פרגולות בתל אביב

פרגולות בתל אביב

בונים פרגולות בתל אביב

אין כמו לשבת תחת פרגולה מעץ המעוצבת בטוב טעם. הפרגולות הופכות את הישיבה באוויר הצח לנעימות יותר בגלל ההצללה שהן נותנות. פרגולות בתל אביב מתאימות להצבה בחצר או במרפסת. אין גודל אחיד של פרגולה. את הגודל קובעים לפי התנאים בשטח. יש פרגולות שנותנות כיסוי מלא של השטח, ויש פרגולות שנותנות רק כיסוי חלקי. למשל: במרפסות קטנות הפרגולה תתפרס לעיתים רבות על פני כל השטח. אך בחצרות גדולים, פעמים רבות יציבו פרגולה רק בחלק מהחצר.

פרגולות בתל אביב

שירותי בניית פרגולה בתל אביב

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה

כיוון שבעיר תל אביב יש בניינים גבוהים עם מרפסות הצופות לנוף יפה, אפשר לחסוך מקום במרפסת ולהתקין פרגולה תלויה מעץ. לפרגולה זו אין רגליים, אלא היא מותקנת בצורה שהיא תלויה על הקיר. אנו מציעים לכם התאמה אישית של גודל לפרגולה התלויה. כמובן, תוכלו להוסיף הצללה לפרגולה במרפסת.

פרגולה במבוק

פרגולה לבנה

אנו מציעים גוונים רבים של פרגולות. אולם גוון יפה שיכול להשתלב יפה עם הים ולתת צבע לנוף, הוא הצבע הלבן. אנו מציעים פרגולות לבנות איכותיות מעצים איכותיים ביותר. באילו עצים אנו משתמשים בשביל בניית פרגולה? אנו משתמשים בעצים חזקים כמו עץ גושני, ובעצים ייחודים כמו במבוק.

תאורה מובנת לפרגולה
תאורה מובנת לפרגולה

תאורה לפרגולה מעץ

העיר תל אביב מכונה "עיר האורות". יפה היא העיר תל אביב בלילה. גם אתם יכולים להוסיף תאורה לפרגולה שלכם באמצעות התקנת גופי תאורה צרים וארוכים.

פרגולות בתל אביב מזמינים מ"עץ ופלא"!

אם ברצונכם להתקין פרגולה חדשה בתל אביב אל תהססו. הזמינו אצל הטובים ביותר! פרגולות בתל אביב מזמינים מ"עץ ופלא"! אנו נותנים לכם שירות בניית פרגולה מקצועי ביותר. החל משיחת ייעוץ ראשונית, תכנון ועד להקמה של הפרגולה בשטח. אתם רגילים לגור בתל אביב המכונה "עיר ללא הפסקה"? גם אנחנו עובדים מהר מאוד, ונתקין לכם את הפרגולה תוך כמה שעות. ההגעה שלנו אליכם תיעשה תוך פרק זמן קצר של ימים מרגע ההזמנה.

שירותים נוספים של עבודות עץ לתושבי תל אביב.

דקים מעץ

רוב הבנייה בעיר תל אביב היא בנייה מודרנית. ולכן, מתאים מאוד לרצף את המרפסות והחצרות בעיר תל אביב בדקים. אנו מציעים בניית דקים מסוגים שונים של עצים. אנו מרצפים בדקים מרפסות, וכמובן חצרות. זקוקים לריצוף של בריכה? אנו נציע לכם ריצוף באריחי דק מעצים העמידים בפני מים.

סגירת חורף

אמנם לא קר מאוד בחורף בעיר תל אביב. אולם יורדים גשמים בימות החורף. לכן עסקים רבים שבונים פרגולות בתל אביב, מזמינים מאתנו גם סגירת חורף. במהלך ההקמה הראשונית של הפרגולה, אנו מתכננים ומאפשרים גם את האפשרות של סגירת חורף.

גגות מעץ.

גרים בשכונת נווה צדק? יש לכם בית פרטי בתל אביב? תוכלו להוסיף לו יופי וייחודיות באמצעות בניית גג מעץ.

כל שירותי פרגולות בתל אביב

בחירת צבע לפרגולה

בחירת צבע לפרגולה

שאלת מיליון הגוונים – כיצד נבחר צבע לפרגולה?


אנו בחברת 'עץ ופלא' מודעים לקושי בבחירת צבע לפרגולה ולכן הכנו לכם את הדף הזה, לפניכם דוגמאות של צבעים שונים.

מידע נוסף »
פרגולות מעץ תמונות

פרגולות מעץ תמונות

חיפשתם אחר פרגולות מעץ תמונות ומצאתם את תיק העבודות שלנו. כאן אתם תמצאו פרויקטים מוגמרים שסיפקנו ללקוחות שלנו מזה שנים, חלקם לקוחות קבועים שלנו שמסתייעים בשירותינו בכל פעם שהם צריכים עבודות "קוסמטיקה" מעץ אצלם.

מידע נוסף »
התקנת סנטף לפרגולה

התקנת סנטף לפרגולה

הסנטף הוא לוח פולימרי סינטטי והמטרה שלו היא קירוי של הפרגולה. הסנטף עשוי מחומר שעמיד לגשם, הוא גמיש אך חזק במיוחד, יש לו יכולות סינון של הקרינה האולטרה סגולה. בעמוד זה נדבר על התקנת סנטף לפרגולה. איך מתקינים? ומה המחירים?

מידע נוסף »
פרגולה מעץ אורן

פרגולה מעץ אורן

רוצים להחליט על סוג העץ שאיתו תבנו את הפרגולה? פרגולה מעץ אורן היא בהחלט יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. המשיכו לקרוא על פרגולה זו »

מידע נוסף »

פרגולה לבנה

מזה פרגולה לבנה? ולמה היא כל כך מיוחדת? והכי חשוב כמה זה יעלה לכם? תמשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

מידע נוסף »
פרגולה במבוק

פרגולה במבוק

שמדברים על פרגולה במבוק הכוונה להצללה מעל הפרגולה עם במבוק, ופרגולה שכולה עשויה מבמבוק זה גם אפשרי, אבל זה משהו שלא רואים כל יום.

מידע נוסף »

פרגולה תלויה

האם פרגולה תלויה מתאימה לכל מקום? ואיך זה עובד? הכנו לכם מאמר שלם שבסופו של דבר תבינו האם זאת הפרגולה שאתם רוצים.

מידע נוסף »

שירותים נוספים בתל אביב

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן