כל מה שהופך מתקין דקים לבעל מקצוע איכותי

בחירת בעל מקצוע איכותי היא תמיד חשובה יותר מכל בחירה אחרת שאתם עושים. כאשר אתם מבקשים לבצע עבודה איכותית בבית שלכם כמו מתקין דקים. בייחוד כאשר מדובר על עבודה יקרה, התקנת דקים, כאשר יש גם ציפייה לתוצר איכותי ועמיד לשנים ארוכות.

אנחנו בחברת עץ ופלא מבינים את חשיבות הנושא. ולכן מקפידים לתת ללקוחות שלנו שירות מקצועי, איכותי ואמין. אבל איך אפשר לדעת אם מתקין הדקים שאתם רוצים להזמין הוא באמת איכותי כמו שהוא טוען?

שיקולים לבחירת מתקין דקים

בחירת מתקין דקים מעמידה בפניכם את הצורך לקבל החלטה חשובה.

דק למרפסת, או דק לגינה – בשני המקרים מדובר על אלמנט יקר יחסית. שיש לו נוכחות בולטת מאוד ולכן הוא משפיע על נראות המרחב כולו ולכן חשוב לבחור בעל מקצוע איכותי.

למרבה המזל, אם תקדישו קצת זמן ומחשבה לנושא, תגלו שאפשר להשתמש בכמה שיקולים ברורים ופשוטים לבחירה נכונה:

מתקין דקים עם ניסיון

ניסיון בעבודות התקנת דקים הוא אחד המפתחות להצלחה במקצוע.

שנים של ניסיון הן הדרך היחידה להכיר את כל סוגי העץ, את הצרכים השונים של סוגי השטח ושל בעלי שטח שונים. להבין כיצד לתכנן בצורה נכונה את בניית הדק ולהביא לתוצאות טובות. לכן, כדאי לבדוק את רמת הניסיון של מתקין דקים, לפני שמחליטים אם לעבוד איתו.

מתקין דקים מחיר

המחיר אותו מבקש מתקין דקים הוא אינדיקציה חשובה לגבי הכדאיות של עבודה איתו.

אם התקציב שלכם נמוך, סביר להניח שתחפשו מתקין שגובה מחיר נמוך. אבל אל תתבלבלו – זוהי לא אינדיקציה מספקת. אתם חייבים לבדוק שהמחיר הנמוך לא יעלה לכם ביוקר בהמשך. משום כך, חשוב לחפש מתקין דקים שמציע מחיר סביר ולאו דווקא נמוך, כדי שתיהנו מהמוצר לטווח ארוך ולא רק מהמחיר הראשוני שלו.

עבודות קודמות של מתקין דקים

בדיקה של עבודות קודמות תיתן לכן אולי את האינדיקציה הטובה ביותר לגבי סגנון העבודה. איכות העבודה ולהתרשם מהמתקין שלכם בצורה מלאה.

תוכלו לבדוק באתר האינטרנט שלו, אך למהדרין מומלץ גם ללכת לראות את הדקים במו עיניהם, כדי להבין את הדקויות החשובות.

אמינות מתקין דקים

מאינות היא אחת התכונות החשובות ביותר אצל כל בעל מקצוע, אבל איך בודקים אותה? הדרך הפשוטה ביותר לבדוק את נושא האמינות היא על ידי המלצות. אםכבר מצאתם לקוחות שימליצו על מתקין מסוים, שאלו אותם: האם הוא עומד בזמנים? האם המחיר היה שווה את התוצאה? השירות היה אדיב ומקצועי? האם הם היו מרוצים מהתוצאה הסופית? האם התאפשר להם להזמין אותו לתיקונים לאחר תום העבודה, אם עלה צורך? ועוד.

איכות חומרי הגלם

חומרי גלם איכותיים הם אחד המפתחות החשובים ליצירה של דק איכותי, עמיד ויפה. לכן, בדקו עם המתקין שלכם – מהיכן הוא קונה את העצים ואת הברגים? באיזה סוג של שמן דקים הוא משתמש ואם יש לו אחריות ארוכת טווח על חומרי הגלם שהוא מספק.

לסיכום

כפי שניתן לראות, יש כמה בדיקות שכדאי לעשות לפני שאתם בוחרים מתקין דקים.

אנחנו בחברת עץ ופלא מודעים להתלבטות ומבינים את הצורך שלכם לתת אמון בבעלי המקצוע שאתם מזמינים. ולכן אנחנו מקפידים על שקיפות מלאה עם לקוחותינו.

באתר שלנו תוכלו למצוא מחירונים מפורטים ועדכניים. עם פירוט מלא שמבהיר את השיקולים לקביעת המחירים השונים. כמו גם גלריית תמונות עשירה של מגוון עבודות קודמות שלנו וכמובן – עשרות המלצות מלקוחות מרוצים, אשר היה לנו העונג לתת להם שירות בעבר.

אתם מוזמנים להציץ וגם להתקשר אלינו לכל שאלה, לקבל הצעת מחיר והמלצות מהמומחים שלנו.

מעוניינים להתקין דק לבריכה? התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעה משתלמת.

אהבתם? שתפו עם החברים

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן