טיפים לעיצוב הבית בעזרת חיפויים

בשנים האחרונות עלתה באופן משמעותי המודעות לסביבת מגורים מעוצבת בהתאמה ישירה לצרכי ורצונות הדיירים תוך פיצוח תנאי החלל ויצירת אווירה נעימה. דיירים רבים משקיעים בתהליך של עיצוב פנים בו מתכננים מחדש את החלל או חושבים כיצד באמצעות שינויים קוסמטיים ניתן לשדרג ולהשביח אותו.

קיימות דרכים יצירתיות רבות להעלות את ערך הנכס ולהשיג תחושה של בית מזמין ואסתטי התואם לתקופת החיים של דייריו. 

איך לעצב את החלל בכוחות עצמכם?

הגישה למידע האינסופי, החומרים והכלים שקיימים היום מאפשרים לעצב את הבית לבד ובדרך משביעת רצון בין אם מדובר בהחלפת רהיטים או הוספת אביזרים או שינוי אריחי ריצוף.

כך למשל, אפשר להחליט שצובעים את הרהיטים הישנים ולא להיקלע להוצאות גבוהות אלא פשוט לרענן את הקיים או להסתייע בפריטי טקסטיל המעניקים נגיעה של חמימות – שטיח, וילונות אטומים או שקופים או המחברים בין אלה לאלה, כריות נוי לצד פסלים דקורטיביים.

עבודות גבס אף הם יכולות לייצר תשתית טובה לבית במיוחד בעיבוי הקירות או בהסוואת תעלות מיזוג וגופי תאורה, יצירת מדפים מרחפים או ספסלי גבס מסוגננים.

ניתן לעצב את הפנים גם באמצעות מנורות חדשות במוקדים שונים ואף להעצים את מקור האור המלאכותי בהצבתו מול מראה גדולה.
לעיתים שינוי של הרהיטים או סידורם מחדש בקומפוזיציה אחרת נותן פרספקטיבה חדשה לחלוטין ויוצר עיצוב פנים שקוצר מחמאות

לחפות את הקירות בעץ – לייצר אווירה אחרת

חיפוי עץ לקירות הוא תחום בולט בעיצוב פנים והינו בעל אפקט ייחודי, שיכול לתרום לכל חלל משותף או פרטי בבית בנוכחותו היוקרתית והמושכת. חיפוי קיר מעץ מבוססים על לוחות עץ במגוון סוגים, טקסטורות וגוונים בגימור משתנה שמוסיפים ייחוד לכל קיר שתרצו להוסיף לו עומק או ממד אחר ומראה יוצא דופן.

לוחות העץ יכולים להתאים למבחר חדרים – סלון, מטבח, חדר שינה ויש להם יתרונות רבים מלבד הוספת נופך של חמימות ופאר. הם מקנים שכבת בידוד נוספת הן בידוד תרמי והן אקוסטי ותורמים גם למידת האיטום של החדר.

הקדמה הטכנולוגית ואיכות העצים היום בחיפויים מאפשרת גם להתקין לוחות עץ חיצוניים ולוחות עץ פנימיים כולל עצים שיעטרו את התקרה. אפשר באמצעותם לתחום אזור בחלל כמו למשל "קיר כוח" מאחורי מסך הטלוויזיה או הדגשה של אחד מקירות הסלון.
עבודות ההכנה קצרות יחסית ואם מפקידים את התקנת הפאנלים בידי אנשי מקצוע אפשר להיות רגועים לגבי התקנה מותאמת אישית, חיתוכים חלקים ונקיים כולל הסתרת כבלים או חיווט ותוצאה מרשימה ומחמיאה לחלל. 

מדוע לפנות למעצב פנים מקצועי

עיצוב פנים הוא תחום מומחיות של מי שהיו מעורבים במספר רב של פרויקטים ובעלי היכולות, המיומנויות והידע הנדרשים להוצאת חזון עיצובי אל הפועל.

מעצב פנים מנוסה בעל מעוף שיידע לקרוא את הרצונות והצרכים שלכם יוכל לעצב עבורכם את החלל הנתון בין אם בעת רכישת דירה או שיפוץ דירה או לקראת מכירת הנכס או כאשר הצרכים משתנים – המשפחה גדלה או מצטמצמת. מעצב פנים ידע לבחור את הספקים ואנשי המקצוע הטובים ביותר, להשוות בין עלויות ולייצר כתב כמויות שיתאים לאופי וסוג הפרויקט שלכם והתוצאה המרשימה תהיה בהתאם – בית שתיהנו לחיות בו או שתוכלו לשווק בעלות גבוהה יותר.

חפשו מעצב פנים מומלץ שמכיר היטב את סביבת החיים שלכם או מעצב פנים אשר יוכל להציג בפניכם פורטפוליו מגוון וידע להתמודד בהצלחה עם האתגרים השונים, אילוצי השטח ולהגשים את החלומות העיצוביים שלכם בחלל הנתון בלוחות זמנים מדויקים ובמסגרת התקציבית שתיקבע לכך מראש. 

אהבתם? שתפו עם החברים

הום סטיילינג
חיפוי קירות עץ
עץ ופלא

הום סטיילינג וחיפוי קירות מעץ

הום סטיילינג הוא תהליך שמטרתו היא להכניס לכל חלל חיים חדשים. בין אם מדובר על מבנה חדש ובין אם מדובר על מבנה קיים, מעצבת פנים

Scroll to Top
שניקח מידות?
כדי שתוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר במיוחד עבורכם, אנו נצטרך שתמלאו את הטופס הזה במלואו.
כתובת מגורים
פרטים אישיים
דילוג לתוכן