גדרות עץ בתל אביב

גדרות עץ בתל אביב

יש לכם חצר פרטית? חשוב שתשימו סביבה גדר. בדרך זו, תשמרו על פרטיות החצר שלכם. גדרות עץ בתל אביב עשויות מעצים חזקים שעמידים בפני רטיבות של גשם ובפני תולעים. כאשר אתם מתכננים בניית גדר לחצר, אתם לא צריכים להתפשר על עיצוב הגדר. אתם יכולים להחליט האם לשים בגדר שער עץ מעוצב, או למשל להחליט לצבוע את הגדר בצבע לבן.

סוגי גדרות עץ בתל אביב

גדרות עץ בתל אביב

גדר עץ לבנה

מה דעתכם על שילוב של גדר אבנים עם גדר עץ? שילוב כזה אפשרי ביותר. לגדר אבנים יש יתרונות רבים. גדר זו חזקה ביותר. קשה לגנבים לשבור ולפרוץ אותה. אולם גדר עת מוסיפה יופי. לכן אתם יכולים לבנות גדר אבנים, ועליה לבנות שכבה נוספת של גדר קצרה מעץ. צביעת הקרשים של הגדר בצבע לבן, תוסיף יופי לגדר האבן.

גדר עץ בגוון "איירון"

מדוע יש משפחות שמזמינות דווקא גדר עץ ממתכת? משום שהן מתחברות לצבע המתכתי. האם אי אפשר לבנות גדר מעץ בעלת צבע מתכתי? ישנן טכניקות צביעה מיוחדות, המאפשרות לצבוע את הקרשים של גדר העץ בגוון שנראה מתכתי. כך, שכלפי חוץ הגדר שעשויה מקרשי עץ, נראית כמו גדר חזקה ממתכת. אתם יכולים להחליט האם להסתפק רק בגדר מעץ צבועה בגוון "איירון", או לבנות גדר המשלבת בטון ועץ.

גדרות עץ בתל אביב מזמינים מעץ ופלא!

רוצים עבור החצר שלכם גדרות עץ מעוצבות וחזקות במיוחד? עליכם להזמין מחברה שמבינה בעצים. ולכן, גדרות עץ בתל אביב מזמינים מעץ ופלא. אנו בקיאים היטב בסוגי העצים, ויודעים אילו מהם חזקים ועמידים בתנאי מזג האוויר. מעצים אלו נבנה לכם גדר עץ חזקה שתפאר את החצר שלכם לזמן רב. אנו נותנים לגדרות שלנו הצעות מחיר פרטניות. גם העיצוב של הגדר נעשה בצורה אישית ופרטנית, ובהתאמה מלאה להעדפות הלקוח. רוצים גדר עץ בתל אביב? פנו לעץ ופלא עוד היום!

לכל שירותי גדרות עץ »

עבודות עץ נוספות לתושבי תל אביב

מדרגות פנים יוקרתיות מעץ

בעיר תל אביב יש בנייני מגורים גבוהים, בהם יש דירות פנטהאוז יוקרתיות. מרבית מהדירות הללו בנויות מ2 קומות. אילו מדרגות מתאים להציב בדירות אלו? המדרגות הטובות ביותר בשביל לחבר בין 2 קומות של דירה אחת, הן מדרגות מעץ. מה רמת החוזק שלהן? אנו בוחרים עבור מדריגות מעץ קרשים מעצים חזקים במיוחד. וכמובן, אנו לא מתפשרים על העיצוב של המדרגות.

לשירותי בניית מדרגות עץ »

חיפוי פנימי של התקרה בעץ

ידוע שלתושבי תל אביב יש סגנונות עיצוביים ייחודים ושוברי שגרה. דרך מיוחדת בה יכולים תושבי תל אביב לתת פן עיצובי ייחודי לבית- הוא חיפוי התקרה בקרשים. כל הבית מקבל מראה אחר יוקרתי יותר. ככל שתבחרו בקרשים בצבע כהה, כך הבית יהיה יוקרתי יותר. כמובן, אתם יכולים לשתול את הנורות בין הקרשים.

לשירותי חיפויי קירות »

כל שירותי גדרות עץ בתל אביב

גדר עץ לגינה

גדר עץ איפאה

רוצים להשקיע בגדר שלכם? קבלו גדר עץ איפאה, בשנים האחרונות טיפס עץ איפאה לראש רבי המכר של עצים לבניה בישראל. מה מיוחד בעץ הזה? כמה עולה?

מידע נוסף »
גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה

למרות שיש כיום מגוון גדול של חומרים בשוק, גדר עשויה מעץ תמיד הייתה והיא עדיין – הבחירה המובילה לגינה אצל רוב הישראלים.

מידע נוסף »

שער עץ לגינה

שער עץ לגינה הוא המשך טבעי ומתבקש לגדר, בייחוד אם יש לכם גדר עץ לגינה, אותה כדאי להשלים עם שער מעוצב ותואם – מעץ כמובן.

מידע נוסף »
גדר במבוק

גדר במבוק

אנחנו בחברת עץ ופלא אוהבים ליצור עבורכם גדרות עץ מכל הסוגים, אבל דווקא בגלל שבמבוק הוא עץ כל כך בלתי רגיל, החלטנו להסביר לכם – למה אנחנו כל כך אוהבים לבנות גדר במבוק לגינה.

מידע נוסף »
מחיר גדר מעץ

גדר עץ מחיר

כיצד קובעים את מחיר גדר עץ לגינה? ממה מורכבת הצעת המחיר ומה אתם יכולים לצפות מבעל מקצוע איכותי, שבונה לכם את הגדר?

מידע נוסף »
גדר לוחות עץ אורן

גדר לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן נפוצות מאוד בישראל. נהוג להשתמש בו לייצור אלמנטים אדריכליים מעץ מכל הסוגים, כמו גדר מעץ, פרגולות, דקים, רהיטים וכמובן גדרות.

מידע נוסף »
גדר עץ לבנה

גדר עץ לבנה

עץ ופלא מתמחה בעבודות איכות מעץ בהתאמה אישית ללקוחותיה. התאמה ייחודית לצרכי הלקוח, חומרי גלם איכותיים, ועכשיו גדר עץ לבנה בהתאמה אישית.

מידע נוסף »

שירותים נוספים בתל אביב

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן