דקים בחולון

דקים בחולון

הביקוש לדקים בחולון הפך בשנים האחרונות לגבוה במיוחד. רבים הם האנשים שהתחילו להבין עד כמה מוצלח זה הדק בגינה.

הן מבחינה פונקציונאלית כאשר הדק הוא מאוד נוח לשימוש. והגינה נעשית הרבה יותר נעימה ומזמינה והן מבחינת המראה של הדק כאשר הוא משולב עם כל מה שיש כבר בגינה. כי הדק כפי שאתם כנראה יודעים עשוי מעץ. העץ הוא החומר הכי מתאים לעיצוב הגינה. והוא זה שלמעשה גם משדרג את העיצוב הכללי של הגינה והוא גם משתלב היטב בכל חלק מהגינה בו בוחרים ליישם את הדק.

בניית דקים בחולון עם עץ ופלא

אנחנו מציעים את השירות המושלם של דק גינות כשזה כולל  הרבה יותר מסתם. כך ייצור הדק ויישום שלו בגינה. מדובר בהתאמה מלאה של הדק הן בהתאם לצרכים של בעלי הגינה. כשיש בהחלט הבדל בן דק שמיועד לצורך חיפוי סביב בריכה או ליד ג'קוזי לבין דק שנועד לצורך יצירת שבילים בגינה.

כך גם יש הבדלים מבחינת סוג האדמה של הגינה כמו גם האקלים במקום בו נמצאת הגינה. לכל אזור יש את סוג האדמה האופייני לו ועל כן גם הדק יצטרך להיבחר בהתאם. יש סוגי עץ שונים שמתאימים לצורך ייצור הדק. רק בחירה נכונה בדק המתאים היא זו שתיתן את המענה המדויק והמושלם בהתאם לצורך.

דקים בחולון – פנו אל הכתובת הנכונה

דקים בחולון

כשאתם מגיעים להחלטה לרצף את הגינה שלכם בדק, חשוב שתשימו לב שאתם לא פונים סתם כך אל חברה שהיא לא ממש מוכרת בשוק. או כזו שאין לה ניסיון מקיף בתחום הזה של ייצור דק. כי לפני הכול ואחרי הכול, הדק חייב להיעשות מתוך הבנה של השטח והבנה של העבודה הנדרשת. כי כפי שכבר הרחנו, חשוב מאוד להתאים את הדק על פי הגינה וסוג האדמה שלה.

חברה מקצועית תהיה מסוגלת לתת  את המענה הנכון והמדויק בהתחשב בכל אלו.

חברת עץ ופלא בהחלט עונה על כל הדרישות והיא מסוגלת לספק את המענה המושלם בכל מה שכרוך בייצור דק ויישום נכון שלו בגינה.

שירותים נוספים בחולון

אמנם התמקדנו עד כה בייצור של דק לגינה. אך יש לנו בהחלט את המענה המושלם גם למוצרים נוספים העשויים עץ לגינה. זה כולל גם גדרות עץ לגינה, זה כולל פרגולות עץ לגינה, זה כולל שערים מעץ לגינה ועוד מוצרים רבים שיעשו מהגינה מקום הרבה יותר יפה וגם הרבה יותר נוח ונעים לשימוש.

אך כפי שכבר ציינו, עבודות עץ דורשות ידע ודורשות מקצועיות. אם אין את המקצועיות ואת הניסיון מצד החברה המבצעת. הרי שלא ממש בטוח שהתוצאות אכן ישביעו רצון.

חברת עץ ופלא בהחלט יכולה להתפאר במוצריה המוצלחים. שהוכיחו וממשיכים להוכיח את עצמם שוב ושוב בגינות של הלקוחות המרוצים. מוזמנים גם אתם…

כל שירותי דקים בחולון

דקים מחירים

דקים מחירים

דק עץ מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של ריצוף איכותי, חמים, אסתטי ויוקרתי, לצד היתרונות הגלומים בשימוש בעץ טבעי. אפשר לבחור מתוך סוגים שונים של עץ טבעי, המתאימים לבניית דקים לתנאי חוץ, כמו במרפסת, או בחצר.

אבל איך קובעים מחיר דק? מהם השיקולים בבחירת הדק המשפיעים על המחיר ואיך בוחרים את הדק המתאים ביותר?

מידע נוסף »
עץ מתאים לדק

סוגי אריחי דק לבחירה

מתלבטים בין המבחר הגדול של סוגי אריחי דק. אנו בחברת עץ ופלא הכנו עבורכם רשימה הכוללת כל סוג וסוג של אריח דק, ופירוט מלא עם יתרונות וחסרונות. בחרו בסוג המתאים ביותר עבור החצר שלכם.

מידע נוסף »
דקים בסביון

בניית דקים לג'קוזי בחצר

כשבונים ג'קוזי בחצר ברוב המקרים מצפים אותו בדקים מעץ. אנו מתמחים בכל הקשור ל- בניית דקים לג'קוזי בחצר. האם כדאי לעשות את זה? תכלו לעבור על התמונות ולהחליט בעצמכם. המשיכו לקרוא אם יש לכם ג'קוזי ואתם מתלבטים… אבל אם אתם רוצים להזמין צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר במהירות.

מידע נוסף »
כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה משמש לכיסוי שטח הפנים של בריכת שחיה, כדי למנוע נפילת לכלוכים לתוך המים ולהגן על ילדים קטנים מפני טביעה.

מידע נוסף »

דק למרפסת

שדרגו את המרפסת עם רצפת דק המתאימה למרפסת, דפדפו באתר כדי לדעת מחירים, דוגמאות. וגם איך זה עובד?! חברת עץ ופלא מתמחה בהתקנת דק למרפסת.

מידע נוסף »
דק

דק לגינה

דק לגינה / לחצר הבית, הוא אמצעי מושלם לספק לגינה מראה מרשים ומשודרג, אנו בחברת עץ ופלא מתמחים בהתקנת דקים, כמה זה עולה? ואיך זה עובד?

מידע נוסף »
חידוש דקים

חידוש דקים

אנו מתמחים בכל הקשור לעבודות עץ וגם בדקים: בניית דק חדש מכל סוג. וגם חידוש דקים על ידי ליטוש הדק וצביעת הדקים ותקבלו מראה של דק חדש

מידע נוסף »

שירותים נוספים בחולון

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן