גדרות עץ ביהוד

גדרות עץ ביהוד

בניית גדרות עץ ביהוד. לגדרות עץ יש שימושים רבים. כמובן השימוש החשוב ביותר של גדרות עץ ביהוד הוא יצירת תחושת הגנה, ומתן פרטיות. אולם גדר עץ הינה אחד מהפריטים העיצוביים בגינה. המראה והצבע שלה משתלב בעיצוב הכללי של כל הגינה. למעשה, הרושם הראשוני של הבית או הבניין שמתקבל למי שמביטים מהרחוב, יכול להיות חיובי כאשר לבית או לבניין יש גדר עץ יפה.

מוצרים נוספים של גדרות עץ:

גדר עץ בגוון של הקיר

אפשר לתת לגדרות העץ ביהוד אווירה וסגנון ייחודיים כאשר צובעים את הקרשים בגוון של הקיר. פעם גדר עץ הייתה רק בצבע חום. אולם כיום טכניקות ייצור הצבעים מאפשרות יצירת גוונים נוספים. הגוון הבהיר המוצע לגדר העץ שונה מהגוון הרגיל. אם אתם חוששים לצבוע את הגדר בצבעים עם כימיקלים- אתם יכולים להיות רגועים. בטכניקות הייצור החדשות משתמשים בצבעים ללא חומרים כימיים מסוכנים.

שער עץ לגינה

איזה סוג שער מתאים לגדר העץ בגינה? השערים המתאימים ביותר נראים חלק בלתי נפרד מהגדר. הם עשויים בדיוק מאותם קרשים מהם מייצרים את הגדר, וצבועים באותו גוון. סביב הקרשים של השער יש מסגרת של אלומיניום. הצבעים הכי מתאימים למסגרת המתכתית שמקיפה את השער, הם שחור או לבן. שערים בגדר עץ מתאימים לחצר פרטית, ופחות לגדר המקיפה בניין מגורים משותף.

גדרות עץ ביהוד מזמינים מעץ ופלא!

רוצים להזמין גדרות עץ ביהוד? מגיע לכם לקבל את גדרות העץ האיכותיים ביותר, ואת שירות הלקוחות הטוב ביותר. חברת עץ ופלא, בונה לכם גדרות עץ מהעצים האיכותיים ביותר. וכמובן, התכנון והעיצוב של הגדרות נעשה ביחד עם הלקוחות המזמינים. הצוות המקצועי שלנו יקים לכם את הגדר ביום אחד בשטח. אל תהססו! הזמינו גדר עץ איכותית מ"עץ ופלא" עוד היום!

גדרות עץ ביהוד

עבודות עץ נוספות ביהוד

חיפוי פנים של הבית באמצעות עץ

הידעתם שחומר העץ יכול לתרום רבות לעיצוב הבית? בשנים האחרונות הולך ונפוץ הטרנד של חיפוי קירות הבית בעץ. אנו ב"עץ ופלא", מציעים לכם סגנונות יפים ואיכותיים ביותר של חיפוי בעץ. הבולטים שבהם הם חיפוי של קירות הסלון בעץ, או יצירת "מסגרת" מקורות עץ סביב מכשיר הטלוויזיה. אנו מציעים גם סגנון עיצוב ייחודי של חיפוי התקרה הפנימית של הבית בקורות עץ.

לחצו כאן לדעת יותר על חיפוי קיר מעץ »

מדרגות עץ ביהוד

יש לכם דופלקס של 2 קומות? גינה פרטית? אנו מציעים לכם לבנות לבית שלכם מדרגות איכותית ביותר העשויות מעץ. אנחנו בונים לכם מדרגות חזקות במיוחד, משום שאנו בוחרים את העצים החזקים ביותר לצורך בניית המדרגות. אנו עובדים עם יצרני האלומיניום הטובים ביותר, ולכן אנו מוסיפים לגדרות שלנו מעקות ברזל איכותיים ביותר. רוצים לפתוח יציאה לגינה הפרטית מהסלון? אנו נבנה עבורכם את מדרגות העץ האיכותיים ביותר בהם תוכלו לרדת מהסלון לגינה.

לחצו כאן כדי לדעת יותר על מדרגות עץ »

כל שירותי גדרות עץ ביהוד

גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה

למרות שיש כיום מגוון גדול של חומרים בשוק, גדר עשויה מעץ תמיד הייתה והיא עדיין – הבחירה המובילה לגינה אצל רוב הישראלים.

מידע נוסף »

שער עץ לגינה

שער עץ לגינה הוא המשך טבעי ומתבקש לגדר, בייחוד אם יש לכם גדר עץ לגינה, אותה כדאי להשלים עם שער מעוצב ותואם – מעץ כמובן.

מידע נוסף »
גדר במבוק

גדר במבוק

אנחנו בחברת עץ ופלא אוהבים ליצור עבורכם גדרות עץ מכל הסוגים, אבל דווקא בגלל שבמבוק הוא עץ כל כך בלתי רגיל, החלטנו להסביר לכם – למה אנחנו כל כך אוהבים לבנות גדר במבוק לגינה.

מידע נוסף »
מחיר גדר מעץ

גדר עץ מחיר

כיצד קובעים את מחיר גדר עץ לגינה? ממה מורכבת הצעת המחיר ומה אתם יכולים לצפות מבעל מקצוע איכותי, שבונה לכם את הגדר?

מידע נוסף »
גדר לוחות עץ אורן

גדר לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן נפוצות מאוד בישראל. נהוג להשתמש בו לייצור אלמנטים אדריכליים מעץ מכל הסוגים, כמו גדר מעץ, פרגולות, דקים, רהיטים וכמובן גדרות.

מידע נוסף »
גדר עץ לבנה

גדר עץ לבנה

עץ ופלא מתמחה בעבודות איכות מעץ בהתאמה אישית ללקוחותיה. התאמה ייחודית לצרכי הלקוח, חומרי גלם איכותיים, ועכשיו גדר עץ לבנה בהתאמה אישית.

מידע נוסף »
גדר עץ לגינה

גדר עץ איפאה

רוצים להשקיע בגדר שלכם? קבלו גדר עץ איפאה, בשנים האחרונות טיפס עץ איפאה לראש רבי המכר של עצים לבניה בישראל. מה מיוחד בעץ הזה? כמה עולה?

מידע נוסף »

שירותים נוספים ביהוד

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן