10 המלצות לעיצוב הבית

הבית הוא המרכז של החיים של כל אחד מאתנו. גם אנשים שלא נמצאים בבית ימים שלמים, הם שקועים בעבודתם משך רוב שעות היום, עדיין הבית, המקום החמים והנעים הוא זה שהם רוצים לראות אותו מאובזר, מטופח וכמובן גם מעוצב היטב.

עשרת ההמלצות שלנו לעיצוב הבית

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נעניק לכם עשר המלצות לעיצוב הבית שיסייעו לכם להגשים את החלומות שלכם בצורה קלה, מהירה ואפילו בלי הרבה השקעה.

1. חיפויי קיר מעץ הקירות של היום הם כבר לא סתם קירות לבנים חשופים. בבית המעוצב תמצאו את חיפויי הקיר שישדרגו את המראה הכללי של הבית וכמובן יעניקו לו יתרונות נוספים כמו אקוסטיקה טובה יותר יכולת בידוד ועוד. חיפויי הקיר יכולים להיות עשויים מפרופילים גבס והם גם יכולים להיות עשויים קורות עץ.

2. ווילון – עד שלא תתקינו וילון לא באמת תבינו עד כמה זה קריטי ומשמעותי לצורך עיצוב החלל. הווילון משדרג רבות הן את הנראות של החדר ושל הבית והן את השימוש הפרקטי הנוח והנעים.

3. שטיח – בדומה לווילון, השטיח אף הוא אחראי במידה רבה על התחושה בחלל, על החמימות ועל תחושת החיבור, החיבוק וההכלה שמתקבלים הודות לשטיח בחלל.

4. פרגולות מעץ אם מדובר בבית עם חצר גדולה, גינה צמודה או אפילו מרפסת גדולה, הרי שהפרגולה תהיה מוצר מאוד נדרש ומתאים. הפרגולה מעניקה צל, היא יוצרת פרטיות והיא הופכת את השטח החיצוני שם ממוקמת הפרגולה לשטח מנוצל שאפשר לעשות בו שימוש גם בקיץ החם וגם בחורף הקר.

5. דקים ריצוף של הגינה או החצר בחיפוי של דקים זה רעיון מוצלח במיוחד. הדקים עשויים לתת לכם מענה איכותי ומושלם בכל מקרה אשר בו יש לכם בריכה בחצר ואתם רוצים לחפות את הרצפה בחומר שימנע החלקה, או שסתם כך אתם רוצים לרצף חלקים מהחצר בחיפויי עץ. הדק יהיה הפתרון המושלם.

6. תמונות קיר – תמונות קיר היו ועדיין האופציה המוצלחת ביותר לקישוט הבית. תמונות קיר יכולות להיות למעשה כל סגנון. חשוב לבחור משהו שיתאים וישתלב יפה עם כל מה שכבר יש לכם בחלל כדי שהתמונות ישלימו את המראה הכללי.

7. ציורי קיר אפשר ללכת על ציורי קיר שייצרו את המראה ואת הרושם המשמעותי ביותר בבית. ציור קיר יכול להיות כל סגנון ובלבד שהוא יתחבר לבית ולדייריו.

8. תאורה התאורה היא הדבר הכי דומיננטי והכי משמעותי בכל מה שקשור לעיצוב של הבית. ככל שהתאורה תהיה מדויקת יותר ומרשימה יותר הבית יהיה מוחמא הרבה יותר וכל מה שרק תעשו יהיה מוצלח.

9. כריות נוי – כריות נוי על הספות והמיטות ישלימו את העיצוב כולו.

10. רהיטים – בחירה חכמה של הרהיטים ועיצוב נכון שלהם.

» להמלצות נוספות לעיצוב הבית לחצו כאן «

אהבתם? שתפו עם החברים

פקח בנייה
כללי
עץ ופלא

תפקידו של מפקח בניה

מפקח בניה נחשב לאחד ממקצועות ענף הבניין שדורש השכלה והסמכה מקצועית וכן רישוי מהימן לעסוק בתחום. בארץ יש אלפי מפקחי בניה שחלקם יפעלו בצורה עצמונית

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן