סוגי אריחי דק לבחירה

מתלבטים בין המבחר הגדול של סוגי אריחי דק. אנו בחברת עץ ופלא הכנו עבורכם רשימה הכוללת כל סוג וסוג של אריח דק, ופירוט מלא עם יתרונות וחסרונות. בחרו בסוג המתאים ביותר עבור החצר שלכם.
כדי לקבל ייעוץ פרטני על בחירת סוג הדק. ניתן לחייג למספר שלנו, ולדבר עם היועץ מכירות!

טרנד הריצוף באריחי דק הולך ותופס תאוצה!

אופנת אריחי ריצוף הרצפה השתנתה רבות בכל שנות המדינה. מאריחי אבן עם איורים, עברנו לסוגים שונים של אריחים מגרניט פורצלן או שיש, ועד לאריחי עץ.

הריצוף הטוב ביותר כיום הוא אריחי דק. ממבט לא מקצועי, אפשר לחשוב שיש רק סוג אחד של אריחי דק.

אולם כאשר תפנו אצלנו לצורך הזמנת ריצוף, תגלו שיש סוגי אריחי דק שונים ומגוונים. לכל אחד מסוגי הדקים השונים יש יתרונות מול חסרונות.

סוגי אריחי דק השונים:

ישנם סוגים שונים של עצים מהם מכינים רצפות דק. הקרשים מהעצים השונים נבדלים במראה ובתכונות שונות. אולם, אריחי דק מעטרים את הרצפות של דירות ובתים פרטיים, משרדים, מתחמי עסקים, צימרים, בתי מלון ועוד.

כדי שתוכלו לבחור בצורה הטובה ביותר את רצפות הדק המתאימות לכם, נסקור בפניכם את הסוגים השונים של אריחי דק.

דק אורן

הזמנת דק מעץ אורן נפוצה ביותר בארץ. עץ האורן נוח לריצוף ולהכנת אריחים. רצפות הדק של עץ האורן הינן רכות. דק מעץ אורן מתאים מאוד עבור ריצוף של בית בסגנון כפרי. אריחי עץ האורן דורשים עבודות של צביעה קלה ותיקוני תחזוקה קלים כל חצי שנה. במראה הטבעי של אריחי דק מעץ האורן, ניתן לראות "עיניים" חומות בולטות. למרות שאריחים מדק אורן הינם טבעיים, מחירם זול למדי.

דק אורן
 • מחיר דק אורן למ"ר החל מ- 300₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק איפאה

עץ האיפאה גדל ביערות הגשם בברזיל. אריחי עץ האיפאה הינם קשים. עליכם להיות מודעים לכך שצבע האריחים עלול לדהות במהלך השנים בגלל החשיפה לשמש. כדי למנוע את אובדן הצבע של האריחים, יש לשמן אותם כבר בשלב הראשוני. צבעם של אריחי עץ האיפאה הוא כהה. אריחים אלו עמידים במים. בריצוף של אריחי עץ איפאה, מתאים מאוד לרצף בית המעוצב בסגנון מודרני.

דק איפאה
 • מחיר דק איפאה למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק טיק בורמזי

אריחים אלו עמידים בפני מים, וחסינים בפני תולעים ומזיקים. גם הטיק הבורמזי משתייך לסוג של העצים הקשים. אריחים אלו עמידים בפני השמש. לכן, מומלץ להשתמש באריחי דק טיק בורמזי לריצוף סביב בריכות. צבעם הכהה של האריחים, הפוך אותם למתאימים ביותר עבור בתים עם חצר ובריכות המעוצבים בסגנון מודרני. אריחים אלו נחשבים ליוקרתיים, ולכן מחירם יקר.

דקים בירושלים
 • מחיר דק טיק למ"ר החל מ- 1000₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק קומרו

לדק קומרו מראה בסגנון יוקרתי, המזכיר את מראהו של דק האיפאה. גם דק קומרו משתייך למשפחה של העצים הקשים. ריצוף בדק קומרו אינו מתאים לאזורים בחוץ בהם יש שמש. צבע דק הקומרו דוהה בשמש.

דק איפאה
 • מחיר דק קומרו למ"ר החל מ- 500₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק במבוק

הצבע הטבעי של דק במבוק, הוא צבע אגוז. למראה החום של הדק יש צבע יוקרתי. למרות צבעו הבהיר, דק הבמבוק משנה בארץ את צבעו לכהה- בגלל האקלים הישראלי. דק במבוק מתאים מאוד לבתים בסגנון כפרי, אך גם לבתים בסגנון מודרני. דק במבוק מומלץ להתקין באזור מוצל, משום שהוא עלול להתעוות בגלל חום קרני השמש. דק במבוק הינו טבעי ואקולוגי, אך כמעט ולא דורש עבודות תחזוקה.

דק במבוק
 • מחיר דק במבוק למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

דק סינטטי

דק סינטטי, אינו הדק הטבעי. בדק יש שילוב חומרים של פלסטיק ושבבי עץ. חומרים אלו עמידים בכל תנאי מזג אוויר. כיוון שהדק הוא סינטטי, אפשר ליצור בו טקסטורות שונות, ולצבוע אותו בגוונים שונים. השוני של מראה אריחי דק סינטטי ממראה אריחי דק מעץ, הוא האחידות במראה של האריחים. השוני בין מראה אריחי דק המיוצרים מאותו עץ נובע מכך שיש הבדלים בין הצבע והטקסטורה הטבעית של האריחים השונים. אולם אריחים של דק סינטטי מיוצרים במכונה מיוחדת במפעל. ולכן כל האריחים של הדק הסינטטי ייראו בדיוק אותו דבר. היתרון המרכזי של דק סינטטי על פני דק טבעי, שהוא אינו דורש פעולות חידוש ושיפוץ בתדירות גבוהה. מחירי דק סינטטי זולים מאוד, אולם יקרים במעט יותר ממחירי דק אורן.

 • מחיר דק סינטטי למ"ר החל מ- 600₪

  המחיר לא כולל מע"מ ומשתנה לפי כמות מ"ר

כיצד מתקינים דק?

אין ספק שהתקנת דק מקצועית וברמת גימור גבוהה, דורשת ניסיון מצד המתקין. כמובן, שטכניקות התקנה של דק בשטח בנוי, שונות מטכניקות התקנה של דק על משטח אדמה. ולכן, חשוב לבחור לפרויקט מתקין דקים מקצועי, אמין ומנוסה. כמובן, שייצור הדקים נעשה בהתאמה אישית למידות הקרשים אותן הלקוח צריך.

את הדק מתקינים לפי תנאי השטח. לפעמים ריצוף הדק יותקן על משטחי אדמה, ולפעמים על משטחי בטון. כאשר מתקינים את רצפות הדק על אדמה, יש להכין את התשתית להתקנה. צוות המתקינים שלנו חופר בורות המתאימים להחדרת קורות הדק. כמובן, הצוות מבצע את האיטום הנדרש כדי שלא יצטברו מים סביב הדק.

מתקינים את קורות הדק בחוץ? יש למרוח עליהן שכבה של חומר זפת, או חומר אחר שיגן עליהן מפני רטיבות. וכך, לא יחדרו תולעים ומזיקים אל קורות הדק.

למה כדאי לבחור לייצור והתקנת דקים בחברת עץ ופלא?

מעוניינים להתקין דקים איכותיים באופן המקצועי ביותר? כדאי לכם לפנות לחברת עץ ופלא! אנו חברה וותיקה ומנוסה שנוסדה לפני יותר מעשור על ידי איציק פלבני. אנו מציעים לכם את רצפות הדק מהעצים והחומרים הטובים ביותר, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

אנו עובדים במקצועיות מול הלקוח מהתחלה ועד הסוף! תהליך התקנת הדקים של "עץ ופלא", מתחיל בייעוץ ללקוחות המתקשרים להזמין דקים. במהלך הייעוץ, אנו מסבירים לכם על הסוגים השונים של הדקים, ועוזרים לכם לבחור את העץ או החומר המתאים לפי התקציב, תנאי השטח, והעיצוב הכללי של הסביבה. אנו מייצרים עבורכם את האריחים לפי המידות להן אתם זקוקים. לאורך כל תהליך ייצור הדקים והתקנתם, אנו עובדים בשיתוף פעולה ובשיקוף מלא עם הלקוח.

ואכן, התוצאה בשטח היא לקוחות רבים המרוצים מאיכות הדקים שהתקנו עבורם, ומאיכות העבודה והגימור שלנו! על התקנת דקים לא מתפשרים! צרו קשר עם "עץ ופלא" עוד היום!

איציק פלבני

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית דקים מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לרצפת דק?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

דק למרפסת

שדרגו את המרפסת עם רצפת דק המתאימה למרפסת, דפדפו באתר כדי לדעת מחירים, דוגמאות. וגם איך זה עובד?! חברת עץ ופלא מתמחה בהתקנת דק למרפסת.

דק לגינה

דק לגינה / לחצר הבית, הוא אמצעי מושלם לספק לגינה מראה מרשים ומשודרג, אנו בחברת עץ ופלא מתמחים בהתקנת דקים, כמה זה עולה? ואיך זה עובד?

חידוש דקים

אנו מתמחים בכל הקשור לעבודות עץ וגם בדקים: בניית דק חדש מכל סוג. וגם חידוש דקים על ידי ליטוש הדק וצביעת הדקים ותקבלו מראה של דק חדש

בחירת גוון הדק – דקים גוונים

בחירת גוון הדק עשויה להיראות לכם כמו אופציה מסובכת, אבל היא בהחלט אפשרית וחשוב מכך – היא משתלמת כי אם תבצעו אותה באופן הנכון היא תספק לכם הגנה על הדק לטווח ארוך.

דקים מחירים

דק עץ מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ריצוף איכותי, חמים, אסתטי ויוקרתי, לצד היתרונות הגלומים בשימוש בעץ טבעי. אפשר לבחור מתוך סוגים שונים של עץ טבעי, המתאימים לבניית דקים לתנאי חוץ, כמו במרפסת, או בחצר.

אבל איך קובעים מחיר דק? מהם השיקולים בבחירת הדק המשפיעים על המחיר ואיך בוחרים את הדק המתאים ביותר?

בניית דקים לג'קוזי בחצר

כשבונים ג'קוזי בחצר ברוב המקרים מצפים אותו בדקים מעץ. אנו מתמחים בכל הקשור ל- בניית דקים לג'קוזי בחצר. האם כדאי לעשות את זה? תכלו לעבור על התמונות ולהחליט בעצמכם. המשיכו לקרוא אם יש לכם ג'קוזי ואתם מתלבטים… אבל אם אתם רוצים להזמין צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר במהירות.

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה משמש לכיסוי שטח הפנים של בריכת שחיה, כדי למנוע נפילת לכלוכים לתוך המים ולהגן על ילדים קטנים מפני טביעה.

בריכה עם דק

למה כולם בישראל רוצים בריכה עם דק? עץ ופלא מציעה לכם שירותי התקנת דקים מסביב לבריכה המשיכו לקרוא…

מחירון דק עץ 2022

עץ ופלא

לקבלת הצעת מחיר לרצפת דקים

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן