פרגולות מחיר

בעת תכנון מחיר הפרגולה נלקחים בחשבון פרמטרים שונים – ביניהם גודל הפרגולה, החומרים מהם היא בנויה ועוד.

כל מה שצריך לדעת על מחיר פרגולות וממה הוא מורכב

פרגולה היא מבנה עץ, איכותי ואסתטי, התורם לעיצוב המרחב, מאפשר שימושים פרקטיים רבים ואם הוא בנוי באופן הנכון, הוא גם משרת את בעליו לשנים ארוכות.

בעת תכנון פרגולות נלקחים בחשבון פרמטרים שונים – ביניהם גודל הפרגולה, החומרים מהם היא בנויה ועוד.

חלק מהפרמטרים עוסקים בעמידות של הפרגולה לטווח ארוך וחלק מהפרמטרים עוסקים באסתטיקה, במהירות העבודה, או במורכבות העבודה ועוד.

עובדי חברת עץ ופלא
עץ ופלא

המומחים של חברת עץ ופלא, עוסקים בעבודות עץ ובכללן בניית פרגולות ברמה מקצועית, מוקפדת ועם אוריינטציה בלתי מתפרשת לשירות מצוין, מגישים לכם את המחירון המלא לבניית פרגולה.

מחירון פרגולות - מרכיבים עיקריים בתמחור

מחיר פרגולה מורכב ממספר גדול של משתנים, אבל העיקריים שבהם הוא גודל הפרגולה וסוג העץ ממנו היא בנויה.

אנחנו בעץ ופלא יודעים שהזמן הוא פרמטר חשוב מאוד עבור הלקוחות בעת קבלת ההחלטה על בניית פרגולה ולכן אנחנו מציבים גם את לוח הזמנים בראש סדר העדיפויות שלנו – כדי שתקבלו הצעת מחיר אמינה ורלוונטית במהירות האפשרית וכדי שביצוע העבודה יהיה מהיר, מקצועי ואיכותי – גם אם תזמינו פרגולה גדולה ומורכבת במיוחד.

מחירון פרגולות לשנת 2022

  • פרגולה סטנדרטית החל מ- 300₪ למטר

    המחיר עבור פרגולה סטנדרטית מעץ אורן וללא הצללה

  • הצללה לפרגולה החל מ- 150₪ למטר

    המחיר משתנה לפי סוג החומר

רכיבים נוספים המשפיעים על מחיר הפרגולה

העבודה שלנו בעץ ופלא, לימדה אותנו שאין פרגולות זהות. כל פרגולה מתוכננת ונבנית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, תוך התחשבות בתנאי השטח, התקציב והשימושים המיועדים לפרגולה.

החלקים השונים המרכיבים את עבודת הבנייה של הפרגולה הופכים גם את טווח המחירים לפרגולות שלנו רחב מאוד ואלה מרכיבי המחיר שכדאי לכם להכיר:

חומרי הגלם המשמשים אותנו לבניית קונסטרוקציה וקירוי

סוגים שונים של עץ מגיעים בטווח רחב מאוד של איכויות ומחירים, אותם יש לבחור לפי הצרכים ולפי התקציב שלכם.

מספר שעות העבודה הכרוך בבניית הפרגולה

זהו אלמנט קריטי בתמחור הפרגולה ולכן אנחנו בעץ ופלא עושים מאמצים כדי לצמצם את שעות העבודה ההכרחיות ולתת לכם את הפרגולה בדגש על איכות ובטיחות, תוך זמן עבודה אפקטיבי וקצר ככל האפשר.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי גודל הפרגולה משפיע על מספר שעות העבודה הדרוש וכן מורכבות העבודה, התלויה במגוון פרמטרים, כמו מצב השטח, דרישות עיצוב מיוחדות וכן הלאה.

שכבת הגנה מפני קרני UV

אפשר לבחור מתוך כמה אפשרויות במחירים שונים.

עזרי הבניה

כל האביזרים והחומרים הנלווים לבניית הפרגולה, כמו צבע (פרגולה לבנה למשל), לכה, ברגים, שרשראות, או מוטות מתכת, גופי תאורה ועוד – אנחנו עושים שימוש בחומרים איכותיים מאוד, כדי שתהיה לכם פרגולה איכותית ועמידה.

חשוב להבין!
כי שימוש בחלקי המתכת הקטנים המשמשים להצמדה ואבטחה של חלקי הפרגולה השונים הוא זה שמבטיח לכם פרגולה עמידה ויציבה. לכן חשוב לנו להקפיד על שימוש בחלקים איכותיים, המיוצרים על ידי יצרן אמין ובעל שם, כדי שהעבודה שלנו תהיה קלה יותר, מהירה יותר ואיכותית יותר.

תוספת רכיבים חשמליים לפרגולה

אם אתם רוצים שתהיה לכם אפשרות להתקין בפרגולה שלכם תאורה, כוונון חשמלי של הקירוי, או נקודת חשמל שתוכלו להשתמש בה, סביר להניח שתצטרכו לשלם על כך תוספת מחיר.

עלויות תחזוקה

בניית פרגולה איכותית עשויה להיות יקרה, אך היא תחסוך לכם בעתיד את עלויות התחזוקה, כך שאם אתם מחליטים לבנות דווקא פרגולה זולה ופחות איכותית, קחו בחשבון שהיא תעלה לכם יותר בהמשך.

זול יותר

כיצד אפשר לחסוך בעלויות הפרגולה?

חשוב לנו שתוכלו ליהנות מהפרגולה שלכם, אבל אנחנו גם רוצים שלא תהססו להזמין פרגולה בגלל המחירים הגבוהים ולכן אספנו מהמומחים שלנו לבניית פרגולות כמה טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלויות התהליך.

מחירים של סוגי עץ שונים לפרגולה

סוגי העץ הנפוצים בישראל לבניית פרגולות הם אורן על סוגיו השונים, עץ לבן ועץ אשוח, המכונה גם דאגלס פייר.

עץ אורן הוא הזול ביותר מבין השלושה, הוא גם נחשב עמיד ויציב ולכן הוא הנפוץ ביותר בישראל לצורך בניית פרגולות.

בנוסף עם בחירת סוג העץ, תוכלו להיעזר במומחים של עץ ופלא לבחירת צורת העיבוד של העץ, שגם היא משפיעה על המחיר ועל האיכות של הפרגולה:

  • עץ רב שכבתי – עץ מעובד, שנוצר מחיבור באמצעות הדבקה של לוחות עץ דקים. זהו חומר עמיד, חזק ויציב, נוח וקל לעיבוד.
  • עץ גושני – עץ טבעי, בעיבוד מינימלי. מעניק לפרגולה מראה יוקרתי וטבעי, קשה יותר לעיבוד, כבד ודחוס ולכן גם יקר יותר.

רוחב ועובי של קורות מרכיב משמעותי עבור פרגולות מחיר

רוחב הקורות ועוביין נקבעים לפי הגודל הרצוי של הפרגולה.

ייתכן שדווקא אם תזמינו מאיתנו פרגולה גדולה, המחיר שלה יהיה גבוה יותר למטר רבוע, בהשוואה למחיר פרגולה קטנה למטר רבוע, כי בניית פרגולה גדולה היא לעיתים מורכבת יותר, דורשת שימוש בקורות ארוכות ועבות, שהן קשות יותר לייצור ולבניה.

בנוסף, כאשר אנחנו בונים פרגולות גדולות, אנחנו בדרך כלל מעדיפים להשתמש בקורות רחבות, המעניקות לפרגולה מראה מרשים ואסתטי יותר מקורות דקות ומאפשר ליצור קירוי אפקטיבי המתאים לגודל הפרגולה.

יחד עם זאת, גם שימוש בקורות רחבות ועבות עשוי לייקר את מחיר הפרגולה.

מחיר פרגולות לפי סוג

שלושה סוגי מבנים המאפיינים את בניית הפרגולות משפיעים על המחירים שלהן:

פרגולה לבנה

פרגולה עומדת

זהו הסוג הנפוץ והבסיסי ביותר של פרגולה – צד אחד של הפרגולה מחובר לקיר ונשען עליו ואילו הצד השני של הפרגולה נשען על שני עמודים הניצבים לקרקע. תהליך הבניה פשוט יחסית ולכן הוא גם זול יותר, אך חשוב לציין שפרגולה עומדת מתאימה בעיקר למרחבים גדולים יחסית, בגלל המקום שהיא תופסת על הקרקע וכן כדאי לדעת שפרגולה כזו עשויה להזדקק לתחזוקה יותר אינטנסיבית, בעיקר אם היא נשענת על עמודים מעץ.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה

פרגולה זו מתאימה בעיקר למקומות קטנים יחסית, שכן היא לא נתמכת בעמודים אלא תלויה כולה על הקיר.

בדיוק משום כך, קשה יותר לבנות פרגולה תלויה גדולה. מחיר פרגולה תלויה גבוה יותר מפרגולה עומדת בגלל המורכבות של העבודה, מצריכה תליה מיוחדת ובטיחותית של המבנה על קירות המבנה.

בניית גזיבו

פרגולת גזיבו

לא תלויה ולא עומדת, פרגולת גזיבו ניצבת רק על עמודים, ללא תלות בקירות המבנה. גם היא יקרה בהשוואה לפרגולה עומדת.

לסיכום

מחיר פרגולות משתנה לא רק לפי סוג החומרים הנבחרים לבניית הפרגולה, אלא לפי מספר לא מבוטל של פרמטרים, כמו גודל הפרגולה, מורכבות העבודה, מספר השעות הנדרש לביצוע ועוד.

אנחנו בעץ ופלא נוכל לתת לכם הצעת מחיר אמינה ומהירה רק לאחר שנדע איזו פרגולה בדיוק אתם רוצים, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שהצוות המקצועי שלנו יעניק לכם שירות מהיר ואיכותי, שיחסוך לכם בעלות שעות העבודה וגם יבטיח לכם פרגולה עמידה ויפה, שתשרת אתכם היטב לטווח ארוך.

איציק פלבני

עץ ופלא

עם ניסיון רב שנים בבניית פרגולות מעץ, בהובלת איציק בחור חרוץ שיודע לעבוד ויודע לתת שירות.

רוצים לקבל הצעת מחיר לפרגולה?
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם!

בחירת צבע לפרגולה

שאלת מיליון הגוונים – כיצד נבחר צבע לפרגולה?
פרגולה לבנה

מזה פרגולה לבנה? ולמה היא כל כך מיוחדת? והכי חשוב כמה זה יעלה לכם? תמשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

פרגולות עץ גושני

מזה פרגולה מעץ גושני? לאיזה סגנון היא מתאימה? והאם היא יותר חזקה מקורות עץ רגילות? כאן תקבלו תשובות לכל השאלות שלכם.

פרגולה במבוק

שמדברים על פרגולה במבוק הכוונה להצללה מעל הפרגולה עם במבוק, ופרגולה שכולה עשויה מבמבוק זה גם אפשרי, אבל זה משהו שלא רואים כל יום.

פרגולה תלויה

האם פרגולה תלויה מתאימה לכל מקום? ואיך זה עובד? הכנו לכם מאמר שלם שבסופו של דבר תבינו האם זאת הפרגולה שאתם רוצים.

פרגולה לחניה

הוספת פרגולה קטנה מעל החניון, היא כנראה אחת הדרכים היעילות והאסתטיות ביותר שיש ליצירת צל והגנה לרכב שלכם.

פרגולות למרפסת

גם המרפסת שלכם לא ידעה שהיא יכולה להיות כזאת יפה, כל מה שרציתם לדעת על פרגולה למרפסת שלכם.

סגירת פרגולה

סגירת פרגולה בעזרת שמשונית, ברזנט ושאר פתרונות סגירה לחורף ולקיץ. אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את חוויית הישיבה שלכם חצר בעזרת עץ ופלא – עבודות עץ ב-110% איכות.

הצללה מעץ לפרגולות

קירוי מעץ לפרגולות בהתאמה אישית, מה הם הסיבות שכדאי לעשות הצללה מעץ לפרגולות, ואיך עושים את זה בקלות.

תאורה לפרגולה מעץ

תאורת לדים מובנת בתוך עץ הפרגולה בצורה מוסתרת, מתאים לכל פרגולה מעץ אנו בחברת עץ ופלא תמיד מציעים ללקוח תאורה מובנת בעץ.

פרגולות מעץ תמונות

חיפשתם אחר פרגולות מעץ תמונות ומצאתם את תיק העבודות שלנו. כאן אתם תמצאו פרויקטים מוגמרים שסיפקנו ללקוחות שלנו מזה שנים, חלקם לקוחות קבועים שלנו שמסתייעים בשירותינו בכל פעם שהם צריכים עבודות "קוסמטיקה" מעץ אצלם.

התקנת סנטף לפרגולה

הסנטף הוא לוח פולימרי סינטטי והמטרה שלו היא קירוי של הפרגולה. הסנטף עשוי מחומר שעמיד לגשם, הוא גמיש אך חזק במיוחד, יש לו יכולות סינון של הקרינה האולטרה סגולה. בעמוד זה נדבר על התקנת סנטף לפרגולה. איך מתקינים? ומה המחירים?

שילוב מנצח פרגולה מעץ וברזל

רוצים גם אתם ליהנות מפרגולה יפהפייה שתשלב ברזל ועץ ותיצור את המראה הכפרי היפהפה והמודרני? אנחנו כאן לשירותכם. צוות מקצועי ומיומן. עץ ופלא

פרגולה מעץ אורן

רוצים להחליט על סוג העץ שאיתו תבנו את הפרגולה? פרגולה מעץ אורן היא בהחלט יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. המשיכו לקרוא על פרגולה זו »

מחירון פרגולות 2022

עץ ופלא

כמה יעלה לכם הפרגולה?

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם

לקוחות ממליצים

אנו בעץ ופלא שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

יצחק בנה אצלינו גדרות בגינה ,הרבה זמן לא נתקלתי ברמת מקצועיות , שירות ואמינות כזו, במיוחד על ידו באופן אישי אך גם מכל צוות העובדים.לא הסכים לסיים את העבודה ולקחת כסף עד שלא וידא באופן חד חד משמעי שאנחנו מרוצים לגמרימהתוצאה.אני בטוח שיצחק עוד יעשה אצלי ואצל הקרובים שלי עוד הרבה עבודות ( במידה ויהיה לו זמן ).תודה לך יצחק ותמסור גם תודה לכל הצוות
Amir Shemer
Amir Shemer
04:30 05 Jun 23
ממליצה בחום,יצחק והצוות שלו עשו עבודה איכותית וברמה גבוהה מאוד, צוות מדהים ומקצועי עובדים מסודר אנחנו מרוצים מאוד מהפרגולה
Olya Damova
Olya Damova
20:26 22 May 23
איציק הגיע אלינו ובסבלנות ייעץ לנו פתרונות קירוי מיוחדים. הגיע בזמן ותקתק עבודה בצורה מדהימה מקצועית ומדויקת! התייחס לפרויקט כאילו היה זה הבית שלו. והכי חשוב, גם לאחר שסיים הוא זמין ומגיע לכל בעיה קטנה אם מתעוררת.ממליצים בחום!!!! רוצים ראש שקט ושלוות נפש? זה המקום!!
roten family
roten family
23:44 30 Jan 23
יצרתי קשר עם יצחק לאחר שמצאתי המלצות חמות עליו בגוגל.פחדתי מאוד כי לכתחילה אני לא משתמשת בדרך הזאת כדי למצוא בעלי מקצוע.אם אסכם את החוויה: היה מושלם!!המטרה היתה לסגור פרגולה קיימת לקראת חודשי החורף.יצחק ענה מידית במקצויעות ובנימוס. התיצב תוך ימים ספורים, הציע פתרונות, הראה תמונות, ולא הלחיץ אותנו בשום פנים על הסכמה. הכל התרחש ברוח נעימה וחלקה.לאחר אישור, ביצע את העבודה במהירות ובדיוק. ואף הוסיף והחכים על מנת לפתור בעיות קטנות שהיו קיימות ללא קשר לעבודתו.קיבלנו המון מחמאות על העבודה המסודרת והנעימה.אנחנו בהחלט נמליץ על יצחק ונפנה שוב לעזרתו אם נצטרך.
Myriam B
Myriam B
19:37 26 Nov 22
איציק נתן הצעת מחיר מהירה התחיל עבודה מיד, הגיע עם עוד 2 חבר'ה מקצוענים וסיים אותה תוך יומיים. בנו לנו גלריה בתוך חדר עם תקרה גבוהה והתוצאה מדויקת ואסטטית. ביקשתי לשנות את סגנון הסולם והוא לא התעצל ובנה מחדש לפי מה שביקשתי.ממליצה על השירות והביצוע
tamar zeitlin
tamar zeitlin
13:44 18 Jul 22
אמינות, עבודה יפה והתייחסות אישית - זאת המילות מפתח! המלצה אישית!
Mark Solo
Mark Solo
10:23 14 Jun 22
איציק והצוות שבנהולו נתנו שירות מקצועי ביותר ובאופן מיידי.יחס אישי,סבלנות,הסברים מקצועיים ,הגון ביותר.ממליץ בחום רב.עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד
איתן כספי
איתן כספי
15:32 28 Mar 22
מדהימים מכל הבחינות! העבודה נעשתה באיכות גבוהה ובזמן קצר, השירות היה מעולה! מומלצים בחום :)
nona liflansky
nona liflansky
06:03 25 Feb 22
מקצועיות אמינות אדיבות ותוצאה מדהימה !!! יצחק והצוות תודה על חוויה טובה וגדר יפיפיה , מותאמת אישית ואיכותית , ממליצה בחום !
שלי רייטר
שלי רייטר
05:32 24 Feb 22
ממליץ בהחלט!! שירות ייחודי קיבלתי יותר ממה שציפתי והכל בגישה חיובית ועם חיוך תודה !
יוסי בשארי
יוסי בשארי
20:20 15 Feb 22
אני רוצה לשבח את עץ ופלא!!הגענו לאיציק אחרי שעשינו הצעות מחיר לגדר לחצר וכבר מהשיחה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם בעל מקצוע איכותי ואמין!כבר באותו היום הוא בא לקחת מידות ותוך יומיים בא להתקין את הגדר.קודם כל, הם עבדו במרץ וסיימו באותו היום את העבודה.הגדר איכותית וברמה מאוד גבוהה שכל מי שנכנס מתפעל מהאיכות והיופי!הם השאירו את הכל נקי ומסודר. הגדר מדוייקת על המילימטר.הם מקצועיים ואני ממליצה בחום!
moran Cohen
moran Cohen
09:15 15 Feb 22
תודה רבה לאיציק יעקב ורפאל מעץ ופלא. מקצוענים, הפרגולה יצאה מדהימה
Idan Vinik
Idan Vinik
17:16 13 Feb 22
הזמנתי את איציק אלי הביתה כדי שיחליף את החיפוי לגג של הפרגולה בגלל המון נזילות כתוצאה מהגשם.הנסיון עם בעל המקצוע הקודם שביצע את החיפוי היה לא מוצלח ולכן גם מאיציק לא היו לי ציפיות.אבל יש לציין שהבחור עשה עבודה מעולה ואשמח להזמינו לכל עבודה נוספת שאצטרך .איציק הוא בחור אחראי עם ידי זהב שלא חושש לקחת מראש אחריות על עבודתו ונותן הרגשה טובה.בהחלט ממליץ!
Shay Sucher
Shay Sucher
08:57 24 Jan 22
איזה כיף שיש אנשים כמו איציק. מעבר לזה שהם מקצוענים הם נותנים שירות ברמה הגבוה ביותר.התחיל הגשם וראיתי פינה שנכנס ממנה מים, חייגתי לאיציק ובחיוך רחב כבר הגיע למחרת לטפל. באמת שאין מה לחשוב פעמיים לפני שסוגרים איתו.
Avi b
Avi b
11:16 22 Nov 21
איציק והצוות הרכיבו לנו פרגולה עם סגירת חורף.למרות ששיגענו אותו, הוא תמיד ענה בסבלנותועם חיוך ועשה מעל ומעבר כדי שניהיה מרוצים.
Esti Levie
Esti Levie
11:35 11 Nov 21
עבדנו ופגשנו בעלי מלאכה רבים, אבל כמו איציק אין!!!שירות מושלם, אדיב סבלנימכניס הרבה טעם אישי ועיצוב בעבודות.עובד מכל הלב כאילו מדובר בבית שלומרוצים עד הגג ממליצים לכולם, לא להתלבט, כזו מושלמות לא תמצאו בשום מקום.איציק, תודה רבה לך!!!!!
Yael Adika
Yael Adika
21:14 09 Oct 21
יצחק אלוף!!!מקצועיות ושירות ללא פשרות, תוך עמידה בזמנים למרות ששיגענו אותו :-)
matzi kol
matzi kol
17:16 06 Oct 21
איציק בעל מלכה מעולה. מעבר לעבודה איכותית, שירות סוף הדרך!
JD Kaufman
JD Kaufman
06:49 13 Sep 21
פגשנו איש מקצוע מעולה, אדיב ומקצועי. סיכם איתנו על שעה בה יגיע למדידות ומיד לאחר מכן תאריך בו יבצע את העבודה ( מהר מאוד). עמד בזמנים, עבד בשקט ובמקצועיות, כל זאת באדיבות מדהימה. התוצאה פשוט יותר טובה ממה שדמיינו. תודה איציק עם שירות יוצא מן הכלל
איתי סער
איתי סער
06:49 25 Jul 21
פגשנו באדם נעים שהיה כיף לעבוד איתו, העבודה שלו מקצועית ובעלת גימורים ברמה גבוהה והכל מתוך אכפתיות ורצון לעשות את הכי טוב!ממליצים בחום!
עליזה שטרית
עליזה שטרית
10:03 01 Jul 21
איציק מקצועי אדיב אמין, בנה לנו פרגולה מבמבוק יפה מאוד.לאיציק חשוב להבין צרכי הלקוח, להתאים פיתרון לדרישות, ובנוסף להסביר ולהמחיש ללקוח איך יצא, כדי שלא יהיו הפתעות.
Michal Pardess
Michal Pardess
18:30 16 Jun 21
איציק הגיע אליי הביתה,נתן בסבלנות רבה חוות דעת מקצועית ובתוך יממה הורכב לי גדר עץ לגינה. שירות מקצועי אמין עם יחס חם! מומלץ!!!
גיא אברהמי
גיא אברהמי
12:46 31 May 21
איציק!!! פשוט מדהים! אומן בנשמתו! זרם אתנו נתן רעיונות ישב אתנו פעמים רבות בנחת ובשמחה! והתוצאה? חבל על הזמן! אין דברים כאלה!!!!
אורה חסידים
אורה חסידים
06:30 05 May 21
שירות מצוין!החל מפגישת יעוץ, הקשבה לצרכים ולרצונות, וגמישות בהצעת הפתרונות. ביצוע איכותי ואסתטי, בלוח זמנים מהיר, והכל באוירה נעימה. תודה רבה
naama zvi
naama zvi
11:01 15 Apr 21
שירות אמין , צוות מקצועי ופתרונות יצירתיםעבודה נקיה, חוויה עשייה מעולה.
Michal Factor
Michal Factor
14:49 22 Mar 21
הזמנתי מעץ ופלא סגירת חורף בהתאמה אישית לפרגולה קיימת , איציק עמד בזמנים ועשה עבודה מצויינת במחיר טוב. יכול להגיד בלב שלם שהוא איש מקצוע נהדר ,אמין ,הגון וישר
Guy Shakh
Guy Shakh
11:29 04 Mar 21
היי לכולם איציק מעץ ופלא עשה לנו את הסגירת חורף בבית וזה העסקה הכי מעולה שעשינוהעבודה שלו ברמה הכי גבוהה שישוהכי חשוב זה השירות מדובר בבנאדם משכמו ומעלה עם שירות קטלני שאין במקומות אחריםמומלץ ממש בחוםמאמין שעוד ניפגש בהמשך בעוד עבודות כיף שיש בעלי מקצוע כמוך תודה
חיים עטיה
חיים עטיה
19:23 23 Feb 21
Хочу выразить благодарность ребятам за их качественную и красивую работу !..за пунктуальность ,не свойственную в Израиле))...за умение и желание слушать и прислушиваться к любой доп просьбе и доп достройки )!..Спасибо большое)👍תודה רבה!!!....👍👍👍
Rebeca Pintosevich
Rebeca Pintosevich
07:57 21 Feb 21
הרבה תודות לעץ ופלא איציק והצוות, על ביצוע מושלם שלמות דייקנות עמידה בזמנים ויושרה.ישר כוח ובהצלחה.שלמה קופרמן- מודיעין.
שלמה קופרמן
שלמה קופרמן
09:21 01 Jan 21
איציק יקר,מצאתי אצלכם אדיבות, סבלנות הקשבה ומענה לכל מה שביקשתי ובהתאמה רמת ביצוע דיוק וגימור מושלמים ולשביעות רצוני המלאה.נדיר למצוא שילוב של רמת שירות ורמת ביצוע כל כך גבוהות.חשוב שאיש המקצוע יאהב את עבודתו כמוך..מאוד יפה היה לראות את האהבה והחיבור שלך לעבודה בעץ.ממליצה בחום, אשמח תמיד לחזור ולהשתמש ב"עץ ופלא".
Irit Koplewitz
Irit Koplewitz
09:04 28 Dec 20
איציק מעץ ופלא ביצע אצלי יבודה. הוא בנה פרגולה לתפארת!ההתנהלות שלו וחברי צוותו היה אדיב ומקצועי. הם היו אצלי כיומיים וכאמור ביצעו עבודה מדוייקת ויפיפיה.את המספר שלו העברתי כבר לכמה שכנים ...תודה לכם עץ ופלא ותמשיכו כך!
ZVI MELKMAN
ZVI MELKMAN
20:16 22 Nov 20
היתה לי חוויה מאוד נעימה,שירות ומקצועיות.איציק בנה לי גדר חזקה מבמבוק ובאיכות גבוהה.ממליצה בחום!
Nathalie minor
Nathalie minor
16:10 22 Nov 20
עץ ופלא (איציק) ביצע לנו סגירת חורף בחור אמין מקצועי ביותר יחס מעולה עם עמידה בזמנים ממליץ בחום יישר כוח
שרון מועלם
שרון מועלם
06:59 01 Oct 20
העבודה והשירות היו יוצאים מן הכלל. רואים שאכפת להם שהכל יצא מושלם. איציק אין אנשים כמוך וכמו אלה שעובדים איתך. מקצוענים. מומלצים ביותר!!!!
Dalia Itzhak
Dalia Itzhak
13:15 24 Sep 20
איציק והצוות הקימו פרגולה וסגרו אותה לחורף במקצועיות, בזריזות, במדויק ובאופן מאד אסטטי תוך הענות זריזה מרגע הקריאה ובנעימות. תודה רבה !
ישראל שריר
ישראל שריר
12:39 27 Aug 20
Beautiful result, reliable, professional.Thank you for a job well doneכל הכבוד לתוצאה מצויינת
Robert Sreter
Robert Sreter
14:43 29 Jul 20
תוך יומיים איציק בנה לנו פרגולה מדהימה חצי תלויה על כבל שיכולה לתפקד גם כסוכה.
אדם מקסים עם תודעת שירות גבוהה
Erez Huri
Erez Huri
11:41 28 Jul 20
עבודה מדהימה במהירות שיא, איציק וכל הצוות ביצעו אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, ובשיא המהירות.
עץ ופלא הרכיבו אצלנו היום פרגולה נפלאה בחצר. חומרים מהמעולים ביותר ועבודה מדוייקת גם לעין נקדנית. השאירו את המרפסת נקיה לחלוטין ועבדו באופן מקצועי.השיפועים על פי תקן והמראה נהדר.אנשים נעימים ושמחים להוסיף ככל הנדרש מסביב כמו הרכבת תאורה מרזב ומאוורר תקרה שהבאנו.מומלץ ביותר.מיקי
Mickey Cohen
Mickey Cohen
15:06 23 Jun 20
עבודה מעולה! עשה לנו פרגולה ודק, יצא יפה מאודעמד בזמנים וקיבלנו הכל נקי. אנחנו מרוצים.
יעקב שלוש
יעקב שלוש
08:20 25 May 20
תודה רבה על עבודה מדהימה, מקצוענות ודיוק.יצאה פרגולה סוף הדרך!!משפחת חורי.
ארז חורי
ארז חורי
19:59 19 May 20
חבר'ה מקצוענים, הרימו לי פרגולה בחצר עם רמת גימור שלא ראיתי בשום מקום אחר. תודה איציק!
Avraham Badush
Avraham Badush
05:32 02 Apr 20
js_loader
Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן