פרגולות בנתניה

פרגולות בנתניה

בניית פרגולות בנתניה

לפרגולות יש שימושים רבים. מצד אחד, לקוחות פרטיים מזמינים פרגולה מעץ עבור החצר או המרפסת. פרגולות בנתניה, הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים והחוץ של הבית. אמנם, פרגולות רבות משמשות לישיבה. אך בבתים פרטיים רבים אפשר לראות פרגולות בחנייה שנותנות צל והגנה לרכב הפרטי. גם בבתי עסק כמו מסעדות, פיצריות, ועסקים נוספים בתחום ההסעדה- ניתן לראות הרחבה של בית העסק באמצעות יצירת פרגולה סגורה.

פרגולות בנתניה

שירותים משלימים לבניית פרגולה

פרגולה במרפסת

מהי הדרך הטובה ביותר לבנות פרגולה במרפסת? הטכניקות הראשונות בתחום היו הצבת עמודים בתוך המרפסת, ועליהם בנו את הגג של הפרגולה. אולם בטכניקות החדישות יותר יוצרים פרגולה תלויה. לפרגולה זו אין עמודים. פרגולות תלויות אלו מוצמדות לקיר של המרפסת. בדרך כלל פרגולות תלויות מתאימות למרפסות בגודל קטן או בגודל בינוני. רוצים בעתיד לבצע סגירה של המרפסת? כאשר אנו בונים פרגולות למרפסת שלכם, אנו דואגים ליצור תשתית לסגירת המרפסת. בעתיד, תוכלו להקיף את הפרגולה ביריעות, ובכך לסגור את המרפסת.

פרגולה לבנה

בעיר יפה ויוקרתית כמו נתניה, מתאים לבנות פרגולה לבנה. אין זה משנה אם בחרתם לבנות את הפרגולה בחצר או במרפסת. אין זה משנה אם הפרגולה עומדת או תלויה. כל סוג של פרגולה ניתן לצבוע בלבן. כמובן, אפשר לשים תוספת הצללה על פרגולה לבנה. ואיך אפשר ליצור תאורה למרפסת בחושך? אפשר להצמיד תאורה לקרשים של הפרגולה. כמובן, אם הצבתם פרגולה לבנה במרפסת עם עמודים, תוכלו לבצע בעתיד סגירה של המרפסת.

פרגולות בנתניה מזמינים מ"עץ ופלא"!

לתושבי נתניה מגיע להתחדש בפרגולה איכותית ויפה. חברת "עץ ופלא", תעניק לתושבי נתניה את שירות בניית הפרגולות המקצועי ביותר. צוות החברה מסייע לכם לבחור את סוג הפרגולה שתתאים ביותר עבורכם. אנו משתמשים בעצים איכותיים ביותר עבור הפרגולות שלנו. תוכלו לבחור את מידות הפרגולה, סגנון וצבע. אל תהססו! פנו ל"עץ ופלא" להצעת מחיר עבור בניית פרגולות בנתניה עוד היום!

הזמנת שירותים נוספים בנתניה.

דקים מעץ סביב הבריכה

בעיר נתניה יש קוטג'ים פרטיים ליד בניינים חדשים בגדלים שונים. לווילות הפרטיות בנתניה יש חצר פרטית גדולה שניתן לבנות בה בריכה פרטית. איך מעצבים את החצר הגדולה? חשוב להשאיר שטח לדשא. סביב הבריכה מומלץ לרצף בדק. אנו ב"עץ ופלא" מציעים לכם את סוגי הדקים האיכותיים ביותר הדרושים לריצוף סביב בריכה.

גדר עץ

בבנייני המגורים היפים של נתניה יש מרפסות. אפשר לשים סביבם גדר עץ טבעית ויפה. ישנם סגנונות שונים של גדרות מעץ המתאימות למרפסת. כמובן, מומלץ גם את החצרות של הבתים הפרטיים בנתניה להקיף בגדר עץ. באילו עצים אנו משתמשים בשביל גדרות? סגנון מיוחד של גדר, אנו מייצרים מקני במבוק. אולם אנו בונים גדרות עץ מעוצבות מעצים חזקים. וכמובן- אנו לא שוכחים לשים שער לגדר העץ.

כל שירותי פרגולות בנתניה

סגירת פרגולה

סגירת פרגולה

סגירת פרגולה בעזרת שמשונית, ברזנט ושאר פתרונות סגירה לחורף ולקיץ. אנחנו מזמינים אתכם לשדרג את חוויית הישיבה שלכם חצר בעזרת עץ ופלא – עבודות עץ ב-110% איכות.

מידע נוסף »
בחירת צבע לפרגולה

בחירת צבע לפרגולה

שאלת מיליון הגוונים – כיצד נבחר צבע לפרגולה?


אנו בחברת 'עץ ופלא' מודעים לקושי בבחירת צבע לפרגולה ולכן הכנו לכם את הדף הזה, לפניכם דוגמאות של צבעים שונים.

מידע נוסף »
פרגולות מעץ תמונות

פרגולות מעץ תמונות

חיפשתם אחר פרגולות מעץ תמונות ומצאתם את תיק העבודות שלנו. כאן אתם תמצאו פרויקטים מוגמרים שסיפקנו ללקוחות שלנו מזה שנים, חלקם לקוחות קבועים שלנו שמסתייעים בשירותינו בכל פעם שהם צריכים עבודות "קוסמטיקה" מעץ אצלם.

מידע נוסף »
התקנת סנטף לפרגולה

התקנת סנטף לפרגולה

הסנטף הוא לוח פולימרי סינטטי והמטרה שלו היא קירוי של הפרגולה. הסנטף עשוי מחומר שעמיד לגשם, הוא גמיש אך חזק במיוחד, יש לו יכולות סינון של הקרינה האולטרה סגולה. בעמוד זה נדבר על התקנת סנטף לפרגולה. איך מתקינים? ומה המחירים?

מידע נוסף »
פרגולה מעץ אורן

פרגולה מעץ אורן

רוצים להחליט על סוג העץ שאיתו תבנו את הפרגולה? פרגולה מעץ אורן היא בהחלט יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורכם. המשיכו לקרוא על פרגולה זו »

מידע נוסף »

פרגולה לבנה

מזה פרגולה לבנה? ולמה היא כל כך מיוחדת? והכי חשוב כמה זה יעלה לכם? תמשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות שאתם מחפשים.

מידע נוסף »

שירותים נוספים בנתניה

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן