט.

זאת משום שהניסור של הפרגולה עלול לפגוע בחוזק וביציבות של המבנה כולו.

על כן, לפני שבכלל מתחילים לחשוב על אופן ההסרה של הפרגולה, חשוב לבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת לוודא כי הפרגולה אכן תוכל להיפרד מהמבנה בלי לגרום לנזקים סביבתיים.

איך לסגור לסגור מרפסת בזול? המדריך המלא »

ניסור הפרגולה

למעשה הסרת הפרגולה היא פעולה ממש לא מורכבת, בתנאי שהיא נעשית באמצעות הכלים הנכונים. רוב העבודה וכובד האחריות מוטלים בעיקר על המהנדס שאמור לבדוק ולאשר את ההסרה של הפרגולה. לאחר שכבר יש את כל האישורים הנדרשים, הרי שאין כל מניעה להתחיל בעבודה.

הניסור של הפרגולה חשוב שייעשה בכלים מיוחדים שנועדו לצורך המטרה הזו של ניסור בטון. כך הניסור מתבצע במהירות רבה ותוך דקות ספורות הפרגולה כבר תהיה מפורקת, אז בואו נדבר על המחירים… מהו מחיר ניסור בטון?

איך נקבעים מחירי ניסור בטון?

אז כפי שכבר הבנתם, ניסור בטון זה עניין הדורש מקצועיות וידע לצד שימוש בציוד מתאים ומתקדם. אך המחיר של העבודה נקבע בהתחשב במספר נתונים.

  • גודל הפרגולה אותה מבקשים להסיר.
  • כוח האדם הנדרש לשם כך בהתחשב בהיקף העבודה.
  • הציוד המקצועי שנדרש לצורך ביצוע העבודה.

כיצד תבחרו את החברה לניסור הבטון?

הבחירה בחברה שתבצע עבורכם את העבודה חייבת להיעשות בראש ובראשונה מתוך בחינת המקצועיות והיכולות של החברה המבצעת. כי ניסור בטון זה לא סיפור פשוט ואם יבצעו את העבודה אנשים שאין להם את הניסיון, את המקצועיות ואת המומחיות הנדרשת, העבודה לא תוכל להתבצע כראוי.

מעבר לכך יש לבדוק האם החברה מתחייבת על לוח זמנים והיא גם עומדת בו. כמו כן יש לדאוג לכך ולוודא שהחברה עובדת בצורה הכי בטוחה עם שמירה על כל הכללים על מנת שלא ייגרם כל נזק לאזור בו מתבצעת העבודה ושלא תהיה פגיעה בעוברי אורח או בעובדים עצמם.

כך גם חשוב לוודא כי  שהחברה מתחייבת על ניקוי וסילוק כל הפסולת לאחר העבודה על מנת שהאזור כולו יישאר נקי לאחר העבודה.

אהבתם? שתפו עם החברים

סגירת פרגולה
פרגולות עץ
עץ ופלא

האם פרגולה חייבת בארנונה?

רגע לפני שאתם בונים פרגולה בחצר – בדקתם האם פרגולה חייבת בארנונה? עד לפני כמה שנים, בניה של פרגולה בחצר הייתה כרוכה בהתנהלות ביורוקרטית מכבידה

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן