פרגולות ברמת גן

פרגולות ברמת גן

בונים פרגולות ברמת גן

בכל מקום  בארץ אפשר לראות פרגולות בחצרות הבתים או במרפסות. כמובן מתאים מאוד לבנות פרגולות בחצרות בתים ביישובים קהילתיים, כפרים וקיבוצים. אך גם בתוך העיר אפשר לראות חצרות ומרפסות עם פרגולות. כי הרצון לשבת בימי הקיץ תחת פרגולה, הוא משותף לכולם. אפשר בכל חצר ליצור את התנאים להקמת פרגולה. מתכננים בניית פרגולות ברמת גן? עליכם לדעת שכאשר מציבים פרגולה במרפסת, כדאי לשקול להציב פרגולה תלויה.

פרגולות ברמת גן

מוצרים נוספים של פרגולות

סגירת חורף

אחד מהיתרונות של פרגולה, היא שהיא מאפשרת סגירת חורף, וכך בעצם לבצע הרחבה של הבית או העסק. היכן מתאים לבצע סגירת חורף לפרגולה? בדרך כלל, בפרגולות שנמצאות במרפסת. וכך, נוסף לבית עוד חלל סגור. גם עסקים רבים מבינים שאפשר להוסיף שטח לעסק באמצעות יצירת פרגולה סגורה. בדרך כלל אי אפשר לסגור את הפרגולה מראש. יש צורך לבנות קודם כל את הפרגולה, ורק אחר כך להוציא מהרשויות היתר סגירה.

תאורה לפרגולה

משפחות רבות מעדיפות לשבת תחת הפרגולה בשעות היום. אולם בימות הקיץ החמים, נחמד גם לשבת בפרגולה בלילה. לפעמים, בתוך הבית יהיה חם בלילה, אך בחוץ יהיה אוויר נעים יותר. כדי שיהיה אפשר לשבת תחת הפרגולות בלילה, יש צורך להתקין בהן תאורה. אנו נצמיד לכם את הנורות לפרגולה באופן שיתמזג עם העיצוב.

פרגולות ברמת גן בונים רק עם עץ ופלא!

למי כדאי לפנות בשביל בניית פרגולות ברמת גן? חברת "עץ ופלא" בונה פרגולות מעץ גם ברמת גן, וגם בכל רחבי הארץ. אנו נותנים שירות מהיר ומדויק. אנו לא נחליט עבורך איך תראה הפרגולה, אלא רק אתה. אנחנו מתכננים ביחד אתך כל פרט ופרט בפרגולה. כל פרויקט חדש של בניית פרגולה שאנו מקבלים- אנו מבצעים מהר מאוד. אל תהססו! צרו קשר עם נציג "עץ ופלא" עוד היום!

עבודות עץ נוספות לתושבי רמת גן

מדרגות עץ עמידות

ברמת גן יש דירות יפות בעלות מפלס אחד, ולעומתם יש דופלקסים של 2 מפלסים ואף יותר. מדרגות פנימיות מעץ יכולות להיות חזקות ועמידות ואף יפות. אנו ב"עץ ופלא" מציעים לכם סוגים שונים של עיצובים למדרגות. תוכלו לבחור האם לבנות את המדרגות בצורת ספירלה, או בצורה ישרה. וכמובן- אסור לשכוח לשים מעקה במדרגות. אנו עובדים עם היצרנים הטובים ביותר בתחום המעקות למדרגות.

חיפוי קיר חיצוני

איך אפשר לגור בעיר יוקרתית ומתקדמת כמו רמת גן, ולהרגיש כמו בכפר? בחו"ל ישנם בתים רבים הבנויים מעץ. שיטת בנייה זו לא התבססה בארץ, משום שקירות אבן ובטון בטוחים יותר מפני שריפות. אולם אפשר בהחלט ליצור לבתים פרטיים ברמת גן מראה כפרי באמצעות חיפוי של הקירות החיצוניים בקורות עץ. גם אם אתם גרים בתוך בניין מגורים, תוכלו לחפות את הקיר החיצוני של המרפסת שלכם בקרשי עץ, ולתת למרפסת שלכם מראה כפרי.

שירותים נוספים ברמת גן
גלילה למעלה
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן