גדרות עץ במעלה אדומים

גדרות עץ במעלה אדומים

יש לכם מרפסת בקומה ראשונה או חצר פרטית? סביר להניח שחשוב לכם לשמור על הפרטיות שלכם. והדרך הטובה ביותר לשמור על פרטיות של שטח מסוים הנמצא בחוץ, הוא באמצעות בניית גדרות. אנו בחברת עץ ופלא מתקינים גדרות עץ במעלה אדומים.

יתרונות של בניית גדרות עץ במעלה אדומים

החומרים הנפוצים ביותר המשמשים לבניית גדרות עץ ואלומיניום. לכל אחד מסוגי החומרים יש יתרונות וחסרונות. גדרות אלומיניום הן חזקות מאוד, אבל האוויר הנעים פחות יכול להיכנס דרך גדרות אלו אל החצר. לעומת זאת, חומר העץ הוא חומר נושם ואוורירי. ולכן, דרך גדרות עץ במעלה אדומים האוויר הנעים יזרום יותר לחצר או למרפסת. ישנם סוגי עצים חזקים במיוחד, שכל גנב ופורץ יצטרך כלים מיוחדים כדי לנסר אותם.

גדרות עץ במעלה אדומים

מוצרים נוספים של גדרות עץ

גדר עץ בגוון אלומיניום

איך תוכלו לבנות גדרות עץ במעלה אדומים שיראו כאילו הן עשויות בכלל מאלומיניום? טכניקות צביעה ייחודיות מאפשרות לצבוע את הקרשים בגוון הדומה לצבע המתכתי האפור. מתאים מאוד לשלב גדרות עץ אלו על משטחי גדר של אבן ובטון. גדרות אלו הצבועות באפור, נותנים לשוהים בפנים ובחוץ תחושה בטוחה.

גדרות עץ
עץ ופלא מתמחים בגדרות עץ

גדרות עץ איפאה

גם חומר העץ יכול להיות חזק. ישנם סוגים רבים של עצים. חלקם חזקים יותר, וחלקם חזקים פחות. אחד מסוגי העצים החזקים ביותר שנפוצים בתעשיית העיצוב פנים, הוא עץ האיפאה. עצים אלו גדלים ביערות הגשם, ומותאמים לאקלים הלח והרטוב השורר ביערות אלו. גדרות עץ איפאה הינם חזקים ביותר וקשים לניסור. ולכן, מחירם של גדרות אלו אינו זול.

גדר עץ מסביב לגינה

גדרות עץ במעלה אדומים בונים עם עץ ופלא!

בעיר יפה כמו מעלה אדומים מתאים להתקין גדרות עץ. הגדר מהחומר הטבעי משתלבת היטב עם המדבר שמסביב. גדרות עץ במעלה אדומים הם חלק מהנוף הטבעי היפה של העיר. אולם בשביל שהתושבים במעלה אדומים יקבלו את הגדרות הטובים ביותר, מומלץ להזמין את בניית הגדרות מעץ ופלא. אנו מציעים לכם גדרות עץ ממגוון של עצים מסוגים שונים. הגימור שלנו איכותי ביותר. רוצים לבנות גדר מעץ? אל תהססו! פנו ל"עץ ופלא" עוד היום!

לשירותי גדרות עץ »

עבודות עץ נוספות במעלה אדומים

פרגולות במעלה אדומים

בנוף הטבעי והמדברי של מעלה אדומים, מתאים מאוד לשלב בניית פרגולות. בחצר של בתים פרטיים או במרפסות- הפרגולה נותנת לנו תחושה טבעית. בימות הקיץ החמים אפשר לשבת ליד שולחן סביב הפרגולה, וליהנות מהאוויר הנעים.

לשירותי בניית פרגולות »

ריצוף דק סביב בריכות במעלה אדומים

חם בימות הקיץ במעלה אדומים. ולכן, התושבים יכולים להתרענן באמצעות רחצה בבריכה. משפחות אשר להן וילות פרטיות, יכולות לבנות בריכה פרטית בחצר הבית. האם כדאי לשתול סביבה דשא ירוק או לרצף בדק? ריצוף באריחי עץ נותן תחושה נוחה יותר לרגליים היחפות. אפשר לבחור אריחי דק ממגוון רחב של סוגי עצים איכותיים.

לשירותי בניית דקים »

כל שירותי גדרות עץ במעלה אדומים

גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה

למרות שיש כיום מגוון גדול של חומרים בשוק, גדר עשויה מעץ תמיד הייתה והיא עדיין – הבחירה המובילה לגינה אצל רוב הישראלים.

מידע נוסף »

שער עץ לגינה

שער עץ לגינה הוא המשך טבעי ומתבקש לגדר, בייחוד אם יש לכם גדר עץ לגינה, אותה כדאי להשלים עם שער מעוצב ותואם – מעץ כמובן.

מידע נוסף »
גדר במבוק

גדר במבוק

אנחנו בחברת עץ ופלא אוהבים ליצור עבורכם גדרות עץ מכל הסוגים, אבל דווקא בגלל שבמבוק הוא עץ כל כך בלתי רגיל, החלטנו להסביר לכם – למה אנחנו כל כך אוהבים לבנות גדר במבוק לגינה.

מידע נוסף »
מחיר גדר מעץ

גדר עץ מחיר

כיצד קובעים את מחיר גדר עץ לגינה? ממה מורכבת הצעת המחיר ומה אתם יכולים לצפות מבעל מקצוע איכותי, שבונה לכם את הגדר?

מידע נוסף »
גדר לוחות עץ אורן

גדר לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן נפוצות מאוד בישראל. נהוג להשתמש בו לייצור אלמנטים אדריכליים מעץ מכל הסוגים, כמו גדר מעץ, פרגולות, דקים, רהיטים וכמובן גדרות.

מידע נוסף »
גדר עץ לבנה

גדר עץ לבנה

עץ ופלא מתמחה בעבודות איכות מעץ בהתאמה אישית ללקוחותיה. התאמה ייחודית לצרכי הלקוח, חומרי גלם איכותיים, ועכשיו גדר עץ לבנה בהתאמה אישית.

מידע נוסף »
גדר עץ לגינה

גדר עץ איפאה

רוצים להשקיע בגדר שלכם? קבלו גדר עץ איפאה, בשנים האחרונות טיפס עץ איפאה לראש רבי המכר של עצים לבניה בישראל. מה מיוחד בעץ הזה? כמה עולה?

מידע נוסף »

שירותים נוספים במעלה אדומים

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן