עיצוב גינה באמצעות ריהוט עץ

רהיטי עץ יכולים לשמש כרעיונות פנטסטיים לעיצוב גינה, אם יודעים להפיק מהם את המקסימום. מתכננים הקמת פרגולת עץ, דק עץ או אולי בכלל חיפוי עץ לקירות החצר? השורות הבאות עבורכם, בואו נדבר על עיצוב גינות באמצעות ריהוט עץ ופריטים דקורטיביים. 

רהיטי עץ מזוהים לרוב עם עיצובים כפריים ואלגנטיים, שניתן להשתמש בהם כדי להעצים את היופי של גינה. רהיטי עץ יכולים ליצור תחושה רומנטית בגינה ולגרום לה להיראות שלווה יותר. זה יכול לשמש גם כדגשים לקשירה לנושאים עיצוביים חיצוניים אחרים כמו מים, אדמה ואפילו אש (לפידים דקורטיביים לחצר)

בחרו רהיטי עץ בהתאם לצרכים שלכם ולשימוש בהם 

בחרו את רהיטי העץ שלכם לפי סוג הגינה שיש לכם ולפי השימוש שלכם בהם. לדוגמה, סלונים חיצוניים מושלמים למטבח חיצוני, פינת אוכל וכיסאות פטיו גדולים. אם אתם לא מתכננים ישיבות אוכל ממושכות וסעודות בחצר, יהיה כדאי לבחור אולי פינות ישיבה שהן יותר מפנקות ומתאימות להתרפקות. 

ובין אם אתם נוהגים לאכול בחצר או לא, בכל מקרה יהיה כדאי להקים פרגולה מעץ בגינה. פתרונות הצללה הם תמיד חשובים, במיוחד בארץ חמה כמו ישראל והם נפוצים כיום כמעט בכל גינה מעוצבת בבית פרטי. כדי להשלים את האווירה הכפרית, דק עץ יהיה כמעט הכרחי. דקים מעץ מאפשרים להרגיש בכפר, יחד עם תחושה יוקרתית מסוימת. 

עץ הוא בעל אסתטיקה טבעית – השתמשו בו 

עץ הוא חומר טבעי בעל משיכה אסתטית רבה וטבעית. עם זאת, זה דורש יותר תחזוקה מאשר חומרים אחרים. על ידי הבנה כיצד להשתמש נכון בעץ, תוכלו ליצור עיצובי גינה מדהימים וגם להפוך את שעות הפנאי שלכם למהנות יותר. למשל, שקלו לבנות נדנדת עץ בחצר שלכם, זה יכול להיות מושלם. 

ישנם שני סוגים של רהיטי עץ בהם משתמשים לרוב בעיצוב גינה – ריהוט חוץ וריהוט גן. ריהוט חוץ כולל ספסלי עץ, כיסאות עץ, שולחנות עץ, ואילו ריהוט גן כולל כורסאות עץ, כריות, שולחנות קטנים ועוד. אין כאן כללי אצבע, אתם יכולים לרכוש את הרהיטים שמרגישים לכם הכי נכון. 

מה לקחת בחשבון בעת עיצוב החצר עם עץ? 

כשאתם בוחרים את ריהוט העץ החיצוני או הפטיו המתאים לעיצוב הגינה שלכם, יהיה כדאי לשקול את הגורמים הבאים:

  • סוג העץ – (מטופל בלחץ או לא, מטופל נגד מזיקים, נגד שריפות ועוד).
  • גודל העץ – (גובה x רוחב x עומק).
  • מקום התקנה – איפה תרצו להתקין פרגולה עץ? אולי דק עץ, חיפוי קירות מעץ ועוד? 
  • עלות חומרי גלם – כמה עולים חומרי הגלם לפני ההתקנה? 
  • עלות התקנת הפריטים הדקורטיביים – כמה עולה להתקין פרגולה עץ? כמה עולה להתקין חיפוי עץ לקירות החצר? בררו זאת מראש. 

צריכים סיוע נוסף? תמיד יהיה אפשר לקבלו ממעצב פנים, נגרים מוכשרים, מתקיני פרגולות, מתקיני חיפוי עץ לקיר ועוד.

אהבתם? שתפו עם החברים

פקח בנייה
כללי
עץ ופלא

תפקידו של מפקח בניה

מפקח בניה נחשב לאחד ממקצועות ענף הבניין שדורש השכלה והסמכה מקצועית וכן רישוי מהימן לעסוק בתחום. בארץ יש אלפי מפקחי בניה שחלקם יפעלו בצורה עצמונית

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן