פרגולות בראשון לציון

פרגולות בראשון לציון

בניית פרגולות בראשון לציון

אי אפשר להשוות בין מרפסת עם פרגולה, לבין מרפסת בלי פרגולה. אמנם, מרפסות שמותקנות בהן פרגולה מעץ נחשבות עדיין למרפסות פתוחות. אולם בקיץ אפשר להרגיש בהן צל ונעימות. איזה חומר כדאי לבחור כדי לבנות פרגולות בראשון לציון? החומר המומלץ ביותר לבניית הפרגולות, הוא חומר העץ. ומה לגבי העיצוב? אפשר לבחור לפרגולה צבע מתוך מגוון רחב של צבעים.

פרגולות בראשון לציון

שירותים נלווים לבניית פרגולה

תאורה לפרגולה

איך אפשר להוסיף יופי לפרגולה? אפשר בשוט להתקין בפרגולה תאורה, ואז המראה של הפרגולה משנה לגמרי. כך, אפשר לשבת תחת הפרגולה בלילה, ויהיה לכם תאורה. תוכלו לבחור האם להתקין נורות לבנות ארוכות על קרשי הפרגולה, או האם להתקין דווקא תאורה צבעונית.

פרגולה לחניה
עץ ופלא בניית פרגולה לחניה

פרגולה לחנייה

למה כדאי כל כך לבנות פרגולות מעץ בחנייה? מדוע לא להסתפק במוטות ברזל ומעליהן יריעת פח? פרגולה לחנייה מעץ יציבה הרבה יותר. דווקא חומר העץ עמיד יותר ברוח, ולא מחליד בגשם. לפרגולה בוחרים בעצים בטובים ביותר, שלא מתבלים או מעלים עובש בגלל גשם. אפשר להוסיף יותר הצללה לפרגולה. וכך, הרכב שלכם מוגן ביותר בכל תנאי מזג האוויר.

פרגולות בראשון לציון בונים עם עץ ופלא!

השתכנעתם למה כדאי לכם לבנות פרגולות בראשון לציון? אז כדאי לכם להזמין את הפרגולות מהחברה "עץ ופלא". בחרנו עבורכם את סוגי העצים הטובים ביותר עבור הפרגולות. אצלנו בונים עמודים עבים וחזקים עבור הפרגולה. אנו דואגים לצפות את הקרשים בציפוי מיוחד שהופך אותם לעמידים וחסינים בפני שריפות. הנציגים שלנו יתכננו ביחד אתכם את הפרגולה המושלמת עבורכם! לא מהססים! יוצרים עם "עץ ופלא" קשר עוד היום!

שירותים נוספים של עץ ופלא בראשון לציון.

חיפוי קירות בעץ.

בראשון לציון ישנם בתי שיכונים רבים. הקירות החיצוניים של הבניינים הללו נראים מאוד ישנים. אולם בפנים אפשר לבנות ממלכה שלמה. באמצעות חיפוי קירות הבית בעץ, אפשר לתת לבית מראה אחר לגמרי. הדרך הטובה ביותר ליצור עיצוב קירות בעץ, היא באמצעות חיפוי חלקי. יש לכם בבית טלוויזיה שתלויה על הקיר? אנו ממליצים לכם לחפות את הקיר שסביבה בעץ. צוות המעצבים שלנו יתכנן ביחד אתכם את העיצוב המושלם ביותר בעץ עבור קירות הבית שלכם.

ריצוף דק סביב הבריכה.

גם בראשון לציון אפשר למצוא בתים פרטיים. למרות שחלקם ישנים מאוד, מרבית בעלי הבתים ערכו שדרוג של הבתים והחצר. חצרות בעלי שטח גדול שהיו מכוסים בצמחייה וקוצים, הפכו לשטחים מרהיבים עם בריכה פרטית ודשא. על מנת שיהיה נעים ללכת סביב הבריכה, חשוב לשים סביבה ריצוף של דק. צוות המומחים שלנו ימליץ לכם אילו סוגי עצים מתאימים ליצירת אריחי דק סביב הבריכה. אנו נתאים לכם רק עצים שעמידים בפני חום ומים, וחסינים מפני בלאי ותולעים.

שירותים נוספים בראשון לציון
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן