גדרות עץ בסביון

גדרות עץ בסביון

אנו בחברת עץ ופלא מקימים גדרות עץ בסביון. חלק מתחושת הפרטיות שיש למשפחה הגרה בווילה, נובעת מהגדר המקיפה את הווילה. אבל מעבר לזה הגדר עץ שאנו נבנה לכם תהיה אחד מהאלמנטים שיהפכו את הגינה שלכם ליפה יותר, אפילו הרבה יותר. היתרון של בניית גדר מעץ זה העיצוב היפיפה של עץ בגינה.

סוגי גדרות עץ בסביון

גדרות עץ בסביון

גדר עץ בצבע מתכתי

כאשר אתם מתכננים להציב בחצר גדר עץ, תוכלו לבחור האם הגדר תהיה בצבע הטבעי של הקרשים, או לתת לה צבע אחר באמצעות טכניקת צביעה מקצועית. אחת מהשאלות שמתלבטות בה משפחות שבוחרות לעצב את החצר- היא האם להציב גדר מאלומיניום או מעץ. תוכלו להציב גדר שעשויה מעצים חזקים מאוד וקשים לניסור ופריצה, אך בגוונים שמזכירים ממש גדר מתכתית מאלומיניום. את הקרשים צובעים בצבע מתכתי ייחודי באמצעות טכניקת צביעה מקצועית שלא פוגמת בתכונות העץ. למרות שלצבע יש גוון מתכתי, הוא מיוצר מחומרים לא רעילים.

גדר עץ בצבע לבן

אחד מהגוונים היפים ביותר לגדר עץ, הוא הצבע הלבן. לפעמים, מתאים לצבוע את הגדר בגוון יוקרתי שמשתלב היטב עם הסביבה. הגוון הלבן מסמל אצילות ויוקרה. לכן, גדרות עץ בצבע לבן מתאימים מאוד לערים יוקרתיות כמו סביון. גדרות עץ בצבע לבן מתאימות בבנייני יוקרה, או בווילות יוקרתיות.

שילוב של גדר עץ ואבנים

לפעמים, ישנם יתרונות דווקא לגדר עץ נמוכה, הממוקמת על משטח אבן. גדר הבסיס העשויה מאבנים, נותנת תחושה של חוזק והגנה לדיירים הגרים בבניין או בווילה. מעל גדר האבן בונים גדר עץ בגובה נמוך. הצבע המומלץ ביותר לגדר עץ נמוכה מעל גדר אבנים, הוא דווקא הצבע הלבן. במקרים אלו, אפשר לייצר את גדר העץ הנמוכה מעץ אורן. קרשים אלו נוחים ביותר לצביעה.

שער לגדר עץ

אם בחרתם להשקיע היטב בעיצוב גדר העץ שמקיפה את הבית שלכם בסביון, מומלץ לכם להשקיע גם בשער של גדר העץ. העיצוב הטוב ביותר של שערים מעץ, הוא שהם נראים ממש כמו חלק מכל הגדר. תוכלו לבחור האם לשים לשער העץ מסגרת אלומיניום.

גדרות עץ בסביון מזמינים רק מעץ ופלא!

אם אתם  רוצים להזמין גדרות עץ בסביון, מומלץ לכם להזמין גדר עץ יפה ואיכותית ממבחר הגדרות של "עץ ופלא". אנו מייצרים ומרכיבים לכם גדר עץ מושלמת בהתאמה ובהזמנה אישית. צוות ההזמנות שלנו אדיב וסבלני, וביחד אתכם יתכנן צעד אחר צעד גדר איכותית מעץ. אנו מסבירים לכם מהם העצים המומלצים ביותר לייצור גדר חזקה מעץ. תוך זמן קצר, גדר העץ תהיה מוכנה, ואנו נגיע אליכם להתקין את הגדר. אל תבזבזו זמן! צרו קשר עם "עץ ופלא" עוד היום!

כל שירותי גדרות עץ בסביון

גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה

למרות שיש כיום מגוון גדול של חומרים בשוק, גדר עשויה מעץ תמיד הייתה והיא עדיין – הבחירה המובילה לגינה אצל רוב הישראלים.

מידע נוסף »

שער עץ לגינה

שער עץ לגינה הוא המשך טבעי ומתבקש לגדר, בייחוד אם יש לכם גדר עץ לגינה, אותה כדאי להשלים עם שער מעוצב ותואם – מעץ כמובן.

מידע נוסף »
גדר במבוק

גדר במבוק

אנחנו בחברת עץ ופלא אוהבים ליצור עבורכם גדרות עץ מכל הסוגים, אבל דווקא בגלל שבמבוק הוא עץ כל כך בלתי רגיל, החלטנו להסביר לכם – למה אנחנו כל כך אוהבים לבנות גדר במבוק לגינה.

מידע נוסף »
מחיר גדר מעץ

גדר עץ מחיר

כיצד קובעים את מחיר גדר עץ לגינה? ממה מורכבת הצעת המחיר ומה אתם יכולים לצפות מבעל מקצוע איכותי, שבונה לכם את הגדר?

מידע נוסף »
גדר לוחות עץ אורן

גדר לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן נפוצות מאוד בישראל. נהוג להשתמש בו לייצור אלמנטים אדריכליים מעץ מכל הסוגים, כמו גדר מעץ, פרגולות, דקים, רהיטים וכמובן גדרות.

מידע נוסף »
גדר עץ לבנה

גדר עץ לבנה

עץ ופלא מתמחה בעבודות איכות מעץ בהתאמה אישית ללקוחותיה. התאמה ייחודית לצרכי הלקוח, חומרי גלם איכותיים, ועכשיו גדר עץ לבנה בהתאמה אישית.

מידע נוסף »
גדר עץ לגינה

גדר עץ איפאה

רוצים להשקיע בגדר שלכם? קבלו גדר עץ איפאה, בשנים האחרונות טיפס עץ איפאה לראש רבי המכר של עצים לבניה בישראל. מה מיוחד בעץ הזה? כמה עולה?

מידע נוסף »

שירותים נוספים בסביון

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן